• GoHome Professional
stan u novom beogradu polunamešten uknjižen što ma - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u novom beogradu polunamešten uknjižen što ma - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom beogradu polunamešten uknjižen što manji 50 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "stan u novom beogradu polunamešten uknjižen što manji 50 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Blok 45, 168.000 €, 50,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 45 - Jurija Gagarina 1. 5, 50m2 (lođa 3m2), CG, lift, 10/15, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi je jednosoban stan, adaptiran u jednoiposoban, smešten na 10. spratu zgrade od ukupno 15 spratova. Stan je istočno orijentisan, što omogućava dosta prirodnog....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 175.000 € na 168.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 168.000 €, 51,00 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 175.000 €
06.05.2026 - 168.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja uknjižen dvosoban stan, renoviran, u Paviljonima Prodaje se uknjižen, komforan dvosoban stan, 51m2 , potpuno renoviran i kompletno moderno namešten. Smešten u mirnom i uređenom delu Paviljona. Stan se nalazi na petom spratu dobro održavane zgrade i raspolaže pripadajućim podrumom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 186.000 €, 51,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju izuzetno svetao i funkcionalan dvoiposoban stan (adaptiran dvosoban) površine 51m2, na atraktivnoj lokaciji na Novom Beogradu, u blizini Fontane, IX beogradskoj gimnaziji, Studentskog grada. Stan se nalazi na petom spratu, od ukupno 8 u urednoj i dobro održavanoj zgradi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Fontana, 214.000 €, 53,00 m2 cca 4040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Fontana, Narodnih heroja, dvosoban stan uknjižen na 53m2 grejne površine, sa lođom ukupno 56m2. Na prvom je spratu od osam, sa liftom i centralnim grejanjem. Lako je adaptibilan u dvoiposoban stan. Sastoji se od velike dnevne sobe, zasebne kuhinje, spavaće sobe, kupatila, hodnika....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan u novom beogradu uknjižen što manji 50 m2 zadnjih 14 dana (12)
  • stan u novom beogradu polunamešten uknjižen što manji zadnjih 14 dana (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>