• GoHome Professional
stan u beogradu uknjižen do 1700 eura/m2 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu uknjižen do 1700 eura/m2 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu uknjižen do 1700 eura/m2 70 m2

  • Za upit "stan u beogradu uknjižen do 1700 eura/m2 70 m2" pronađeno 38 nekretnina - prosečna cena 1.541 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1600 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1700 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 160000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • dvorište
    • centralno grejanje
    • 1.sprat
    • kablovska
    • potkrovlje
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Zemun, 110.000 €, 69,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Cena nije fiksna! Na prodaju 3.0 stan sa korišćenjem dvorišta u najlepšem delu Zemun polja, blizu okretnice autobusa i nekoliko prodavnica. Stan je uknjižen na 49m2 kao izvorno dvosoban. Treća soba je naknadno dozidana i nalazi se u sivoj fazi radova. Ukupne stambene površine 69m2....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 129.930 €, 71,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Zgrada sa samo 6 stanova. Prijatan i tih stan jugoistočne orjentacije (dnevna soba). Krov ima najkvalitetniju izolaciju od kamene vune 10cm. Velux krovni prozori sa zastorima. Kompletno namešten i opremljen 2024 godine, dobijate sve na poklon a ako želite možete dobiti stan i bez....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 69.000 €, 70,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se trosoban komforan stan, dvostrano orijentisan. U dobro održavanoj zgradi, u mirnom naselju, okruženo zelenim ravnicama. Udaljeno 12km od Padinske skele, sa kojom je povezano linijom 102. U naselju ima škola, ambulanta, dve prodavnice. Uknjižen. Mogu kreditni kupci. Odmah....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu uknjižen do 1700 eura/m2 70 m2'
115.000 €
97.000 €
35.000 €
  Stan, BEOGRAD, 85.000 €, 70,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u mirnom delu Barajeva u naselju Gaj. Uknjižen je na 57m2 i ima još 13m2 korisne površine. Sastoji se od: ogromnog dnevnog boravka povezanog sa kuhinjom, jedne velike spavaće sobe, jedne manje sobe sa sopstvenom terasom, kupatila u koje se ulazi iz hodnika, još jedne terase na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 79.900 €, 70,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, za renoviranje. Agencijska provizija je 2%   Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom, je tu za Vas vezano za: - razgledanje nepokretnosti na terenu, - vođenje celokupnog kupoprodajnog procesa, - prikupljanje i proveru dokumentacije,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 63.000 €, 70,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 70m2+terasa 4m2, VPR/III, telefon, interfon, video nadzor, podrum, parking. Uknjižen. Stan salonskog tipa na odličnoj lokaciji u blizini Gazele, Skyline, Beograda na vodi, Kliničkog centar, tržnih centara , škola i vrtića. Sastoji se od predsoblja, 3 spavaće sobe,2 renovirana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 1, 99.900 €, 70,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Stan u naselju Medaković 1, u zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog predsoblja, lepog dnevnog boravka povezanog sa trpezarijskim delom, kuhinje, kupatila i terase. Iz dnevnog boravka se stepenicama ide na gornji nivo u spavaću sobu sa garderoberom. PROSTORIJE: I nivo- predsoblje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 130.000 €, 70,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj duplex stan se nalazi u mirnom naselju Gornji grad, u Zemunu, na odličnoj lokaciji sa pristupom svim bitnim sadržajima, a opet dovoljno udaljen od glavnih saobraćajnih gužvi. Stan je uknjižen, a zbog specifične strukture zajedničkog dvorišta nije moguće kupiti ga putem stambenog....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 124.000 € na 119.900 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 119.900 €, 69,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 124.000 €
05.05.2026 - 119.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan na dobroj lokaciji, u odrŽavanoj zgradi na četvrtom spratu od četiri. Nalazi se u blizini Škole, obdanista, pijace, puno prodavnica, stajališta gsp prevoza. Sastoji se od ulaznog predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavace sobe i kupatila. U stanu postoje kosine, uknjižen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 100.000 €, 69,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Državna nadogradnja, lift do 11. sprata. Trostran. Potkrovlje sa svim normalnim prozorima, bez krovnih. Dve velike sobe, veliki antre i kuhinja, velika terasa, panoramski pogled. Za renoviranje, više mogućnosti za adaptaciju, svetlo, mirno. Puno zelenila i parking mesta. Kompletna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 115.000 €, 69,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 90429, III/III, uknjižen, stara gradnja. Iznad stana postoji tavanski prostor od 30 m/2 koji se može pripojiti stanu. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 102.000 €, 68,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo odlacan stan u kuci,uknjizen,sa parking mestom.Odlican raspored,samom stanu pripada teasa od 10 m2,gradska voda,trofazna struja,i stan je funkcional sa dve odvejene spavace sobe,i svaka prostorija ima prirodnu ventilaciju.Nisu potrebna neka veca ulaganja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 115.000 €, 72,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U blizini Autokomande i TC Stadion, imamo u ponudi uknjižen idealni deo 3/4 kuće, merne površine 72m2. Postoji saglasnost za promet nekretnine. Objekat poseduje ogroman potencijal za sređivanje kako u stambeni tako i prostor za skladištenje. Zahteva kompletno renoviranje, na slikama....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 110.000 € na 95.000 € dana 23.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 95.000 €, 73,00 m2 cca 1300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.04.2026 - 110.000 €
23.04.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan u kući sa zasebnim ulazom i ograđenim delom dvorišta. Kuća je novije gradnje sa izolacijom stirodur debljine 10cm. Stan se nalazi na prvom spratu. Poseduje predsoblje, kuhinju, kupatilo, tri sobe, terasu. Uknjižen na prodavca bez tereta i zabeležbi. Agencijska provizija za kupca....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 43.550 €, 67,00 m2 cca 650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026. - 43.550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

