• GoHome Professional
stan u beogradu namešten 50 m2 novogradnja do 3700 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu namešten 50 m2 novogradnja do 3700 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu namešten 50 m2 novogradnja do 3700 eura/m2 Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "stan u beogradu namešten 50 m2 novogradnja do 3700 eura/m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 3500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3800 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 165.000 €, 49,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban 48 m², novogradnja 2019 – terasa, pogled na park, lift Dvosoban stan 48 m², novogradnja 2019 – terasa, pogled na park, lift prodaju funkcionalan i svetao dvosoban stan, uknjižen na 45 m² ( izmereno 48 m²), smešten na visokom prizemlju kvalitetne novogradnje iz 2019. godine.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 165.000 €, 51,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se novogradnja iz 2024. na idealnoj lokaciji u Zemunu. Zgrada se nalazi u Ugrinovačkoj ulici što nudi dobar spoj mirnijeg okruženja i praktičnosti za svakodnevni život. Iako nije u samom centru zbivanja, nalazi se dovoljno blizu svih važnih sadržaja: prodavnica, škola, vrtića....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 155.000 € na 149.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 149.000 €, 50,00 m2 cca 2980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 155.000 €
01.05.2026 - 149.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo lux dvoiposoban stan na visokom prizemlju, visina skoro prvog sprata. Struktura stana je sledeća: ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijskim delom, dve spavaće sobe i kupatilo. Veća spavaća soba ima posebni deo kao garderober. Prodaje se namešten....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 185.000 €, 50,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju moderan dvosoban stan u novogradnji u Zemunu, smešten na povučenom spratu. Idealna lokacija, ugao Branka Pešića i Cara Dušana. ️ Stan se prodaje potpuno namešten, sa modernim i gotovo novim nameštajem. ️ Nova kuhinja, funkcionalna i savremena. Dosta prostora za odlaganje,....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 193.800 € na 199.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 199.000 €, 54,00 m2 cca 3690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 193.800 €
01.05.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126996, V/VIII, klima, lift, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Novogradnja, Bulevaru Kralja Aleksandra, prodaje se stan pilunamesten ili namesten. Stan je u novoj zgradi sa liftom, ima 54kvm, izuzetno funkcionalan....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 196.000 € na 200.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 200.000 €, 54,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 196.000 €
08.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, luksuzno opremljen trosoban stan u novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija – Bulevar kralja Aleksandra. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za sve koji traže prodaja stanova Beograd na odličnoj lokaciji, potpuno opremljen stan bez....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 155.000 €, 49,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se luksuzno namešten i kvalitetan stan sa parking mestom u dvorištu zgrade. Stan se nalazi u zgradi novije gradnje, iz 2021.godine i sastoji se od hodnika, velike dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom (open space koncept), dve spavaće sobe i kupatila. U većoj spavaćoj sobi....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 149.000 € na 155.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 155.000 €, 50,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 155.000 €
30.04.2026 - 149.000 €
12.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 140.000 €, 48,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130798, II/II, klima, terasa, novogradnja, parking. Prodaja luksuzno opremljenog stana – Ledine, 47,5 m² + parking mesto Na prodaju kompletno namesten i luksuzno uredjen stan na Ledinama, povrsine 47,5 m², sa pripadajucim parking mestom. Stan je funkcionalnog rasporeda....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 129.000 €, 46,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo kompletno namešten Lux stan u prizemlju zgrade novije gradnje iz 2021 godine. U naselju Vojvode Vlahović. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase od 18m2. Nalazi se u prizemlju zgrade, zaseban....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan u beogradu namešten 50 m2 novogradnja do 3700 eura/m2 (35)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>