• GoHome Professional
stan u beogradu pogodan do 130000 eura parking 50 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu pogodan do 130000 eura parking 50 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu pogodan do 130000 eura parking 50 m2

  • Za upit "stan u beogradu pogodan do 130000 eura parking 50 m2" pronađeno 12 nekretnina - prosečna cena 1.957 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 140.000 € na 129.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 129.000 €, 47,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 140.000 €
22.04.2026 - 129.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

1.5, 47m2, CG, lift, VPR/IV, telefon, interfon, podrum. Uknjiženo 47m2. Uknjižen stan u zgradi novije gradnje na početku Zemun Polja. Po strukturi jednoiposoban, na visokom prizemlju (preko 2m do donje ivice prozora), funkcionalnog rasporeda prostorija. Oko zgrade se nalazi dosta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 135.000 €, 50,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 114409, PR/III, klima, telefon, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, pogodan za pp, stambena zgrada. Radjeno je etaziranje starog porodicnog objekta i kompletna rekonstrukcija i renovacija. Sada u zgradi ima tri sprata i 8 stanova.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121419, I/IV, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, pogodan za pp. Izdaje se svetao i funkcionalan, dvosoban stan od 50m2 u Surduličkoj ulici, na izuzetnoj lokaciji kod Autokomande. Stan se nalazi u luksuznoj novogradnji- useljenje u zgradu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu pogodan do 130000 eura parking 50 m2'
125.000 €
125.000 €
119.900 €
  Stan, BEOGRAD, Borča, 62.500 €, 50,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117293, PR/, izlog, nov, zidani, fasada dobra, parking, poslovna zgrada. Na prodaju je lokal,odlicne povrsine sa iskoriscenim prostorom.Pogodno je i za agenciju,stomatoloska ordinacija,frizerski,kozmeticki salon,butikSta god vam padne na pamet.Ima izlog tako da moze....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 110.000 €, 51,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1320 Za sve informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0633255742. Na prodaju renoviran dvosoban stan od 51 m² u Mirijevu, u blizini ulice Matice srpske. Stan se nalazi u suterenu uredne stambene zgrade sa ukupno 12 spratova i liftom. Funkcionalnog je rasporeda i sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 125.000 €, 48,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Može subvencionisani kredit za mlade! U prilici smo da Vam ponudim odlično koncipiran stan, maksimalno iskorišćen, osunčan, sa otvorenim pogledom. Stan je bez dodatnih ulaganja u zgradi staroj samo par godina ,,Mikon gradnja" sa video nadzorom i urednim ulazom. Okruženje je mirno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 24.000 €, 48,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119760, IV/, klima, lift, francuski balkon, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava, pogodan za pp, stambena zgrada. Izdaje se polunamešten stan u centru Banovog brda. Stan se nalazi u stanju u kom je ostao od prethodnog stanara,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 89.000 €, 46,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo uknjižen, renoviran i potpuno nov stan površine 46m², smešten na mirnoj i prijatnoj lokaciji u Borči. Kao dodatnu pogodnost, vlasnik obezbeđuje jedno parking mesto gratis. Osnovne karakteristike: Površina: 46m² Uknjižen i odmah spreman za kupovinu Renoviran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 70.200 €, 54,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122763, I/XXII, klima, lift, telefon, terasa, nov luks, novogradnja, parking, podrum. Izdaje se u BW zgrada Verde potpuno namesten i potpuno nov stan 55m2 sa 1 garaznim mestom i pogledom na bulevar Vudro Vilsona pogodno za stambeni i kancelarijko poslovni prostor. Više....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 25, 56.700 €, 54,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poslovni prostor za izdavanje – Novi Beograd, kod Beogradske arene Lokacija: ✔ Nalazi se u samom srcu Novog Beograda, neposredno kod Beogradske arene, na frekventnoj lokaciji sa odličnom vidljivošću i prometom pešaka i vozila. Površina i raspored: ✔ Ukupna bruto površina: 54 m² ✔....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namesten stan Beograd na vodi , zgrada Verde. Parking mesto ukljuceno u cenu. Infostan 7000 rsd. Visina plafona 2,7m. Pogodan za poslovne namene , cena u tom slucaju 1500€. Kućni ljubimći nisu dozvoljeni. Na duži vremenski perio. Prostorije : kuhinja sa trpezarijom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 8)

<< <1> >>