• GoHome Professional
stan u novom beogradu polunamešten do 50 m2 što sk - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u novom beogradu polunamešten do 50 m2 što sk - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom beogradu polunamešten do 50 m2 što skuplji useljiv Zadnjih 14 dana

  • Za upit "stan u novom beogradu polunamešten do 50 m2 što skuplji useljiv zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 275.000 €, 55,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo luksuzan dvosoban stan u prestižnom Wellport kondominijumu. Mirna luka na Novom Beogradu. Savršena prilika za porodični život na odličnoj lokaciji. Zelene površine, dečija igrališta, vrhunska bezbednost 24/7 recepcija, blizina svih sadržaja (šoping, vrtići, škole, auto-put).....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 3, 226.000 €, 51,00 m2 cca 4430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju odličan stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Beogradu, u Bulevaru Zorana Đinđića. Stan je ukupne površine 62m², od čega je 51m² uknjiženo, uz prostranu terasu od 11m². Veoma je svetao, funkcionalnog rasporeda i bez potrebe za dodatnim ulaganjima – useljiv odmah.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 45, 168.000 €, 50,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 45 - Jurija Gagarina 1. 5, 50m2 (lođa 3m2), CG, lift, 10/15, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi je jednosoban stan, adaptiran u jednoiposoban, smešten na 10. spratu zgrade od ukupno 15 spratova. Stan je istočno orijentisan, što omogućava dosta prirodnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 195.000 €, 43,00 m2 cca 4540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

RENOVIRAN STAN U BLOKU 21 – 43m², UKNJIŽEN, IDEALAN ZA ŽIVOT I POSLOVANJE Na prodaju jednoiposoban stan, uknjižen na 43m², bez tereta i zabeležbi – moguća kupovina putem kredita. Stan se nalazi u Bloku 21, jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Beogradu – u neposrednoj blizini svih....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan u novom beogradu do 50 m2 što skuplji useljiv zadnjih 14 dana (11)
  • stan u novom beogradu polunamešten što skuplji useljiv zadnjih 14 dana (2)
  • stan u novom beogradu polunamešten do 50 m2 što skuplji useljiv (5)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.