• GoHome Professional
stan u beogradu zadnjih 14 dana do 2400 eura/m2 80 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • stan u beogradu zadnjih 14 dana do 2400 eura/m2 80 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu zadnjih 14 dana do 2400 eura/m2 80 m2 što manji

  • Za upit "stan u beogradu zadnjih 14 dana do 2400 eura/m2 80 m2 što manji" pronađeno 50 nekretnina - prosečna cena 2.213 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 230000 eura
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 209.000 €, 85,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ljube Nedića, vpr/3, eg,-Stvarna površina-85m2 , ugovorna površina-72.00m2, U ponudi imamo odličan 4.0 stan, novija grdanja. Dvostran, od prostroija ima dnevnu sobu, tri spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom, dva kupatila, terasa. U stanu niko nije živeo, sređen. U prizemlju se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 170.000 €, 85,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

(e) Mirijevski venac, vp/7, cg-Stvarna povr��ina-85m2 , ugovorna povr��ina-85.00m2, Zgrada od crvene fasadne cigle, visina prvog sprata, takozvana "Vojna zgrada", u blizini okretnice autobusa 46 i autobuskih linija 25p i 74. Zgrada poseduje lift koji ide do samog niskog prizemlja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 139.000 €, 87,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.vintimnekretnine.com

Novogradnja u najlepsoj ulici u centru Kaludjerice. Neposredna blizina skole, marketa, saobracaja. Objekat sa malim brojem stanova i parkingom. Odlican 3.0 stan, funkcionalnog rasporeda, dvostrano orijentisan. Brzo useljiv, uknjizba u toku. Kontakt: 069/2419-353 MIRIJEVSKA.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 147.900 €, 87,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Predraga Tomića Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 3 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 95.000 €, 87,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stanovi poput ovog danas se veoma retko pojavljuju na tržištu — posebno u samom centru Mladenovca, u mirnoj i uređenoj zgradi sa svega četiri stana, gde svaki sprat ima samo jedan stan. Idealna prilika za one koji žele kvalitetniji, sporiji i organizovaniji način života, bez odricanja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 133.000 €, 87,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

*Lazara So��ice, 2/2, ta, uknji��en,-Stvarna povr��ina-87m2 , ugovorna povr��ina-87.00m2, Stan u potkrovlju - ��itava eta��a, za kompletno renoviranje, u objektu sa ukupno tri stana, mirno, na odli��noj lokaciji. Ovo je prostor koji pru��a priliku da od po��etka osmislite i izgradite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 220.000 €, 87,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma komforan stan u zgradi kvalitetne gradnje, u najlepšem delu Banovog brda, nadomak Košunjaka. Trenutno je dvosoban, ali se veoma lakom adaptacijom može dobiti i druga spavaća soba, a prodavac je voljan da pokrije troškove adaptacije. Stan je grejne površine 70m2, dok terasa zauzima....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 190.000 € na 205.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 205.000 €, 87,00 m2 cca 2360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 190.000 €
06.05.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan četvorosoban stan, dupleks, uknjižen bez tereta. U prizemlju su dnevni boravak, kuhinja, toalet i ostava. Na spratu su tri spavaće sobe, hodnik, kupatilo i terasa. Stan se nalazi u stambenom delu Zemuna sa odličnom saobraćajnom povezanošću sa drugim delovima grada. U neposrednoj....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-50 (od ukupno 51)

<< <1 2> >>