• GoHome Professional
stan u beogradu namešten barem 40 m2 renovirano do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu namešten barem 40 m2 renovirano do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu namešten barem 40 m2 renovirano do 300000 eura Zadnjih 7 dana

  • Za upit "stan u beogradu namešten barem 40 m2 renovirano do 300000 eura zadnjih 7 dana" pronađeno 12 nekretnina - prosečna cena 3.490 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
    • do 3700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 306.000 €, 77,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 77m2, 7/9, CG, dva lifta, klima, video nadzor, ostava, interfon, telefon, ktv. Bulevar despota Stefana je jedna od glavnih saobraćajnica grada i prostire se od Trga Republike, pored Skadarlije i Profesorske kolonije, pa sve do Pančevačkog mosta. Nepokretnost se nalazi u delu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Nova Galenika, 260.000 €, 62,00 m2 cca 4190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odličan troiposoban, funkcionalan, dvostrano orijentisan, potpuno renoviran, moderno namešten i opremljen stan u naselju sa uređenom porodičnom infrastrukturom, i predstavlja odličan izbor za udoban gradski život. Uknjižen je na 62 m², dok je stvarno mereno 73 m², uz dodatnu zastakljenu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 210.000 €, 56,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Lep stan na Vračaru – savršena lokacija, mir i pogled na zelenilo. Na prodaju funkcionalan dvosoban - opremljen stan u jednoj od najmirnijih ulica na Vračaru – Ljubostinjskoj. U pitanju je tiha, jednosmerna ulica sa minimalnim saobraćajem, što ovu nekretninu čini oazom mira u srcu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu namešten barem 40 m2 renovirano do 300000 eura zadnjih 7 dana'
250.000 €
250.000 €
  Stan, BEOGRAD, Centar, 195.000 €, 68,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen je na 58m2+terasa 10m2 Prodaje se ekskluzivan, neuseljavan dvosoban stan smešten na petom spratu zgrade okružene zelenilom sa dosta prirodne svetlosti tokm celog dana. Stan je potpuno i temeljito renoviran prema najvišim standardima stanovanja,uređen u elegantnom,modernom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 191.000 €, 58,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

11.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Konjarnik, Glasinacka, 2.0 (adaptibilan u 2.5), 58 m2 sa lodjom, VII od XI spratova, cg, 2 lifta, interfon, klima, odmah useljiv, delimicno renoviran, namesten, uknjizen na 58 m2 gradjevinske, odnosno na 52 m2 korisne povrsine, starogradnja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 187.000 €, 41,00 m2 cca 4560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prvom spratu zgrade, u centralnom delu Vidikovca nalazi se ovaj kompletno renoviran stan. U stanu je zamenjena elektro i vodovodna instalacija, postavljena alu stolarija sa elektro roletnama i komarnicima u spavacoj sobi, a u kuhinji PVC stolarija. Hrastov brodski pod, sigurnosna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 155.000 €, 55,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

kontakt agenta 06377910 95 Prikaži broj Prostran, renoviran, namešten, sa velikim svetlim sobama, u centralnom delu Požeške ulice. Ulazi se iz hodnika u sve prostorije, kuhinju sa trpezarijom, dnevnu i spavaću sobu i kupatilo. Stan je kompletno renoviran, elekro i vodovodna instalacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 150.000 €, 50,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Dvosoban stan, 55m2 sa terasom (uknjižen na 50m2). Odličnog je rasporeda, sa pogledom na park. Stan je u odličnom stanju i komplet je renoviran. Prodaje se namešten uz mogućnost da se zadrži zakupac. Odlična je saobračajna komunikacija sa gradom (okretnica autobusa 26 je 150m od zgrade)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 150.000 €, 55,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

11.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Voždovac - Braće Jerković 2.0, 55m2 (terasa 5m2), 5/11, CG, lift, interfon, ostava. Veoma funkcionalan 2.0 stan svetao, jugo-zapadne orjentacije. Adaptibilan u 2.5 stan. Renoviran je, uradjeni su PVC prozori, zamenjene elektro i vodovodne instalacije. Stan se prodaje namešten ,ali....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 125.000 €, 50,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se adaptiran stan na Mirijevu, izvorno 1.5-soban, funkcionalno preuređen u 2.0-soban. Pregradnjom dnevne sobe dobijena je dodatna radna soba, idealna za rad od kuće. Stan se nalazi u kvalitetnim zgradama od bele fasadne cigle, u lepo organizovanom i mirnom delu Mirijeva, okruženom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

U neposrednoj blizini Tašmajdana, Palilulske pijace, fakulteta, u ulici Stanoja Glavaša, u ponudi je funkcionalan, namešten 2,0 stan. Nalazi se na prvom spratu lepo održavane starije stambene zgrade. Stan je renoviran 2005. godiine, osunčan, sa kuhinjom, trpezarijom i dve sobe. Lepa....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 8)

<< <1> >>