• GoHome Professional
stan u beogradu namešten kablovska do 390000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu namešten kablovska do 390000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu namešten kablovska do 390000 eura što skuplji pala cena

  • Za upit "stan u beogradu namešten kablovska do 390000 eura što skuplji pala cena" pronađeno 5 nekretnina - prosečna cena 3.373 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • 370000 eura (malo jeftiniji)
    • 400000 eura (malo skuplji)
    • do 3400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 406.000 € na 399.000 € dana 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 399.000 €, 73,00 m2 cca 5470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.08.2025 - 479.000 €
10.10.2025 - 469.000 €
11.11.2025 - 459.000 €
16.12.2025 - 449.000 €
03.02.2026 - 439.000 €
10.03.2026 - 429.000 €
03.04.2026 - 409.000 €
17.04.2026 - 406.000 €
21.04.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Kanalizacija Interfon Cika Ljubina (RETKO U PONUDI ! NAMESTEN !) Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 159.000 € na 150.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 150.000 €, 59,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 159.000 €
10.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na odličnoj lokaciji u naselju Altina, opština Zemun, prodaje se svetao i funkcionalan stan u novogradnji, površine 59m², smešten u potkrovlju moderne zgrade. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, kao i dve manje prostorije koje....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 156.600 € na 139.200 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 139.200 €, 87,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 156.600 €
08.04.2026 - 139.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izdaje se komforan četvorosoban stan na atraktivnoj lokaciji na Dorćolu, u ulici Braće Jugovića. Stan se nalazi u urednoj i održavanoj zgradi, na jednoj od najtraženijih lokacija u centru grada. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, tri spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu namešten kablovska do 390000 eura što skuplji pala cena'
410.000 €
410.000 €
 
-5%

Promena cene sa 124.000 € na 118.000 € dana 23.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 118.000 €, 38,00 m2 cca 3110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 130.000 €
06.02.2026 - 127.000 €
15.02.2026 - 124.000 €
23.02.2026 - 118.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Mirijevo, Dragoslava Srejovića. Zgrada novije gradnje, dvosoban namešten stan površine 33m²+5m2 terasa na drugom spratu. Stan ima veliku terasu, spavaću sobu, kupatilo, kuhinju sa trpezarijom i dnevnim boravkom. Izlaz na terasu iz dnevne sobe. Parking mesto uključeno u cenu. Zgrada....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 3)

<< <1> >>