• GoHome Professional
stan u beogradu zadnjih 14 dana što manji do 28000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu zadnjih 14 dana što manji do 28000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu zadnjih 14 dana što manji do 280000 eura

  • Za upit "stan u beogradu zadnjih 14 dana što manji do 280000 eura" pronađeno 2 133 nekretnina - prosečna cena 3.275 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 260000 eura (malo jeftiniji)
    • 290000 eura (malo skuplji)
    • do 3200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 128 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 205.000 €, 70,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U novijoj zgradi iz 2004. godine, prodaje se svetao trosoban stan površine 70 m², smešten na prvom spratu održavane zgrade od ukupno četiri sprata. Stan se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija na Staroj Karaburmi, u neposrednoj blizini Bogoslovije. Karakteristike: • Struktura:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 67.000 €, 16,00 m2 cca 4190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodajemo stan u strogom delu Starog grada, odličan za izdavanje, stan na dan i kao investicija. Uknjižen je na 16m2, a mereno ima 24m2. Stan je odmah useljiv. Vredi pogledati. Agencijska provizija 2% Agent: Jelica Jevtović br. licence 4742 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd. Reg. br.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 85.000 €, 18,00 m2 cca 4720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen, suteren, 2.0-soban, renoviran. Stan je uknjižen na 18m2 dok mereno ima 30m2. Grejanje- struja Nalazi se prekoputa Bajlonijeve pijace. Prostorije: kuhinja, kupatilo, dnevna soba, spavaća soba, terasa. Agencijska provizija 2%. Agent: Vladimir Jovanović br. licence 1773 "Art....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu zadnjih 14 dana što manji do 280000 eura'
260.000 €
48.000 €
122.000 €
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 80.000 €, 18,00 m2 cca 4440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1397 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742. Na prodaju je funkcionalna garsonjera na Zvezdari u blizini Vukovog spomenika. Predstavlja praktično rešenje za one koji traže manji, lako održiv prostor u gradu. Zahvaljujući kompaktnom rasporedu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 80.000 €, 19,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je jednosoban stan od 19 m² na odličnoj gradskoj lokaciji, u neposrednoj blizini Vukovog spomenika i Bulevara kralja Aleksandra. Ovaj renovirani stan nudi savremeni komfor i funkcionalnost, idealan za mlade profesionalce ili kao investicija za iznajmljivanje. Uživajte u svom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 83.000 €, 21,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan u zgradi novije gradnje, smešten u mirnom i prijatnom okruženju, idealnom za svakodnevni život. Lokacija je odlično povezana sa ostatkom grada, uz brzu dostupnost svih neophodnih sadržaja. Stan se odlikuje veoma funkcionalnim rasporedom kvadratura je maksimalno iskorišćena,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 92.000 €, 22,00 m2 cca 4180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižena, kompletno renovirana garsonjera na Banovom brdu Na odličnoj lokaciji u ulici Petra Lekovića, prodaje se potpuno renovirana garsonjera, kompletno opremljena i spremna za useljenje bez dodatnih ulaganja. Kvalitetna zgrada pozicionirana u okruženju sa kompletnom infrastrukturom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 145.000 €, 23,00 m2 cca 6300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prelepa garsonjera u dvorišnom stanu u Kralja Milana sa terasom od 16 m2. Potpuno opremljena. Na lokaciji koja je vrlo retko u ponudi. Grejanje: Klima (sopstvena kontrola potrošnje i niski mesečni troškovi). Agencijska provizija 2% Agent: Grujić Dragan, br. Licence: 6738 Art nekretnine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 103.000 €, 23,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Cerska, pr/1, ta,-Stvarna povr��ina-23m2 , ugovorna povr��ina-23.00m2, Na prodaju garsonjera u Cerskoj ulici na Vra��aru. Uknjizena kao zasebna jedinica u manjoj ku��i. Ispred ulaza se nalazi malo dvori��te gde se mo��e sedeti. Sastoji se iz hodnika, kuhinje sa trpezarijom, spava��e....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 103.000 €, 23,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je jednosoban stan, uknjižen na 23m2 korisne površine, u Cerskoj ulici, na atraktivnoj lokaciji na Vračaru. Stan je kompletno namešten i sređen, bez dodatnih ulaganja. Nalazi se u prizemlju stambenog objekta sa zasebnim ulazom i pripadajućim dvorištem i ostavom. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 103.000 €, 23,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju uknjižena garsonjera na jednoj od najatraktivnijih lokacija – šarmantni Vračar, u tihoj i prijatnoj Cerskoj ulici. Izuzetna pozicija, na svega nekoliko minuta od Čuburskog parka i Kalenić pijace, u mirnom okruženju, a nadomak svih važnih sadržaja. Garsonjera se prodaje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 103.000 €, 23,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju uknjižen stan (1/1) na odličnoj lokaciji na Vračaru – retka prilika za kupovinu u mirnoj ulici, nadomak Čuburskog parka i Kalenić pijace. