• GoHome Professional
stan u beogradu oko 90000 evra od barem 40 kvadrat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu oko 90000 evra od barem 40 kvadrat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu oko 90000 evra od barem 40 kvadrata interfon

  • Za upit "stan u beogradu oko 90000 evra od barem 40 kvadrata interfon" pronađeno 41 nekretnina - prosečna cena 1.956 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 85000 eura (malo jeftiniji)
    • 94000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • lift
    • lođa
    • prizemlje
    • pogodan
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+20%

Promena cene sa 75.000 € na 90.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 90.000 €, 47,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.02.2026 - 75.000 €
08.03.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

2.5, 47m2, TA, PSUT/II, telefon, interfon. U procesu knjiženja i prenamene. Dvoiposoban stan koji se nalazi u dobro pozicioniranoj zgradi, koja se nalazi u neposrednoj blizini škole, vrtića,lidla i drugih sadržaja za ugodan život. Stan se nalazi u polusuterenu dvospratnice, tipične....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 96.000 €, 48,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

UKNJIŽEN - renoviran stan Dvosoban stan koji pruža prvi krajnje pozitivan utisak odmah pri ulasku u stan. U starijoj zgradi, očuvanoj i ograđenoj, sa kapijom i interfonom. Poseduje dvorište koje koriste manji broj stanara zgrade. Orjentacija stana - jugozapadna. U mirnoj ulici, a....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 98.140 €, 49,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Na samo 12 km od Beograda, na levoj obali Dunava, u neposrednoj blizini brze saobra��ajnice u ulici Ov��anski put, prodaje se dvosoban stan u modernoj novogradnji, sa planiranim zavr��etkom radova po��etkom 2027. godine. Stan je funkcionalnog rasporeda i obuhvata prostranu spava��u....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu oko 90000 evra od barem 40 kvadrata interfon'
96.000 €
96.000 €
98.900 €
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 86.000 €, 40,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Kanalizacija Terasa Interfon Jovanke Radaković Soba: 2.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 108.714 € na 97.087 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 97.087 €, 41,49 m2 cca 2340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.01.2025 - 102.713 €
02.02.2025 - 0 €
05.02.2025 - 110.000 €
09.05.2025 - 106.880 €
24.08.2025 - 111.738 €
04.02.2026 - 106.449 €
23.02.2026 - 99.191 €
09.03.2026 - 111.432 €
01.04.2026 - 108.714 €
03.04.2026 - 97.087 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 654 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0693322626. Bez agencijske provizije – direktna cena od investitora Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju najbolja nekretnina po odnosu cene, kvadrature i kvaliteta. Kompleks....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 81.200 €, 41,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2024.,

www.mojkvadrat.rs

Novogradnja Terasa Interfon Kikindska Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 1 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 92.400 €, 42,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Vojvode Vlahovića - Nikole Altomanovića 1. 5, 42m2, PR/2, podno grejanje/struja, inverter klima, interfon, parking, garaža U mirnoj ulici, u naselju Vojvode Vlahović gradi se zgrada koja ima prizemlje i dva sprata i garažu. Prostorije: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 92.400 €, 42,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon Nikole Altomanovića Soba: 1.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 97.000 €, 42,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Parking Interfon Podrum Petra Lubarde Spratnost: 3 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 84.820 €, 42,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

1.5, 42.42m2, terasa. noeveški radijatori, dva lifta, I/IV, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Novogradnja sa pogledom na Dunav i Avalu, pruža jedinstvenu mogućnost za moderno i komforno stanovanje sa svim sadržajima za šetnju, sport, rekreaciju, igru , blizina škole, vrtića....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 84.000 €, 42,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan u izuzetno kvalitetnoj novogradnji na Ledinama, u mirnoj i tihoj ulici, idealnoj za porodičan život. Stan je upisan kao poslovni prostor Stan je strukture 2.0, površine 42m², sa visinom plafona od 2,80m, što pruža osećaj prostranosti i komfora. Građen je od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kotež, 87.300 €, 43,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.0, 43.64m2(terasa 2.38), norveški radijatori, I/II, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Na odličnoj lokaciji, u mirnom okruženju, u sklopu malog naselja istovetnih zgrada, nudimo Vam stan kvalitetne gradnje i funkcionalnog rasporeda prostorija. Odlična mikrolokacija; gradski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 94.600 €, 43,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Ledine, Miodraga Petrovića Čkalje, 43m2 . 43m2, 2.0, PR/3, EG, terasa, parking, interfon, telefon, nov Stambeni objekat (sa građevinskom dozvolom)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 90.867 €, 43,26 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

