• GoHome Professional
stan u beogradu oko 90000 evra od barem 40 kvadrat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu oko 90000 evra od barem 40 kvadrat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu oko 90000 evra od barem 40 kvadrata uknjižen do 1700 eura/m2

  • Za upit "stan u beogradu oko 90000 evra od barem 40 kvadrata uknjižen do 1700 eura/m2" pronađeno 35 nekretnina - prosečna cena 1.507 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 150000 eura (prosečna cena)
    • do 180000 eura
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 4.sprat
    • parket
    • renovirano
    • useljiv
    • nenamešten
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 90.000 €, 56,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan u Borči, Centar 2. 56 m2, nalazi se u prizemlju zgrade starije gradnje. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i velike terase. Ono što ga čini posebnim je pripadajuće dvorište i park za decu pored samog stana. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 97.000 €, 68,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Kaluđerica, ul. Stevana Sinđelića, odmah useljiv, uknjižen, stan sa velikim dvorištem .. / nedaleko od Bulevara, zgrada sa termoizolovanom fasadom, zaseban ulaz, trostran, odmah useljiv svetao, funkcionalan stan, 2 spavaće sobe, kuhinja, kupatilo, ostava, EG, alu radijatori, pvc stolarija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 98.600 €, 58,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen stan u poktrovlju, u novogradnji, u zgradi sa 8 stanova. Predsoblje, kombinovani prostor, kuhinja-trpezarija i dnevna sa izlaskom na lođu koja gleda ka dvorištu, kupatilo i spavaća soba. PVC stolarija TROKAL- niskoemisiono staklo punjeno argonom, roletne i komarnici, hrastov....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu oko 90000 evra od barem 40 kvadrata uknjižen do 1700 eura/m2'
92.000 €
92.000 €
98.000 €
  Stan, BEOGRAD, Borča, 92.000 €, 54,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121578, I/III, klima, terasa(2), uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, stambena zgrada. Nudimo stan u Borči,između Rode i Liska i Šopija. Dve komotne spavaće sobe,komotan dnevni boravak,komotana kuhinja sa trpezarijom. Kupatilo. Dve terase. Kvalitetna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 95.000 €, 57,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u naselju Borča po strukturi dvosoban ukupne površine 57 m2. Odlična lokacija.Uknjižen. Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kotež, 90.000 €, 54,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119748, II/II, klima, terasa, renoviran, stara gradnja, ostava, stambena zgrada. Na prodaju odličan stan od 54,49m² u mirnom i porodičnom okruženju Koteža, u ulici Olge Jovičić.Stan nije uknjižen, nalazi na II spratu zgrade bez lifta. Poseduje dnevnu sobu, u sklopu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 94.400 €, 58,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.06.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo odličan stan u novoj zgradi na Ledinama,koja je upravo završena i ima samo 6 stanova.Stan ima 59 m2 po strukturi je dvoiposoban,trostrano orijentisan,svetao,uknjižen. Useljiv odmah i može na kredit. Nalazi se u blizini prevoza 601,604,605,610,72. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 95.000 €, 59,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je dvoetažni stan na Petlovom brdu, smešten u mirnoj ulici sa parkingom preko puta. Stan je uknjižen 1/1, bez tereta i zabeležbI 🏡 Donji nivo (8 m²) se nalazi u prizemlju. Prostor idealan za kancelariju, atelje, mali lokal ili čak mini studio – savršeno za one koji rade....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 86.000 €, 56,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Grocka, Boleč, Osmog marta, 60m2 (49m2+11m2 terasa) ------------------------------------------------------------------------- 60m2 (49m2+11m2 terasa), 2.5, PR/3, norveški radijatori, terasa, parking, interfon, telefon, uknjižen Stan se nalazi u prizemlju potpuno renorivarne zgrade....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 84.000 €, 56,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prilici da vam ponude par stanova raznovrsnih kvadratura i spratnosti u novoizgrađenoj zgradi u naselju Boleč u opštini Grocka U blizini se nalaze prodavnice, pumpe, dom zdravlja, osnovna skola i ostali infrastrukturni objekti Izolacija sendvič zid, hrastov parket....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 87.000 €, 50,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Karaburma-Marijane Gregoran 4.Sprat/5 Lift, 2.0 stan sastoji se od Dnevne sobe Spavace sobe hodnika kupatila kuhinje male terase 50m2 grejanje na struju stan je u izvornom stanju nije uknjizen, zgrada uknjizena Cena 87000eu. Kontakt: 063320498 Djuric .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 87.000 €, 63,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Nov, uredan stan, na početku Boleča. Svetao, topao, hrastov parket, alu stolarija. Grejanje na norveške radijatore u sobama, plus klima u trpezariji. Uknjižen na 49m2, mereno sa terasom i ostavom 63m2. