• GoHome Professional
stan u novom beogradu 60 m2 kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u novom beogradu 60 m2 kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom beogradu 60 m2 kablovska

  • Za upit "stan u novom beogradu 60 m2 kablovska" pronađeno 62 nekretnina - prosečna cena 1.809 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 64000 eura
    • do 80000 eura (prosečna cena)
    • do 96000 eura
    • do 800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 320.000 €, 60,00 m2 cca 5330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Sa ponosom predstavljamo odličan nov stan na prestižnoj lokaciji u Bloku 65 u okviru kompleksa ZepTerra koje je jedno od najpoželjnijih lokacija za život u Beogradu. Poslovno-stambeni kompleks ZepTerra, u novobeogradskom bloku 65, predstavlja mirnu oazu sa savršenim uslovima za život....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hotel Jugoslavija, 69.000 €, 60,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo na izdavanje stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Beogradu. Stan se nalazi na Novom Beogradu u ulici Trešnjinog cveta u neposrednoj blizini hotela Jugoslavija, Falkenštajner hotela, Palate Srbije, Kineskog kulturnog centra, restorana Jerry i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 240.000 €, 60,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan na odličnoj lokaciji sa odličnom infrastrukturom. Prostorije: hodnik, dnevna soba, kuhinja, spavaća soba, kupatilo i lođa. Prodaje se sa ugradnim nameštajem, kompletnom kuhinjom i spavaćom sobom. Preporuka. UknjiženAgencijska provizija 2% , Lift, Internet, Satelitska,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u novom beogradu 60 m2 kablovska'
239.000 €
210.000 €
185.000 €
  Stan, BEOGRAD, Blok 21, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan kompletno renoviran. Terasa u dužini celog stana. Na odličnoj lokaciji, preko puta Sava Centra. Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 380.000 €, 61,00 m2 cca 6230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Interfon Podrum Omladinskih brigada (NAMESTEN ! SA GARAZOM !) Sprat: 14 Spratnost: 30 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Fontana, 38.440 €, 62,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dobro pozicioniran, sa velikim javnim parkingom. Topao stan juzno orjentisan i strukture je 51m2+11m2 natkrivena terasa koja je u funkciji tokom cele godine. Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 282.000 €, 62,00 m2 cca 4550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se namešten trosoban stan u kompleksu ''ZepTerra'' u luksuznom naselju West 65, pored Airport City-ja. Stan je trenutno pod zakupom koji se po dogovoru sa novim vlasnikom može nastaviti. Stan je u odličnom stanju bez ikakvih ulaganja. Zgrada poseduje urednu građevinsku dozvolu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 38, 199.000 €, 62,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan, renoviran stan na Novom Beogradu, u 38. bloku, u ulici Narodnih heroja. Stan je dvoiposoban i nalazi se u prizemlju odžavane četvorospratne zgrade, sa video nadzorom. Sastoji se od ulaznog hodnika sa ostavom, velike dnevne sobe sa trpezarijom i odvojenom kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70a, 185.000 €, 62,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan, funkcionalnog rasporeda, adaptibilan na više različitih načina .Svetao, tih, sa pogledom na zelenilo. Dvostran: spavaća i dnevna soba iz koje se izlazi na veliku lođu su zapadne orijentacije, a kuhinja, trpezarija i mala lođa na koju se izlazi iz kuhinje- istočne orijentacije.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 279.900 €, 58,00 m2 cca 4830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude stan na prodaju moderan i funkcionalan dvosoban stan od 58m², u jednoj od najtraženijih lokacija Novog Beograda u ulici Uroša Martinovića. Nalazi se u kvalitetnoj zgradi u A bloku, savršenoj za miran porodičan život, ali i kao odlična investicija. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 134.900 €, 57,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U naselju Ledine, u Bukovačkoj ulici, nalazi se ovaj dvosoban stan. Smešten je na prvom spratu zgrade novije gradnje, uredne i održavane, sa parkingom koji je namenjen samo za stanare zgrade. U neposrednoj blizini se nalaze svi neophodni sadržaji za udobno stanovanje. Saobraćajna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 45, 224.000 €, 57,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U bloku 45, sada već u novom kompleksu zgrada iz 2022. godine, prodajemo dvosoban stan, građevinske površine 56,40kvm na 7/10 spratova. Stan se prodaje kompletno namešten, grejanje je centralno sa kalorimetrima, prozori su drvo-aluminum, hrastov parket, dva lifta, klima multi split.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 30, 235.000 €, 63,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju svetao i funkcionalan dvosoban stan – Blok 30, Novi Beograd U ponudi je prostran, svetao i funkcionalan dvosoban stan, smešten na prvom spratu uredno održavane zgrade sa dva lifta, u jednom od najtraženijih delova Novog Beograda – Bloku 30. 