🏡 Prodaja poslovnog apartmana – Borča, Ovčanski put, 43,26m2, PR/2, EG, telefon, interfon, parking mesto. Građevinska dozvola-VODI SE KAO POSLOVNI APARTMAN. U ponudi moderan poslovni apartman u kvalitetnoj novogradnji, smešten u planski uređenom kompleksu zatvorenog tipa.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 96.800 €, 44,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

SMART ZGRADE JEDINSTVENE U BEOGRADU https://smartpierre.rs/stambeni-kompleks-prelic SA PONOSOM PONOSOM VAM MOZEMO REĆI DA GRADIMO STAMBENI KOMPLEKS, NA LEDINAMA-NOVOM SURČINU ,STAMBENE ZGRADE SA GRAĐEVINSKOM DOZVOLOM………………… NAJKVALITETNIJA NOVOGRADNJA NA LEDINAMA,NAJUREĐENIJE NASELJE,RAĐENO....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 86.000 € na 93.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 93.000 €, 45,00 m2 cca 2070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 86.000 €
28.04.2026 - 93.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Novogradnja Terasa Interfon Vladimira Rolovića Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 91.000 €, 45,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

1.0, 45,16m2m2, SUT/2, interfon. Pravosnažno rešenje o ozakonjenju. Jednosoban, funkcionalan stan u novoizgrađenoj zgradi, na odličnoj lokaciji, na obroncima Zvezdarske šume. Dobra povezanost sa svim delovima grada. Useljivo jun 2026.godine. Nije pogodan za kreditne kupce. Kontakt....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 81.500 €, 45,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Zemun, Altina, Ugrinovački put 32. deo, 45.3m2 ---------------------------------------------------------------- 45.3m2, 1.5, 1/3, TA, terasa, parking, interfon Stan se nalazi na prvom spratu novije, uredne i dobro održavane zgrade iz 2010. godine u mirnom kraju naselja Altina u blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 96.054 €, 45,74 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

1.5, 45,74m2, terasa, I/2, EG, telefon, interfon, parking mesto. Građevinska dozvola. 🏡 Prodaja stana – Borča, Ovčanski put U ponudi moderan jednoiposoban stan od 45,74m² u kvalitetnoj novogradnji, smešten u mirnom i planski uređenom kompleksu zatvorenog tipa. ✨ Osnovne karakteristike:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 96.000 €, 47,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju je stan u novoj zgradi iz 2024. godine, u Beogradu, na Paliluli, u naselju Borča. Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 8 i ima površinu od 47 m². Raspored stana je odličan i funkcionalan, što ga čini pogodnim za udoban svakodnevni život. Posebnu vrednost daje komforna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 95.000 €, 48,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

1.5, 48m2(terasa 6m2), norveški radijatori, IV/IV, telefon, interfon, podrum. U postupku legalizacije. Prodaje se funkcionalan jednoiposoban dupleks od 48m2 sa fenomenalnim pogledom na ceo grad, nedaleko od Tržnog centra Stadion, na Voždovcu. Stan je u postupku legalizacije. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 84.000 €, 50,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Parking Novogradnja Terasa Interfon Jovana Đorđevića Spratnost: 4 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 97.950 €, 38,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Interfon Ljubomira Stojanovića Spratnost: 6 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 97.950 €, 38,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Profesorska kolonija, Ljubomira Stojanovića, 38m2 . 38m2, 2.0, SUT/6, TA, interfon, renoviran, uknjižen. Odlična prilika, renoviran stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kotež, 82.236 €, 37,38 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

1.5, 37.38m2(terasa 3.68), norveški radijatori, II/II, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Na odličnoj lokaciji, u mirnom okruženju, u sklopu malog naselja istovetnih zgrada, nudimo Vam stan kvalitetne gradnje i funkcionalnog rasporeda prostorija. Odlična mikrolokacija; gradski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 95.000 €, 56,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.indomio.rs