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv, bez dodatnih ulaganja. Idealan je kako za stanovanje, tako i kao sigurna investicija, sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 100.000 €, 23,00 m2 cca 4350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Odlican stan u centru grada sa garažnim mestom koje ulazi u cenu stana. Stan je kompletno renoviran i prodaje se namešten. Terasa je zastakljena. Nameštaj po meri. Samo za keš kupce. Hitna prodaja. Posrednička naknada u skladu sa opštim uslovima poslovanja. 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 82.000 €, 23,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Jednosoban stan, na I/II, grejanje na klimu i norveški radijator, na podu laminat. Prodaje se namešten. Tiho i mirno okruženje. Uknjižen. Agencijska provizija 2% Jednosoban stan, Beograd - Senjak | Prodaja · 23m² · 82.000€.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 59.000 €, 23,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se uknjižena garsonjera u Krnjači površine 23m2 i sastoji od ulazne zone, kupatila, dnevnog boravka i kuhinje. Nalazi se u blizini autobuskog stajališta, Poljoprivredne škole i nekoliko trgovinskih lanaca. Lokacija garsonjere omogućava lak i brz dolazak do centra grada. Postoje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 53.000 €, 23,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.vintimnekretnine.com

KANAREVO BRDO.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 75.000 €, 24,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Garsonjera u mirnom i zelenom delu Miljakovca, smeštena u potkrovlju kvalitetne i održavane zgrade. Stan je svetao i prijatan za život, idealan za jednu osobu, studente ili kao investicija za izdavanje. Nalazi se u lepom porodičnom kraju okruženom zelenilom, sa dovoljno parking prostora....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 159.000 €, 25,00 m2 cca 6360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Funkcionalna garsonjera površine 25 m² na jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu – u ulici Kralja Petra u blizini Knez Mihailove ulice. Stan se nalazi u suterenu održavane zgrade, koja je od zaštitom države, u samom srcu starog grada. Ključne prednosti: • Odlična investicija:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Ljermontovljeva Sprat: 2 Spratnost: 8 Soba: 0.5 Godina izgradnje: 1975 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Retka ponuda – struktura koja je uvek tražena na odličnoj lokaciji. U ponudi je svetla i funkcionalna garsonjera iz koje se pruža otvoren pogled na park Šumice. Nalazi se na idealnom drugom spratu u održavanoj zgradi sa liftom i centralnim grejanjem. Prostorije u stanu: prostran dnevno-trpezarijski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Ljermontova, 2/8, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-25m2 , ugovorna povr��ina-23.00m2, Prodaje se uknji��en stan u Ljermontovoj ulici, sa prelepim pogledom na park ��umice. Nalazi se na drugom spratu u dobro odr��avanoj zgradi sa liftom. U stanu je centralno grejanje,u dnevnoj sobi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 75.000 €, 25,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Dragoslava Srejovi��a, pr/3, uknji��en-Stvarna povr��ina-25m2 , ugovorna povr��ina-25.00m2, Stan se nalazi izme��u OMV-pumpe i ��alija, nalazi se u niskom prizemlju, nije ukopan, visina plafona 2.60. Stan ima poseban ulaz i svoju terasu. U stanu PVC stolarija sa roletnama, kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 57.500 €, 25,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Ledine, novogradnja U prilici smo da vam ponudimo stan u kvalitetnoj novogradnji - odlična lokacija na Ledinama, blizu glavne saobraćajnice, autobusa, prodavnica.. Zgrada ima lift; podno grejanje u stanovima° Useljivo. U postupku je ozakonjenja. Nije moguća kupovina iz kredita. Obezbedjen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 42.000 €, 25,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U Borči se prodaje nova garsonjera od 24 m² u zgradi iz 2022. godine. Stan se nalazi na niskom prizemlju šestospratne zgrade sa liftom i gleda na dvorište. Garsonjera je polunameštena i opremljena klimom, veš mašinom i kuhinjskim elementima sa šporetom i rernom. Grejanje je na struju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 124.000 €, 26,00 m2 cca 4770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Parking Kanalizacija Terasa Interfon Beogradska Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 0.