• GoHome Professional
stan u novom beogradu polunamešten što skuplji 60 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u novom beogradu polunamešten što skuplji 60 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom beogradu polunamešten što skuplji 60 m2 do 310000 eura porasla cena

  • Za upit "stan u novom beogradu polunamešten što skuplji 60 m2 do 310000 eura porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 290000 eura (malo jeftiniji)
    • 320000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 128 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+4%

Promena cene sa 230.000 € na 240.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 240.000 €, 64,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 230.000 €
27.03.2026 - 240.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je izuzetan dvoiposoban stan u bloku 61, kompletno i kvalitetno renoviran. Stan se prodaje potpuno opremljen, sa pažljivo biranim nameštajem i detaljima koji pružaju osećaj elegancije i udobnosti. Sastoji se od hodnika,dnevne sobe,kuhinje sa trpezarijom,dve spavace sobe,kupatila....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 265.000 € na 285.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 285.000 €, 57,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 265.000 €
19.04.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan stan na Novom Beogradu – Wellport. Zgrada se nalazi u veoma lepom i mirnom delu Novog Beograda, u prestižnom kondominijumu Wellport, u neposrednoj blizini kompleksa West 65 i Airport City-ja. Stan je nov, luksuzno opremljen....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 200.000 € na 210.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Blok 28, 210.000 €, 58,00 m2 cca 3620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 200.000 €
20.04.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Svetao, funkcionalan, dvosoban stan, adaptibilan u dvoiposoban. Pogled na park (ne gleda na auto-put). Za kompletnu adaptaciju. Uknjižen. Odmah useljiv. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 200.000 € na 210.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Blok 28, 210.000 €, 58,00 m2 cca 3620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 200.000 €
19.04.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U bloku 28 u ponudi je 2.5 funkcionalan, dvostrano orjentisan, svetao, adaptibilan stan. Stan je u izvornom stanju, za renoviranje i adaptaciju. Sastoji se od dve spavaće sobe, kuhinje, trpezarije, hodnika, kupatila i lođe. Uknjižen. Bez tereta. Agencijska provizija 2% Agent: Ana....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 196.194 € na 203.931 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 203.931 €, 59,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 196.194 €
05.04.2026 - 203.931 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Bez provizije za kupca. Moderan stan u srcu Novog Beograda – kvalitet, udobnost i prestiž na jednoj adresi! Na jednoj od najtraženijih lokacija Novog Beograda, u neposrednoj blizini poslovnih zgrada, tržnih centara i svih važnih sadržaja – prodaje se moderan stan od 59m2, idealan....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 158.275 € na 164.606 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 164.606 €, 63,31 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.12.2025 - 158.275 €
25.03.2026 - 164.606 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 1186 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742 Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Predstavljamo stambeni kompleks koji donosi visok standard modernog urbanog....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 158.275 € na 164.606 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 164.606 €, 64,00 m2 cca 2570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 158.275 €
25.03.2026 - 164.606 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan u novom beogradu što skuplji 60 m2 do 310000 eura porasla cena (14)
  • stan u novom beogradu polunamešten što skuplji 60 m2 do 310000 eura (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>