Zemun, Altina, Ugrinovački put 32. deo, 56m2 .. 56m2, 2.0, 1/3, norveški radijatori, terasa, parking, interfon, izvorno. Stan se nalazi na prvom spratu novije, uredne i dobro održavane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 84.000 €, 56,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prilici da vam ponude par stanova raznovrsnih kvadratura i spratnosti u novoizgrađenoj zgradi u naselju Boleč u opštini Grocka U blizini se nalaze prodavnice, pumpe, dom zdravlja, osnovna skola i ostali infrastrukturni objekti Izolacija sendvič zid, hrastov parket....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 86.000 €, 56,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Grocka, Boleč, Osmog marta, 60m2 (49m2+11m2 terasa) ------------------------------------------------------------------------- 60m2 (49m2+11m2 terasa), 2.5, PR/3, norveški radijatori, terasa, parking, interfon, telefon, uknjižen Stan se nalazi u prizemlju potpuno renorivarne zgrade....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 95.000 €, 56,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Parking Terasa Interfon Ugrinovački put 32. deo Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kotež, 81.532 €, 37,06 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

1.5, 37.06m2(terasa 2.65), norveški radijatori, PR/II, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Na odličnoj lokaciji, u mirnom okruženju, u sklopu malog naselja istovetnih zgrada, nudimo Vam stan kvalitetne gradnje i funkcionalnog rasporeda prostorija. Odlična mikrolokacija; gradski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 98.600 €, 58,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen stan u poktrovlju, u novogradnji, u zgradi sa 8 stanova. Predsoblje, kombinovani prostor, kuhinja-trpezarija i dnevna sa izlaskom na lođu koja gleda ka dvorištu, kupatilo i spavaća soba. PVC stolarija TROKAL- niskoemisiono staklo punjeno argonom, roletne i komarnici, hrastov....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 95.000 €, 37,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Beograd-Otona Župančića Jednosoban stan 37m2, sa lepim rasporedom, klasično prizemlje, nije ukopano, lep i uredan ulaz. Stan je u izvornom stanju, uknjižen, sa cg, ktv, interfon. Odlična lokacija, miran kraj, u neposrednoj blizini prevoza, škole, vrtića, više marketa, tržnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 84.000 €, 60,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ponosno predstavljamo odličanu ponudu stanova smeštenih u naselju Boleč. Sve u stanu je novo, nikad useljavano. Uknjiženo je, moguća je kupovina na kredit. Zgrada sa 8 stanova i 12 parking mesta, postoji mogućnost kupovine parking mesta. Interfon, alarm, video nadzor i kolor video.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 88.200 €, 63,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.codex.co.rs

Izdaje se kompletno renoviran, luksuzno opremljen stan, funkcionalan, dve spavaće sobe, sam centar grada. Internet Kablovska Lift Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 95.400 €, 36,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u Lux, inovativnom kompleksu na Ledinama u neposrednoj blizini Bežaniske Kose 3 . Pred prodaja sranova u izgradnji. U ponudi je jednoiposoban stan od 36,69 m2 stan u novom kompleksu na najjačoj razvojnoj lokaciji u Evropi. Građevinska dozvola. Blizina Aerodroma Nikola Tesla.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 91.900 €, 69,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.knez-nekretnine.com

PRODAJE SE U NADOGRADNJI SA GRAĐEVINSKOM DOZVOLOM STAMBENE ZGRADE NA CENTRALNOJ LOKACIJI KARABURME PRELEP, OSUNČAN STAN SA TERASOM /7M2/. POSEDUJE INTERFON, EG NA STRUJU, KLIMU, PARKET, PVC STOLARIJU I MOGUĆNOST PROŠIRENJA NA TAVANSKI PROSTOR. PROSTORIJE: HODNIK, KOMBINOVANA SOBA,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 98.690 €, 71,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u srcu Vračara, površine 70,78m2. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade u novogradnji. Stan je izrazito svetao sa dosta dnevne svetlosti. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 91.560 €, 84,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2025.,

www.codex.co.rs

Izdaje se odlican 4. 0 stan od 84m2 sa terasom od 26m2 na visokom prizemlju. Stan je kompletno renoviran, kompletno namesten. Zgrada poseduje rampu za invalide. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 98.000 €, 85,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zamislite da se useljavate u stan u koji ne morate da unesete ništa osim ličnih stvari jer Vas u srcu mirnog i porodičnog naselja Kotež, čeka prostran, svetao stan površine 85,16 m idealan za udoban, svakodnevni život. Stan se sastoji od dve prostrane spavaće sobe, radne sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 81.900 €, 91,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u lux stanju, samo za probrane zakupce. Mogućnost zakupa garažnog mesta, potpuno opremljen. Minimum jednogodišnji zakup. Interfon, lift, pet friendly, obavezna dva depozita + jedna zakupnina unapred. PROSTORIJE: predsoblje, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, dve spavaće sobe,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-40 (od ukupno 38)

<< <1> >>