• GoHome Professional
stan u beogradu zadnjih 14 dana do 2400 eura/m2 uk - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu zadnjih 14 dana do 2400 eura/m2 uk - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu zadnjih 14 dana do 2400 eura/m2 uknjižen lođa

  • Za upit "stan u beogradu zadnjih 14 dana do 2400 eura/m2 uknjižen lođa" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 2.239 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • 2200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 220000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 269.000 €, 121,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Rakovica, Vidikovac – Susedgradska 121m2 Prodaje se porodičan, funkcionalan i izuzetno komforan troiposoban duplex u jednom od najlepših delova naselja Vidikovac. Nalazi u mirnoj i ušuškanoj ulici, okružen zelenilom i parkovima, u zgradi od fasadne cigle koja je odlično održavana.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 137.000 €, 59,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Novi Železnik - Darinke Radović 2. 0, 59m2 (lođa 3m2), 2/6, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, podrum, parking U ponudi dvosoban, dvostrano orijentisan stan u izvornom stanju sa centralnim grejanjem, u odlično održavanoj zgradi sa liftom i video nadzorom. Postoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 215.000 €, 94,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen i renoviran 3.5 stan od 94m2 (grejna površins 85m2+ 2 lođe) u zgradi od crvene fasadne cigle na Vidikovcu. Pravi porodični stan sa tri spavaće sobe. Stan se vodi kao prizemlje, ali je visina do simsa prozora 2,5m što je realna visina visokog prizemlja. Dvostrano....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu zadnjih 14 dana do 2400 eura/m2 uknjižen lođa'
187.000 €
187.000 €
  Stan, BEOGRAD, 132.000 €, 60,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Veoma zanimljiv dvosoban stan u dva nivoa koji se nalazi na prvom spratu, ali realno je visina drugog sprata. Zgrada starije gradnje pa samim tim ostavlja loš utisak zbog fasade. Uknjižen na 60m2 ali ima više - oko 68m2 jer lođa i ostava na drugom nivou nisu ušle u kvadraturu. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 250.000 €, 101,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Višnjička Banja – Odličan porodičan 3.0 stan sa velikom terasom, 101m², mala zgrada Na prodaju prelep i funkcionalan trosoban stan u mirnom delu Višnjičke Banje idealan za porodičan život i uživanje. Stan je uknjižen na 101m², grejna površina 80m², nalazi se na prvom spratu manje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 115.000 €, 66,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju komforan trosoban stan u Borči na odličnoj lokaciji, kod pijace, Maxija, obdaništa i novoizgrađenog Doma zdravlja. Stan je po strukturi trosoban, na prvom spratu i odmah je useljiv. Stan je uknjižen na vlasnika 1/1, bez tereta. Neto površina stana je 62m2 plus lođa od 4m2.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 138.000 €, 85,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Cerak - Lipar 3.0, 85m2 (lođa 7m2), 2/2, TA, klima, telefon, interfon, internet, kablovska Prodaje se funkcionalan trosoban stan. Nalazi se na drugom spratu dvospratne stambene zgrade sa ukupno tri stana. Prostorije: dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo, dve spavaće....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)

<< <1> >>