• GoHome Professional
stan u beogradu uknjižen do 1700 eura/m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu uknjižen do 1700 eura/m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu uknjižen do 1700 eura/m2 što manji dvorište barem 100 m2

  • Za upit "stan u beogradu uknjižen do 1700 eura/m2 što manji dvorište barem 100 m2" pronađeno 30 nekretnina - prosečna cena 1.423 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1600 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1700 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 150000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 78.500 €, 95,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132139, PR/II, uknjizen, novogradnja, parking. Uknjizen na 58m2 + 37m2 pripadajuce uknjizeno dvoriste. U blizini gradskog prevoza, pijace, opstine, skola, vrtica, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 78.500 €, 95,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132139, PR/II, uknjižen, novogradnja, parking. Uknjižen na 58m2 + 37m2 pripadajuće uknjiženo dvorište. U blizini gradskog prevoza, pijace, opštine, škola, vrtića, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 170.950 €, 95,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115980, VPR/, klima, lift, terasa, uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp, Adaptibilanu u 3.5, mogućnost proširenja, stambena zgrada. U ponudi je stan na odličnoj lokaciji na visokom prizemlju . U neposrednoj....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu uknjižen do 1700 eura/m2 što manji dvorište barem 100 m2'
177.000 €
115.000 €
97.000 €
  Stan, BEOGRAD, 98.000 €, 96,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 81523, PR/, uknjizen, izvorno stanje, stara gradnja, garaza, dvoriste/basta. Stan u kuci. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 64385, 5a, spratna, prizemlje, sprat , struja, terasa(2), uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, tavan, cela. Lux renovirana vikend kuća sa novom fasadom , podnim grejanjem, novim mokrim čvorovima. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 102,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi dve stambene jedinice, dvorišno koncipirane (zajedničko dvorište), jedna naspram druge; Lokacijski savršene, u Prvomajskoj ulici, na pešačkoj udaljenosti doslovno svih neophodnih sadržaja za svakodnevni život- Osnovna škola, vrtić, marketi, pijaca, gradski prevoz i sl.; Ukupne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 125.000 €, 107,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Kaluđerica, ul. Stevana Sinđelića, 4.0 dplx, odmah useljiv, uknjižen, pogled na Avalu .. / 4 km od Ustaničke, 200m od Smederevskog puta, nedaleko od prodavnica, prevoza, škole, vrtića, pijace .., zgrada sa termoizolacionom fasadom, trostran stan sa izvrsnim pogledom, svetao, funkcionalan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 210.000 €, 118,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kontakt: 066069699 U ponudi je izuzetno funkcionalan petosoban dupleks, smešten u mirnoj i jednoj od najprijatnijih ulica Zvezdare – Slavujev venac, u neposrednoj blizini Stanke Vraza. Stan se nalazi u manjoj, urednoj stambenoj zgradi sa svega nekoliko stanova, što budućim vlasnicima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 165.000 €, 125,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U samom srcu Zemuna, u neposrednoj blizini Bežanijske i Glavne ulice, kao i zemunskog parka, nalazi se ovaj petosoban stan. U blizini je sportski centar, kao i više predškolskih ustanova, osnovnih i srednjih škola, Poljoprivredni fakultet, Gardoš, razni marketi - veći i manji. Za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, 103.000 €, 137,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 104632, PR/IV, terasa, uknjižen, dvorište/bašta, pogodan za pp. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 138.000 €, 160,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117542, 4a, spratna, 1, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, ostava, deljiv, cela. Na prodaju je jako lepa kuca,od Zrenjaninskog puta 900 metara.Kuca je na sprat,ima 4 Ara placa.Fasada je dobra.Sprat je odvojen,Tako....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 299.000 €, 164,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Učiteljska, 46m2+118m2 garaža .. 46m2+118m2 garaža, 2.5, PR/4, EG, interfon, telefon. Dokumentacija: uknjižen. Stanje:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 299.000 €, 172,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom delu Zvezdare, Učiteljsko naselje, u neposrednoj blizini Bulevara Kralja Aleksandra, Beo šoping centra, osnovne škole i odlične povezanosti sa svim glavnim saobraćajnicama i auto putem, u zgradi iz 2007 godine, nalazi se nepokretnost od 172m2, stan 52m2 + poslovni prostor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 299.000 €, 176,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2025.,

www.indomio.rs

2.5 stan 52m2 (uknjižen na 46m2), poslovni prostor 124m2 (uknjižen kao garaža na 118m2), dvorište 1.5 ara, PR/3, CG, telefon, interfon. Na odličnoj lokaciji, u najlepšem delu Zvezdare, u Učiteljskom naselju , u neposrednoj blizini Beo šoping centra nudimo Vam nepokretnosti- stan od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 299.000 €, 176,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Moderan, dvoiposoban stan od 52 m2(uknjizen: 46 m2), kompletno renoviran i spreman za useljenje, bez dodatnih ulaganja. Odlikuje dobro osmisljenim rasporedom, koji pruza maksimalnu iskoriscenost prostora i udobnost. Stan obuhvata dnevno-trpezarijski deo sa kuhinjom, dve komforne spavace....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 320.000 €, 179,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen 3.5 soban stan u zgradi sa dva stana, na mirnoj I lepoj lokaciji pokraj Spomen parka u Jajincima, vrlo kvalitetne gradnje novijeg datuma. Od Trga Slavija 9.5km /15min vožnje kolima. Stan na prvom nivou od 121m2 grejne površine, bruto 179m2 , sastoji se od hola iz koga se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kotež, 350.000 €, 192,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119885, 2.3a, spratna, ii, klima, terasa, uknjižen, parking, dvorište/bašta. Prodaje se kuća u Beogradu – Kotež, idealna za višečlanu porodicu ili investiciju! Na prodaju vertikalno podeljena kuća u mirnom delu Koteža, sa tri zasebna stana i posebnim ulazima, ukupne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 359.000 €, 199,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen 4.0 stan u zgradi sa dva stana , na mirnoj I lepoj lokaciji pokraj Spomen parka u Jajincima , vrlo kvalitetne gradnje novijeg datuma. Od Trga Slavija 9.5km /15min vožnje kolima. Stan na drugom nivou od 118m2 grejne površine , sastoji se od hola iz koga se ulazi u sve ostale....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 227.000 €, 199,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno povoljno! Petlovo brdo - dvoetažni stan u nizu ukupne površine 199m2, lux, etažno grejanje na gas,uknjižen, podrum, dvorište, cena 227000 Evra!!! Ova nepokretnost je uknjižena kao dve stambene jedinice i to jedna 56m2 a druga 143m2. Trenutno se koristi kao jedan komforan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 299.000 €, 200,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 101946, 4a, spratna, struja, klima, terasa(2), uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, ostava, deljiv. Prelepa funkcionalana kuća u novom naselju Sunčani breg u Rakovici. Naselje udaljeno 11 kilometara od centra grada, na 2,5 kilometra....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 150.000 €, 210,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 27051, 4a, spratna, pr+pk + lokal, struja, kanalizacija, telefon, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava. Prodaje se I lokal na placu I svi pomocni objekti . Uknjizeno 42 m/2. Više informacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 244.000 €, 227,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju stan u Borči, u ulici Mihaila Šolohova, funkcionalno podeljen na dve zasebne stambene jedinice sa odvojenim brojilima i etažnim grejanje. U prizemlju se nalaze dve spavaće sobe, kuhinja i trpezarija, dnevna soba, toalet i kupatilo, na spratu je moguće napraviti dve odvojene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 380.000 €, 252,00 m2 cca 1510 €/m2