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 87.000 €, 63,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126821, PR/III, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, ostava. Novogradnja uknjizen 3 soban stan u Bolecu Na ulasku u Nolec je nova uknjizena zgrada, ulica 8mart Prodaje se 3 soban, funkcionalan stan u PR sa velikom terasom. Stan je useljiv I....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 85.500 €, 63,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132140, I/II, uknjizen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opstine, skola, vrtica, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj .....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 85.500 €, 63,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132140, I/II, uknjižen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opštine, škola, vrtića, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 95.000 €, 54,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom delu Karaburme, ispod Zvezdarske šume, u delu poznatom i pod nazivom Ćalije, prodaje se dvosoban stan četvorostrane orijentacije. U prizemlju je manje zgrade, korisne površine 54m² na koliko je i uknjižen. Suv, svetao i funkcionalan, na podu laminat, kupatilo i stolarija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 95.000 €, 54,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na prodaju – Karaburma/Mirijevo Ušuškan i prijatan ovaj dvosoban stan nudi savršen balans između privatnosti, tišine i zelenila, i blizine svi potrebnih gradskih sadržaja. Smešten u prizemlju porodične stambene zgrade (Pr+3), sa pripadajućim dvorištem, idealan je izbor za one....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 93.000 € na 89.900 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 89.900 €, 51,00 m2 cca 1760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 93.000 €
03.05.2026 - 89.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U neposrednoj blizini centra Zemun polja, nalazi se ovaj 2.5. stan, u urednoj i održavanoj zgradi, koja poseduje lepo sređeno sopstveno dvoriste. Infrastruktura je kompletna. Stan je veoma funkcionalan i adaptibilan. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinjsko-trpezarijskog dela, dnevne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 82.500 €, 63,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132141, II/II, uknjižen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opštine, škola, vrtića, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 82.500 €, 63,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132141, II/II, uknjizen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opstine, skola, vrtica, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 110.000 € na 95.000 € dana 23.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 95.000 €, 73,00 m2 cca 1300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.04.2026 - 110.000 €
23.04.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan u kući sa zasebnim ulazom i ograđenim delom dvorišta. Kuća je novije gradnje sa izolacijom stirodur debljine 10cm. Stan se nalazi na prvom spratu. Poseduje predsoblje, kuhinju, kupatilo, tri sobe, terasu. Uknjižen na prodavca bez tereta i zabeležbi. Agencijska provizija za kupca....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 85.000 €, 48,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121670, III/III, klima, terasa, uknjižen, za renoviranje, stara gradnja, fasada prosečna, stambena zgrada. ISKLJUČIVO KEŠ KUPCI! Predstavljamo vam lep I izuzetno svetao stan, koji se nalazi na odličnoj lokaciji u mirnom delu ulice okružen zelenilom. Stan je renoviran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 87.000 €, 49,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se funkcionalan i svetao 2,5 stan u Boleču, idealan kako za porodično stanovanje tako i kao investicija. Stan je površine 49 m² i uknjižen je, uz dodatnih 14 m² (terasa i ostava) koji nisu ušli u uknjiženu kvadraturu, ali značajno doprinose komforu i praktičnosti prostora.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 85.000 €, 70,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan u mirnom delu Barajeva u naselju Gaj. Uknjižen je na 57m2 i ima još 13m2 korisne površine. Sastoji se od: ogromnog dnevnog boravka povezanog sa kuhinjom, jedne velike spavaće sobe, jedne manje sobe sa sopstvenom terasom, kupatila u koje se ulazi iz hodnika, još jedne terase na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž 2, 84.000 €, 47,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u kući sa zajedničkim dvorištem, na dobroj lokaciji, u mirnom kraju sa puno zelenila. Odmah useljiv. Prodaje se namešten, renoviran, nisu potrebna ulaganja. Dvorište je fizički odvojeno i ograđeno od ostalih vlasnika. Savršeno za odmor i privatnost. Od prostorija: predsoblje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, 97.000 €, 54,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Resnik, Dr. Aćima Medovića, dvosoban stan , prizemlje, CG, lođa, podrum, uknjižen, 54 kvm.Cena 97.000 Eur.Kontakt: 060/655-59-59 .

