• GoHome Professional
stan u beogradu namešten zadnjih 7 dana parking do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu namešten zadnjih 7 dana parking do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu namešten zadnjih 7 dana parking do 240000 eura što veći

  • Za upit "stan u beogradu namešten zadnjih 7 dana parking do 240000 eura što veći" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 3.602 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 220000 eura (malo jeftiniji)
    • 250000 eura (malo skuplji)
    • do 3800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 229.000 €, 60,00 m2 cca 3820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen dvosoban stan 55m2 (mereno 60m2) na osmom spratu odlično održavane zgrade sa liftom , centralnim grejanjem, interfonom, video nadzorom… Ispred zgrade veliki parking u 3. zoni.. Kompletno namešten, veoma svetao, dvostrano orijentisan sa prelepim pogledom na grad. Lokacijski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 195.000 €, 68,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen je na 58m2+terasa 10m2 Prodaje se ekskluzivan, neuseljavan dvosoban stan smešten na petom spratu zgrade okružene zelenilom sa dosta prirodne svetlosti tokm celog dana. Stan je potpuno i temeljito renoviran prema najvišim standardima stanovanja,uređen u elegantnom,modernom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 199.900 €, 53,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju dvoiposoban, lux namešten stan nedaleko od okretnice tramvaja u Bulevaru kralja Aleksandra. Stan je izuzetno svetao sa prelepim pogledom na grad. Izuzezno funkcionalan sa dve spavaće sobe, dnevnim boravkom sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilom i terasom. Nalazi se u odličnoj....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu namešten zadnjih 7 dana parking do 240000 eura što veći'
250.000 €
250.000 €
163.200 €
  Stan, BEOGRAD, 125.000 €, 50,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se adaptiran stan na Mirijevu, izvorno 1.5-soban, funkcionalno preuređen u 2.0-soban. Pregradnjom dnevne sobe dobijena je dodatna radna soba, idealna za rad od kuće. Stan se nalazi u kvalitetnim zgradama od bele fasadne cigle, u lepo organizovanom i mirnom delu Mirijeva, okruženom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 95.000 €, 43,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen 2.0 stan, površine 43m2 + terasa, bez dodatnih ulaganja u urbanom i infrastrukturno razvijenom naselju Plavi Horizonti. Stan je u odličnom stanju, namešten Gradska kanalizacija, parking prostor ispred zgrade Uredna dokumentacija, uknjižen Grejanje pomoću norveških....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 3)

<< <1> >>