• GoHome Professional
stan u novom beogradu prizemlje 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u novom beogradu prizemlje 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom beogradu prizemlje 70 m2

  • Za upit "stan u novom beogradu prizemlje 70 m2" pronađeno 27 nekretnina - prosečna cena 3.371 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosečna cena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 277.000 € na 260.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 260.000 €, 73,00 m2 cca 3560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 277.000 €
15.05.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 3.5, 73m2, terasa, pr/6, 2 mokra čvora, CG U ponudi na Novom Beogradu kod Studentskog grada, izvorno trosoban adaptiran u troiposoban stan. Uknjižen na 73m2, na prizemlju od ukupno 6. Centralno grejanje, terasa, interfon, 2 mokra čvora. Istočne orijentacije, ima prirodne....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 248.380 € na 255.039 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 255.039 €, 67,00 m2 cca 3810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 248.380 €
17.05.2026 - 255.039 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana u luksuznom kompleksu – Novi Beograd U ponudi je moderan, prostran i izuzetno svetao stan u prestižnom stambenom kompleksu, smeštenom u mirnom i uređenom delu Novog Beograda, koji pruža idealan balans urbanog života i privatnosti. Stan se nalazi na 5. spratu od ukupno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 276.000 €, 70,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.07.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se kompletno renoviran i moderno opremljen stan u prizemlju stambene zgrade na jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Beogradu Osnovne informacije: Površina: 70 m² + 7 m² zatvoren balkon. Od prostorija poseduje predsoblje, dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom, dve spavaće....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u novom beogradu prizemlje 70 m2'
129.000 €
129.000 €
180.000 €
  Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 320.000 €, 71,00 m2 cca 4510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zemun - Tošin bunar 3.0, 71m2 (lođa), 3/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža Na prodaju trosoban stan koji spaja mir, komfor i kvalitet gradnje, smešten u savremenom stambenom kompleksu u Zemunu. Lokacija je idealna za svakodnevni život – povučena i tiha, a istovremeno odlično povezana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 250.000 €, 71,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo lep, dvoiposoban stan na Novom Beogradu, u mirnom i zelenilom okruženom Bloku 70. Nalazi se na visokom prizemlju, koje je na visini prvog sprata, što je tipično za zgrade u ovom delu grada. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka koji je povezan sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 60, 265.880 €, 68,00 m2 cca 3910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Novi Beograd, Blok 60 - Tošin bunar 3.0, 68m2 (lođa), 18/22, CG, lift, telefon, interfon, klima, video nadzor, garaža Na jednoj od najpopularnijih lokacija, u neposrednoj blizini Bežanijske kose s jedne strane i poslovnog parka "Airport City Beograd" s druge strane, u ponudi je stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 34, 277.000 €, 73,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.03.2026.,

www.galerijanekretnine.com

3. 5, 73m2(terasa), PR/6, CG, lift, klima, internet, ktv Stan se nalazi preko puta Studentskog grada, u Bloku 34 koji je infrastrukturno kompletno razvijen u svim aspektima, pa se sve što je potrebno za život nalazi nadohvat ruke. U prilici smo da vam ponudimo troiposoban stan na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70a, 238.000 €, 67,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Novi Beograd, Blok 70a - Dr Agostina Neta 2.0, 67m2 (terasa i lođa 8m2), CG, dva lifta, 6/8, telefon, interfon, podrum, parking Funkcionalan dvosoban stan sa lepim pogledom. Stan je svetao i dvostrano orijentisan, što obezbeđuje dobru prirodnu osvetljenost tokom dana. Uz stan dolazi....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 248.200 € na 229.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 229.000 €, 73,00 m2 cca 3140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 248.200 €
29.04.2026 - 229.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Dvoiposoban stan na visokom prizemlju (pravi prvi sprat, ispod je stan u prizemlju). Stan je u izvornom stanju uredno održavan. Sastoji se od ulaznog predsoblja iz kojeg se ide u sve prostorije, dnevne sobe, spavaće sobe, polu sobe, kuhinje sa trpezarijom, ostave i kupatila. Zgrada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 60, 242.303 €, 67,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Novi Beograd, Blok 60 - Tošin bunar - CENA BEZ PDV-a! 3.0, 67m2 (lođa 4m2), 10/22, CG, klima, lift, telefon, interfon, video nadzor, garaža Na jednoj od najpopularnijih lokacija, u neposrednoj blizini Bežanijske kose, s jedne strane, i poslovnog parka "Airport City Beograd", s druge....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 145.000 €, 67,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo nov trosoban stan u ulici Isidore Sekulic na Ledinama, uknjižen. Stan je na visokom prizemlju koje ima visinu prvog sprata. Podno grejanje, klimu, video nadzor i parking mesto. Odličan je raspored prostorija. Ima prostranu dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 270.000 €, 73,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

POKLON IZNENAĐENJE ZA SVE NAŠE KLIJENTE Zgrada se nalazi na prestižnojj lokaciji izuzetno kvalitetno opremljena.Ulazimo u prostrani hol obložen mermerom sa prekrasno dizajniranim zidovima, lepim širokim stepeništem i liftoivima. Postoji video i fizičko obezbeđenje. Stan je po strukturi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 220.704 €, 66,88 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1337 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Dvoiposoban stan površine 66.88 m2 na Novom Beogradu, u kvalitetnoj novogradnji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, Na upit, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojoglas.rs