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hotel Jugoslavija, 124.000 €, 26,00 m2 cca 4770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Zemun, Zemunski kej - Beogradska 0.5, 26m2, terasa 3m2, norveški radijatori, klima, 1/4, interfon, parking Na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini Zemunskog keja, u Beogradskoj ulici, prodaje se potpuno renoviran stan od 26m2, funkcionalna garsonjera, smeštena na 1. spratu održavane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 124.000 €, 26,00 m2 cca 4770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kompletno renovirana garsonjera smeštena u samom srcu Zemun, na izuzetnoj lokaciji u blizini Zemunski kej i Zemunska pijaca. Stan se nalazi u trospratnoj zgradi stare gradnje koja odiše autentičnim šarmom i kvalitetnom gradnjom, dok je sama nekretnina potpuno renovirana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 98.000 €, 26,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ovaj odmah useljiv jednoiposobni stan, nalazi se u neposrednoj blizini Ekonomskog fakulteta, Zelenog venca i na desetak minuta hoda do samog centra grada. Pogodan kako za život tako i za izdavanje na dan ili na mesečnom nivou. Stan je uknjižen na 11m2, samo za kupce koji plaćaju iz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 93.600 €, 26,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na Čukaričkoj padini, u neposrednoj blizini Ade Ciganlije, u Radničkoj ulici, nalazi se ova garsonjera. Smeštena je u urednoj i održavanoj zgradi od fasadne cigle sa liftom (renoviranim), u parkovskom okruženju. Infrastruktura je kompletna, u blizini su vrtić, osnovna i srednja škola,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 75.000 €, 26,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je sredjen dvorišni stan na mirnoj lokaciji a blizu svih sadržaj potrebnih za život, kao i glavnih saobraćajnica i linija gradskog prevoza. - Potpuno sredjen - Pogodan za izdavanje -Samo za keš kupce Prostorije: predsoblje, dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 60.000 €, 26,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odlična garsonjera površine 26 m² na Altini, smeštena na visokom prvom spratu uredne stambene zgrade. Stan je funkcionalan, lepo osvetljen i idealan kako za samostalan život, tako i kao investicija za izdavanje. Prostor je praktično organizovan i omogućava maksimalnu iskorišćenost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 149.000 €, 27,00 m2 cca 5520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Gospodara Vu��i��a, 2/4, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-27m2 , ugovorna povr��ina-27.00m2, Lep manji stan, odli��nog rasporeda. Adaptibilan u 1.5, odr��avan, bez ulaganja, odli��na lokacija: kod Ekonomske ��kole, na 5min hoda do Ju��nog bulevara, na 15min do Kaleni�� pijace. Odli��an....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 135.000 €, 27,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo odličan uknjižen stan na izuzetnoj lokaciji. Strukturno je odličan i adaptibilan u jednoiposoban. Mikro lokacija zgrade je takva da je u neposrednoj blizini svih infrastrukturnih objekata potrebnih za život. Odlkičan kako za život tako i za investiciju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 121.500 €, 27,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon Đorđa Vajferta Soba: 0.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 121.500 €, 27,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

��or��a Vajferta, sut/3, eg, uknj-Stvarna povr��ina-27m2 , ugovorna povr��ina-27.00m2, U najlep��em delu Vra��ara, na Neimaru, prodaje se luksuzno sre��ena i kompletno name��tena garsonjera povr��ine 27m2. Stan se nalazi u modernoj LUX novogradnji od samo 3 sprata, koju odlikuje vrhunski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 121.500 €, 27,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju garsonjera u luksuznoj, kvalitetno građenoj zgradi na Neimaru, sa svega 8 stanova. Stan se nalazi u visokom suterenu, sa odličnim prirodnim osvetljenjem i funkcionalnim rasporedom prostora. Zgrada je rađena sa posebnom pažnjom na kvalitet završne obrade i korišćenje savremenih,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 115.000 €, 27,00 m2 cca 4260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju garsonjera sa prostranim dvorištem – odlična prilika! Prodaje se funkcionalna garsonjera na odličnoj lokaciji, idealna za život ili kao investicija. Posebnu vrednost ovog stana daje prostrano dvorište koje nudi mir, privatnost i prostor za uživanje na otvorenom. Stan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 112.500 €, 27,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Lekino brdo, 0.5s, 27,08m2+ 52 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji, u parka Šumice. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 80.000 €, 27,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U centralnom delu Mirijeva, ulica Dragoslava Đorđevića Goše, prodaje se funkcionalna garsonjera, 28 m2, u zgradi novije gradnje. Garsonjera se nalazi na prvom spratu zgrade, od ukupno 4 sprata. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa pripadajućom kuhinjom i trpezarijom (open space....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 66.775 €, 27,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo odličan stan površine 26.71m2 koja se nalazi u zgradi u izgradnji u Mirijevu, u blizini Sedme Beogradske gimnazije, Mirijevskog bulevara, prodavnica, marketa, škola, vrtića, kao i brojnih ostalih sadržaja i infrastrukture. Zgrada se gradi sa kompletnom....