📍 Izuzetna lokacija – Stan se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 45, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 31, 36.600 €, 61,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 46.500 €, 62,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 37.700 €, 58,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 86.800 €, 62,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 21, 49.600 €, 62,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 40.950 €, 63,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 48.450 €, 57,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 31.350 €, 57,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 205.000 € na 199.900 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 199.900 €, 64,00 m2 cca 3120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 215.000 €
24.02.2026 - 199.000 €
27.02.2026 - 215.000 €
17.03.2026 - 205.000 €
05.05.2026 - 199.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kablovska Klima Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Jurija Gagarina Sprat: 18 Spratnost: 19 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 33, 33.920 €, 64,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvoiposoban stan u bloku 33,sa terasom,opremljen. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 32.000 €, 64,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan, kompletno opremljen - 64m2. Prostorije: predsoblje, dnevno-trpezarijski deo, kuhinja,dve spavaće sobe, kupatilo,wc i terasa. Stan je sunčan, svetao, funkcionalan. Grejanje etazno,klima,kablovska i internet. Blizina svih potrebnih sadržaja za miran, kvalitetan i udoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanija, 220.000 €, 56,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan dvosoban stan površine 56m2 na četvrtom spratu novogradnje u kompleksu Plato Bežanija. Stan je svetao, funkcionalno raspoređen i idealan za porodični život ili kao investicija. Raspored obuhvata: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjsko - trpezarijskim delom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 39.200 €, 56,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo dvodoban namešten stan useljiv odmah, kompletno opremljen, osim posteljine i pribora za jelo. Stan je renoviran prošle godine što se može videti sa slika. Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 38.400 €, 64,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban namešten stan u bloku 70,useljiv od 1.10.Moguća manja korekcija cene. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 39.200 €, 56,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 67.200 €, 56,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 50.400 €, 56,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 38.400 €, 64,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 28.000 €, 56,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 28.000 €, 56,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, Na upit, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem stan, kompletno opremljen - 64m2. Prostorije: predsoblje, dnevno-trpezarijski deo, kuhinja,dve spavaće sobe, kupatilo,vc i terasa. Stan je sunčan, svetao, funkcionalan. Grejanje etazno,klima,kablovska i internet. Blizina svih potrebnih sadržaja za miran, kvalitetan i udoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 44.800 €, 64,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 32.000 €, 64,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 247.500 €, 55,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na prestižnoj lokaciji u srcu Novog Beograda, savršeno povezan sa svim bitnim infrastrukturnim sadržajem i glavnim saobraćajnicama, u izgradnji je luksuzni rezidencijalni kompleks Airport Garden. Ovaj kompleks se odlikuje modernim arhitektonskim rešenjima, elegantnim dizajnom i vrhunskom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 189.000 €, 55,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Milutina Milankovica Sprat: 10 Spratnost: 10 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 4, 195.000 €, 55,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na odličnoj lokaciji, u blok 4, Novi Beograd. Stan je površine 55m2 i po strukturi je jednoiposoban. Nalazi se na desetom spratu stambene zgrade od dvadeset spratova sa liftom. Stan je kompletno renoviran i spreman za useljenje. Prelep panoramski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 41.250 €, 55,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo luksuzan, lepo osvetljen stan u bloku 63, preko puta Immo centra, sa pogledom na zelenilo, što ga čini savršenim spojem urbanog života i mirnog okruženja. ✅ Odlična osvetljenost – stan je svetao tokom celog dana ✅ Centralno grejanje sa kalorimetrom – plaćate samo onoliko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 247.500 €, 55,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na ekskluzivnoj lokaciji na Novom Beogradu, u blizini West 65, optimalno udaljenoj od svih neophodnih infrastrukturnih sadržaja i najvažnijih saobraćajnica, u izgradnji je arhitektonski impresivan, estetski atraktivan i funkcionalno superioran rezidencijalni kompleks Airport Garden.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 62)

<< <1 2> >>