Useljiv stan na Ledinama, 70m2 prizemlje, sa pripadajucim dvoristet od 70m2. Blizina aerodroma. Mogucnost kupovine parking mesta. Cena po m2/2150 eur (u cenu uracunat pdv) Kontakt 0645007757 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 45, 245.000 €, 66,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Novi Beograd, Blok 45 - Dr Ivana Ribara 2.0, 66m2 (terasa 6m2), 4/4, CG, interfon, javni parking U ponudi je funkcionalan i svetao dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Beogradu – Blok 45, u ulici Dr. Ivana Ribara. Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade bez....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 257.000 € na 253.500 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 64, 253.500 €, 65,00 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 282.000 €
27.02.2026 - 257.000 €
22.04.2026 - 253.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

Novi Beograd, Blok 64 - Đorđa Stanojevića 2.0, 65m2 (terasa 4m2), 1/10, toplotne pumpe, dva lifta, telefon, interfon, podrum, parking, garaža U ponudi luksuzan dvosoban stan u novogradnji, koji se nalazi na prvom spratu novoizgrađene zgrade, u luksuznom stambenom kompleksu u Bloku....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 7a, 220.000 €, 75,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju funkcionalan dvosoban stan površine 62 m² (uknjiženo) + dodatnih 13 m² dobijenih adaptacijom, ukupno 75 m² korisne površine. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade sa 6 spratova u atraktivnom delu Novog Beograda. Struktura: -Dnevna soba -Spavaća soba -Kuhinja sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 155.000 €, 65,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U popularnoj potkovici u bloku 28 prodaj se 2.5, stan u prizemlju sa baštom, uknjižen, odmah useljiv, očuvan. Prostorije; hodnik, trpezarija, kuhinja, 2 sapvaće sobe, dnevni boravak, kupatilo, bašta. agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 38, 199.000 €, 64,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX STAN, UKNJIŽEN, ODMAH USELJIV – NOVI BEOGRAD Prodaje se luksuzno renoviran dvoiposoban stan (62 m² uknjižen, 64 m² mereno) u prizemlju na odličnoj lokaciji – mirna ulica blizu Geneks kule i autoputa. Stan ima dnevni boravak, dve odvojene spavaće sobe, kuhinju, kupatilo i predsoblje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Novi Beograd, Blok 62 - Dušana Vukasovića 2.5, 64m2 (dve terase 4m2), 3/4, CG, interfon, podrum, parking U ponudi dvostrano orijentisan, svetao, dvoiposoban stan u zgradi novije gradnje iz 2002. godine. Prostorije: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, dve....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 210.000 € na 205.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 62, 205.000 €, 76,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 210.000 €
08.05.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Novi Beograd, Blok 62 - Jurija Gagarina 3.0, 76m2 (lođa 5m2), 7/20, CG, dva lifta, telefon, interfon Prostran i očuvan porodičan stan na sedmom spratu stambene zgrade u neposrednoj blizini gradskog prevoza. Sastoji se od velikog dnevnog boravka, odvojene kuhinje, odvojene trpezarije,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 249.010 €, 76,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

▶ Lokacija: Ulica Tošin bunar bb, Novi Beograd – neposredna blizina Airport City i Delta City biznis zona, u jednom od najdinamičnijih delova grada. ▶ Investitor: Galens Invest, renomirana domaća kompanija sa brojnim uspešnim projektima u Beogradu i regionu. ▶ Status izgradnje: U....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 38, 219.000 €, 64,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na visokom prizemlju, kompletno renoviran, površine 62 m² (uknjiženo 64 m²), sa pripadajućim podrumom od 18 m². Stan je u odličnom stanju i spreman za useljenje. Nalazi se u mirnom delu sa parkom ispred, što pruža dodatnu udobnost, dok su prodavnice, kafići i gradski....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 271.856 € na 283.278 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 283.278 €, 76,15 m2 cca 3720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 400.429 €
23.05.2025 - 406.352 €
01.08.2025 - 400.428 €
04.03.2026 - 256.626 €
03.04.2026 - 271.856 €
17.04.2026 - 283.278 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2024.,

www.berzanekretnina.org

ID 510 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja pozovite 0643255742. Bez agencijske provizije – direktna kupovina od investitora. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Luksuzna Novogradnja Pupin's Palace – Savremeni Dizajn i Premium Kvalitet....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 271.855 € na 283.278 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 283.278 €, 76,15 m2 cca 3720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.08.2025 - 249.010 €
08.04.2026 - 271.855 €
12.04.2026 - 283.278 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 158.275 € na 164.606 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 164.606 €, 63,31 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.12.2025 - 158.275 €
25.03.2026 - 164.606 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 1186 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742 Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Predstavljamo stambeni kompleks koji donosi visok standard modernog urbanog....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-26 (od ukupno 23)

<< <1> >>