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 99.600 € na 97.200 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 97.200 €, 54,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 99.600 €
01.05.2026 - 97.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se renoviran, dvosoban stan od 54m2 u ulici Topola u Kumodražu. Sastoji se od spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom (open space), kupatila, predsoblja i terase. Stan ima i pripadajući deo dvorišta u kome može i da se parkira. Grejanje je na struju (dve klime,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 91.800 €, 51,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 108805, NPR/III, uknjižen, novogradnja, parking. EXTRA PONUDA, Uknjižen stan, 2.0 NPR, odlična lokacija. Uknjižen 1/1. Ne može putem stambenog kredita Nova zgrada na najlepšoj poziciji na Ledinama, na samom početku opštine Surčin. Stanovi u mirnom delu naselja, sa predivnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 89.900 €, 82,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2023.,

www.oglasi.rs

Na mirnoj i tihoj lokaciji u Zemun polju prodaje se odličan dvoiposoban stan u prizemlju u kvalitetnoj zgradi koja se sastoji od prizemlja i 1. sprata. Poseduje dve bašte - dvorišta, pune zelenila. Stan je renoviran, u dnevnoj sobi, kao i u manjoj spavaćoj je brodski pod, a u drugoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 82.500 €, 80,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2019.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan 2.5 funkcionalan stan u održavanoj zgradi u Trgovačkoj ulici , ukupne površine 80m2 . Od prostorija poseduje veliki ulazni hodnik , kuhinju , dnevnu sobu , veću terasu , trpezariju , wc , kupatilo , veću spavaću sobu , manju spavaću sobu I manju terasu. Stan je izuzetno svetao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 98.000 €, 96,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 81523, PR/, uknjizen, izvorno stanje, stara gradnja, garaza, dvoriste/basta. Stan u kuci. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 97.000 €, 96,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 81523, PR/, uknjižen, izvorno stanje, stara gradnja, garaza, dvorište/bašta. Stan u kuci. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 89.000 €, 49,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban, uknjižen stan kod Muhara, u centru Zemuna. Stan je uknjižen na 38m2, a mereno ima 49m2. Lokacija je odlično povezana sa centrom grada i Novim Beogradom, a takođe se nalazi u blizini Gardoša i Zemunskog keja, što ovoj nekretnini daje potencijal za izdavanje kao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 83.000 €, 83,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan za izdavanje na izuzetnoj lokaciji u gradu. Stan se nalazi u strogom centru grada u Kosovskoj ulici. Stan ima 83m2. Stan se nalazi na 1. spratu. Struktura stana: dnevna soba, pretsoblje, 2 spavace sobe, kuhinja, toalet, kupatilo. Centralno grejanje.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-34 (od ukupno 31)

<< <1> >>