• GoHome Professional
stan u beogradu namešten 50 m2 novogradnja do 2900 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu namešten 50 m2 novogradnja do 2900 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu namešten 50 m2 novogradnja do 290000 eura

  • Za upit "stan u beogradu namešten 50 m2 novogradnja do 290000 eura" pronađeno 32 nekretnina - prosečna cena 3.539 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 270000 eura (malo jeftiniji)
    • 300000 eura (malo skuplji)
    • do 3700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Terazije, 247.000 €, 50,00 m2 cca 4940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzno dizajniran i opremljen dvosoban stan, u najužem centru grada, na savršenoj mikro-lokaciji. Koncipiran je kao dvoetažni stan, sa posebnim ulazom i uređenim prilazom. U donjem delu, površine 27m2, nalazi se dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo. Gornji deo čini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 220.000 €, 52,00 m2 cca 4230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan u kvalitetnoj novogradnji iz 2023. godine, površine 52 m², sa terasom i pripadajućim garažnim mestom od 13 m². Stan je moderan, funkcionalan i izuzetno očuvan, a prodaje se kompletno namešten nameštajem odličnog kvaliteta, uz svu belu tehniku koja ostaje u stanu.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan u kvalitetnoj novogradnji iz 2023. godine, površine 52 m, sa terasom i pripadajućim garažnim mestom od 13 m. Stan je moderan, funkcionalan i izuzetno očuvan, a prodaje se kompletno namešten nameštajem odličnog kvaliteta, uz svu belu tehniku koja ostaje u stanu. Uz....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu namešten 50 m2 novogradnja do 290000 eura'
207.000 €
207.000 €
200.000 €
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 290.000 €, 54,00 m2 cca 5370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2024.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Beograd na vodi, Kings park residence, Bulevar Vudroa Vilsona, 2.0, 54 m2 sa terasom, V od XV spratova, cg, lift, interfon, video nadzor, odmah useljiv, gradjevinska dozvola, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja. Sastoji....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Bulevar Vudroa Vilsona (NAMESTEN !) Sprat: 5 Spratnost: 15 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 288.000 € na 278.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 278.000 €, 53,00 m2 cca 5250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 288.000 €
05.04.2026 - 278.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju sređen, kompletno namešten stan u lepoj novogradnji sa prelepom prostranom terasom od 15m2 , spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Stan je smešten u modernoj novogradnji na atraktivnoj lokaciji, svetao i tih sa prelepom prostranom terasom idealnom za uživanje i odmor.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 275.000 €, 54,00 m2 cca 5090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

Novogradnja, lux kompletno opremljen i namešten stan. Odlična lokacija i zgrada. Lep pogled. Mogućnost kupovine jednog ili dva garažna mesta po ceni od 25000 eura. Zgrada ima recepciju i obezbeđenje 24/7. Prostorije: dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, spavaća soba, vešernica,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 265.000 €, 49,00 m2 cca 5410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se svetao i funkcionalan dvosoban stan na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Kalenić pijace. Uknjižena kvadratura 45m2. Stan se nalazi na 7. spratu u zgradi sa liftom i odlikuje se obiljem prirodne svetlosti tokom celog dana. Prostor je dobro organizovan i čine ga prijatan....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 193.800 € na 199.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 199.000 €, 54,00 m2 cca 3690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 193.800 €
01.05.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126996, V/VIII, klima, lift, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Novogradnja, Bulevaru Kralja Aleksandra, prodaje se stan pilunamesten ili namesten. Stan je u novoj zgradi sa liftom, ima 54kvm, izuzetno funkcionalan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 189.000 €, 48,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

