• GoHome Professional
stan u beogradu namešten zadnjih 7 dana parking do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu namešten zadnjih 7 dana parking do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu namešten zadnjih 7 dana parking do 230000 eura što veći

  • Za upit "stan u beogradu namešten zadnjih 7 dana parking do 230000 eura što veći" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 3.602 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 210000 eura (malo jeftiniji)
    • 240000 eura (malo skuplji)
    • do 3800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Centar, 195.000 €, 68,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen je na 58m2+terasa 10m2 Prodaje se ekskluzivan, neuseljavan dvosoban stan smešten na petom spratu zgrade okružene zelenilom sa dosta prirodne svetlosti tokm celog dana. Stan je potpuno i temeljito renoviran prema najvišim standardima stanovanja,uređen u elegantnom,modernom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 250.000 €, 57,31 m2 cca 4360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, kompletno namešten i opremljen, 2.0, cg, renoviran, 8/10, lift, terasa. Sjajna lokacija. Autoput i tržni centri su na dva minuta od zgrade. Dovoljno parking prostora. Prepuno zelenila. U bloku su i osnovna škola kao i veliko obdanište. Vero i Grčko-Kiparski centar u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 199.900 €, 53,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju dvoiposoban, lux namešten stan nedaleko od okretnice tramvaja u Bulevaru kralja Aleksandra. Stan je izuzetno svetao sa prelepim pogledom na grad. Izuzezno funkcionalan sa dve spavaće sobe, dnevnim boravkom sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilom i terasom. Nalazi se u odličnoj....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu namešten zadnjih 7 dana parking do 230000 eura što veći'
229.000 €
229.000 €
95.000 €
  Stan, BEOGRAD, 125.000 €, 50,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se adaptiran stan na Mirijevu, izvorno 1.5-soban, funkcionalno preuređen u 2.0-soban. Pregradnjom dnevne sobe dobijena je dodatna radna soba, idealna za rad od kuće. Stan se nalazi u kvalitetnim zgradama od bele fasadne cigle, u lepo organizovanom i mirnom delu Mirijeva, okruženom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 163.200 €, 38,00 m2 cca 4300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131858, VI/VI, lift, terasa, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. Namesten stan u novogradnji, odlicno lokacijski pozicioniran. Sastoji se od dnevnog boravka sa otvorenom kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavace sobe i kupatila. Na terasu sa otvorenim pogledom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 4)

<< <1> >>