BANOVO BRDO , UKNJIŽEN, ODLIČAN STAN U prilici smo da vam ponudimo odličan stan u novijoj gradnji, smešten u najlepšem delu Banovog brda – pravoj oazi mira, a istovremeno na idealnoj lokaciji. Stan je orijentisan jugozapadno, što ga čini izuzetno svetlim i sunčanim tokom celog dana.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 115.000 €, 66,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju komforan trosoban stan u Borči na odličnoj lokaciji, kod pijace, Maxija, obdaništa i novoizgrađenog Doma zdravlja. Stan je po strukturi trosoban, na prvom spratu i odmah je useljiv. Stan je uknjižen na vlasnika 1/1, bez tereta. Neto površina stana je 62m2 plus lođa od 4m2.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 119.900 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju komforan trosoban stan u Borči na odličnoj lokaciji, kod pijace, prekoputa novoizgrađenog Doma zdravlja. Iznad stana postoji tavanski prostor površine oko 50m2, pa je moguće proširiti stan. Stan je uknjizen, moguca je kupovina putem stambenog kredita. Mogućnost kupovine....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 110.000 € na 120.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 110.000 €
08.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 118540, VPR/IV, terasa, uknjizen, novogradnja. Prodaje se trosoban stan u Bolecu 66m2.Poseduje prostran dnevni boravak sa kuhinjom ,dve spavace sobe i kupatilo i terasu. Uknjizen kao poslovni atelje, ne moze na kredit za mlade. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 135.000 €, 74,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zemun, Zemun polje – Tomice Popovića Prodaje se konforan, funkcionalan i veoma svetao stan zajedno sa podrumom od 23m2, koji je uređen za stanovanje. Stan se sastoji se od velikog ulaznog hodnika, dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Podrum od dnevnog boravka, kuhinje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 1, 127.000 €, 74,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Lep stan uknjižen na 60m2+14m2 terasa. Pored toga ima i prostoriju od 18m2 sa prirodnom ventilacijom. Poseduje dva ulaza, dva kupatila i lako se pretvara u dva stana. Stan i zgrada su novije gradnje i sve lepo izgleda. Ima velike mogućnosti i treba ga pogledati. Prostorije: 2 predsoblja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 133.000 €, 74,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.indomio.rs

