• GoHome Professional
stan u beogradu namešten barem 40 m2 najnovije luk - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu namešten barem 40 m2 najnovije luk - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu namešten barem 40 m2 najnovije luksuzan porasla cena što manji

  • Za upit "stan u beogradu namešten barem 40 m2 najnovije luksuzan porasla cena što manji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+2%

Promena cene sa 196.000 € na 200.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 200.000 €, 54,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 196.000 €
08.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, luksuzno opremljen trosoban stan u novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija – Bulevar kralja Aleksandra. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za sve koji traže prodaja stanova Beograd na odličnoj lokaciji, potpuno opremljen stan bez....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 229.000 € na 242.000 € dana 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 242.000 €, 57,00 m2 cca 4250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.06.2024 - 225.000 €
14.11.2024 - 215.000 €
16.01.2025 - 225.000 €
01.01.2026 - 229.000 €
08.01.2026 - 225.000 €
29.01.2026 - 229.000 €
26.03.2026 - 242.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2024.,

www.galerijanekretnine.com

2. 0, 57m2 (lođa 9m2), VPR/5, LUX, CG, lift, klima, interfon, ktv, tel. Vračar je jedna od najlepših beogradskih centralnih opština, koja svojom istorijom, zelenim površinama kao i kompletnom infrastrukturom čini zaokruženu urbanističko ambijentalnu celinu. Šumatovačka ulica se prostire....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 265.000 € na 285.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 285.000 €, 57,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 265.000 €
19.04.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan stan na Novom Beogradu – Wellport. Zgrada se nalazi u veoma lepom i mirnom delu Novog Beograda, u prestižnom kondominijumu Wellport, u neposrednoj blizini kompleksa West 65 i Airport City-ja. Stan je nov, luksuzno opremljen....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 249.900 € na 279.900 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 279.900 €, 65,00 m2 cca 4310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 245.000 €
28.12.2025 - 249.900 €
13.03.2026 - 279.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.12.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Zelena avenija - novoizgrađeni kompleks. prodaje se luksuzan stan kompletno namešten i opremljen belom tehnikom. Veliki open space i dve spavaće sobe sa garderoberom, 2 sanitarna čvora. Stan je za svaku preporuku. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju.....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 315.000 € na 320.000 € dana 13.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 320.000 €, 91,00 m2 cca 3520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.12.2024 - 315.000 €
13.12.2024 - 320.000 €
07.02.2025 - 295.000 €
26.09.2025 - 315.000 €
13.02.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Tošin bunar - Skadarska 3. 0, 91m2 (terasa 10m2), 7/7, CG, lift, telefon, interfon, parking, garaža Nov, moderno opremljen, luksuzan stan u novoj zgradi. Penthouse u okviru novog kompleksa koji možete urediti po svojoj želji. Prodaje se kompletno namešten kao na slici.....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 480.000 € na 500.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 500.000 €, 102,00 m2 cca 4900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.05.2025 - 480.000 €
23.05.2025 - 500.000 €
18.06.2025 - 480.000 €
17.04.2026 - 500.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! LUKS NAMESTEN! SA PARKNGOM! Zemun, Pregrevica, 3.0, 102 m2 sa terasom, VPR od IV sprata, toplotne pumpe (podno grejanje), telefon, lift, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, uknjizen na 102 m2, podrum od 4 m2, parking....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 600.000 € na 635.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 635.000 €, 103,00 m2 cca 6170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 670.000 €
24.04.2026 - 600.000 €
04.05.2026 - 635.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo autentičan i luksuzno renoviran četvorosoban stan uknjižene površine 103m2(merene 125m2), u Kursulinoj ulici, u samom srcu Vračara. Stan se nalazi na trećem spratu uredne zgrade od pet spratova, veoma kvalitetne gradnje, sa samo pet stanova. Sastoji se od prostranog dnevnog....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 470.000 € na 480.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 480.000 €, 118,00 m2 cca 4070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.11.2025 - 500.000 €
07.11.2025 - 470.000 €
05.04.2026 - 480.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Proda 4,0 stana od 118m korisne površine u novoj lux zgradi. Postoji mogućnost kupovine garaže od 11m, koja se dodatno plaća. Stnan se prodaje namešten - vrhunski je opremljen: kuhinja "notle" sa tehnikom, nameštaj "natuzzi", mermerni stolovi. Moguć dogovor oko....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 640.000 € na 760.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 760.000 €, 174,00 m2 cca 4370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.09.2024 - 775.000 €
27.09.2024 - 665.000 €
15.11.2024 - 600.000 €
29.11.2024 - 650.000 €
03.01.2025 - 640.000 €
06.03.2026 - 760.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Crveni krst - Sazonova 6. 0, 174m2, dve terase, grejanje na toplotne pumpe, lift, 5/5, interfon, dva garažna mesta Luksuzan i moderno dizajniran penthouse, u mirnoj ulici sa puno zelenila. Stan je na dva nivoa. Na prvom nivou se nalazi prostrani dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan u beogradu namešten barem 40 m2 luksuzan porasla cena što manji (30)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>