U mirnom,lepšem delu Medakovićeve ulice, u manjoj zgradi,nalazi se stan uknjižene površine 60 kvadrata, trosoban sa dodatnom terasom od 14 kvadrata. Stan ima dva ulaza,funkcioniše kao celina, ali uz minimalne prepravke, može se podeliti na dva zasebna jednoiposobna stana. Stan od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 79.000 €, 66,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U urbanom naselju Gaj u Barajevu predstavljamo vam ovaj dvoiposoban stan koji je renoviran u zadnjih par meseci. Stan koji gleda ka ulici ima PVC stolariju, a ostala stolarija u stanu je drvena, očuvana, ofarbana. Na podu u stanu je nov laminat, a kuhinja i pločice u kupatilu su u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 119.900 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 101599, II/II, klima, telefon, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, parking. UKNJIZEN MOGU KREDITNI KUPCI. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 99.000 € na 92.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 92.000 €, 66,00 m2 cca 1390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 99.000 €
20.04.2026 - 92.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na 1 km od centra Barajeva u naselju Gaj, u urbanoj i lepo sređenoj sredini, predstavljamo vam, što je retko u ponudi, lep trosoban stan renoviran na visokom prizemlju, što je u visini prvog sprata. U naselju je puno zelenila i travnatih površina, igrališta za decu, obdanište, muzička....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 66,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118540, VPR/IV, terasa, uknjižen, novogradnja. Prodaje se trosoban stan u Boleču 66m2.Poseduje prostran dnevni boravak sa kuhinjom ,dve spavaće sobe i kupatilo i terasu. Uknjižen kao poslovni atelje, ne može na kredit za mlade. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 80.000 €, 74,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117531, 1.5a, spratna, 1, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, dvorište/bašta, ostava, mogućnost proširenja, cela. Prodaje se kuca u Borci put za Crvenku. Prostrana kuhinja sa trpezarijom,dnevni boravak,dve sobe komforne,kupatilo,i....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 127.000 € na 120.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 65,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.02.2025 - 129.500 €
11.05.2025 - 125.000 €
18.08.2025 - 127.000 €
08.04.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen, dupleks u kući, 2.0, klima, veranda, parking. U ponudi imamo prelep duplex koji se nalazi u zasebnom objektu kuće. U donjem nivou se nalazi dnevna soba sa prostranim i velikim kupatilom a na gornjem nivou spavaća soba. U kuhinji se nalazi pokretno ostrvo koje možete pomerati....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 74.500 €, 75,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132142, PR/II, uknjižen, novogradnja, parking. Uknjižen na 55m2 + 20m2 pripadajuće uknjiženo dvorište. U blizini gradskog prevoza, pijace, opštine, škola, vrtića, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 74.500 €, 75,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132142, PR/II, uknjizen, novogradnja, parking. Uknjizen na 55m2 + 20m2 pripadajuce uknjizeno dvoriste. U blizini gradskog prevoza, pijace, opstine, skola, vrtica, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan na dve etaže uređen u modernom, minimalističkom stilu. Uknjižen na 65m2, grejne površine 45m2. Ima pripadajuće parking mesto. Prvi nivo: hodnik, dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo Drugi nivo: spavaća soba Svetao i funkcionalan prostor. Minimalni mesečni troškovi. Grejanje na 2....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 115.000 €, 65,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan trosoban duplex stan u blizini Bogoslovije, smešten u manjoj i mirnoj zgradi. Stan je uknjižen na 28 m², dok je stvarna, merena površina 65 m². Sastoji se iz dva nivoa: Donji nivo: Ulazni hodnik, kupatilo, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom. Gornji nivo:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 140.000 €, 75,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban dupleks stan sa mokrim čvorom na svakom nivou nalazi u mirnom delu ceraka u zgradi sa svega četiri stana.Svaka zgrada ima malo dvorište.U blizini se nalazi dom zdravlja,obdanište,škola,prodavnice i sve što je potrebno za svakodnevni život.Ima više gradskih linija.Stan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 106.000 €, 75,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u Brace Jerkovica naselje Vojvode Vlahovica , 75 m/2 u prizemlju,sastoji se od dnevne sobe,odvojenom kuhinjom sa trpezarijom,dve spavace sobe u sklopu vece sobe je i garderober,kupatilo sa velikom tus kabinom, kvalitetna ulazna i sobna vrata bele boje,grejanje na gas!....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 105.000 €, 64,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2022.,

www.berzanekretnina.org

3.0, Politika, Šafarikova, 64m2, SU/3, CG, parking, podrum, internet U veoma lepoj zgradi iz tridesetih godina 20. veka, na izuzetnom mestu između Kopitareve gradine i Skadarlije u tihoj ulici sa dovoljno parking prostora, nalazi se ovaj stan pogodan za posovni prostor, rentiranje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 140.000 €, 76,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

prodaja stana Beograd, ČUKARICA, CERAK, Prištinska, UKNJIŽEN, trosoban dvoetažni stan sa dve terase i dva kupatila, godina gradnje: 1975, sprat: 1/2, ta, u izvornom stanju, poseduje pripadajući podrum, useljiv odmah Ovaj stan se može kupiti iz kredita banke. KONTAKT: 063/805-7861....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, 130.000 €, 76,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Rakovica, Resnik (Spomen park Jajinci) - Jakova Galusa 3.5, 76m2 (terasa 10m2), VPR/4, EG U ponudi dvostrano orijentisan, troiposoban stan u visokom prizemlju, u sivoj fazi. Nalazi se u blizini Spomen parka Jajinci. Može zamena za nekretninu na Divčibarama. Uknjižen na 66m2. Agencijska....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-36 (od ukupno 34)

<< <1> >>