2.0 stan kod Cvijićeve sa garažom U ponudi je funkcionalan i svetao dvosoban stan, smešten u urbanoj zoni ulice Dimitrija Tucovića, na svega nekoliko minuta od Cvijićeve i u neposrednoj blizini fakulteta – idealno za život ili kao investicija za izdavanje. Osnovne karakteristike:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 185.000 €, 50,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju moderan dvosoban stan u novogradnji u Zemunu, smešten na povučenom spratu. Idealna lokacija, ugao Branka Pešića i Cara Dušana. ️ Stan se prodaje potpuno namešten, sa modernim i gotovo novim nameštajem. ️ Nova kuhinja, funkcionalna i savremena. Dosta prostora za odlaganje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 185.000 €, 48,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 112670, V/V, lift, terasa, uknjižen, novogradnja, stambena zgrada. *** TROSOBAN STAN *** Odlično lokacijski pozicioniran, sastoji se od dnevnog boravka sa otvorenom kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatila. Objekat izgrađen 2019.godine, nalazi se u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 165.000 €, 49,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban 48 m², novogradnja 2019 – terasa, pogled na park, lift Dvosoban stan 48 m², novogradnja 2019 – terasa, pogled na park, lift prodaju funkcionalan i svetao dvosoban stan, uknjižen na 45 m² ( izmereno 48 m²), smešten na visokom prizemlju kvalitetne novogradnje iz 2019. godine.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 165.000 €, 51,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se novogradnja iz 2024. na idealnoj lokaciji u Zemunu. Zgrada se nalazi u Ugrinovačkoj ulici što nudi dobar spoj mirnijeg okruženja i praktičnosti za svakodnevni život. Iako nije u samom centru zbivanja, nalazi se dovoljno blizu svih važnih sadržaja: prodavnica, škola, vrtića....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 155.000 €, 49,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se luksuzno namešten i kvalitetan stan sa parking mestom u dvorištu zgrade. Stan se nalazi u zgradi novije gradnje, iz 2021.godine i sastoji se od hodnika, velike dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom (open space koncept), dve spavaće sobe i kupatila. U većoj spavaćoj sobi....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 149.000 € na 155.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 155.000 €, 50,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 155.000 €
30.04.2026 - 149.000 €
12.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo lux dvoiposoban stan na visokom prizemlju, visina skoro prvog sprata. Struktura stana je sledeća: ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijskim delom, dve spavaće sobe i kupatilo. Veća spavaća soba ima posebni deo kao garderober. Prodaje se namešten....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 155.000 € na 149.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 149.000 €, 50,00 m2 cca 2980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 155.000 €
01.05.2026 - 149.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 159.999 € na 140.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 140.000 €, 48,00 m2 cca 2920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 159.999 €
29.03.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130798, II/II, klima, terasa, novogradnja, parking. Prodaja luksuzno opremljenog stana – Ledine, 47,5 m² + parking mestoNa prodaju kompletno namešten i luksuzno uređen stan na Ledinama, površine 47,5 m², sa pripadajućim parking mestom.Stan je funkcionalnog rasporeda....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 140.000 €, 48,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130798, II/II, klima, terasa, novogradnja, parking. Prodaja luksuzno opremljenog stana – Ledine, 47,5 m² + parking mesto Na prodaju kompletno namesten i luksuzno uredjen stan na Ledinama, povrsine 47,5 m², sa pripadajucim parking mestom. Stan je funkcionalnog rasporeda....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 138.000 €, 54,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116595, NPR/IV, terasa, uknjižen, novogradnja. 2.5, stan 54.40m2 + terasa 8m2 + spoljna ostava 8m2. Ukupno 70m2, od kojih je uknjizen ceo stan 54,40, bez terase i spoljne ostave. Stan se nalazi na dobroj lokaciji, u neposrednoj blizini Mirijevskog Bulevara, u blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 135.500 €, 46,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude lep dvosoban stan u novogradnji iz 2014.godine. Nalazi se na šestom spratu održavane zgrade. Zgrada poseduje dva lifta. Stan je odlično organizovan . Poseduje: 2 spavaće sobe, dnevni boravak u čijem sastavu se nalazi moderna kuhinja sa vrhunskom italijanskom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 129.000 €, 46,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo kompletno namešten Lux stan u prizemlju zgrade novije gradnje iz 2021 godine. U naselju Vojvode Vlahović. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase od 18m2. Nalazi se u prizemlju zgrade, zaseban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 129.000 €, 46,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno namešten, nov, neuseljavan stan, na sunčanoj padini. Bela tehnika i nameštaj su novi i nekorišćeni. Stan poseduje pripadajući podrum, alarm i video nadzor nezavisan od zgrade. U cenu je uračunato i parking mesto. Stan je uknjižen na 41m2, mereno 46m2, poseduje i baštu od 13m2.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 85.000 €, 50,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2022.,

www.eminentnekretnine.rs

Jako lepo sređen i opremljen apartman u mirnom naselju Zova, poseduje odvojenu spavaću sobu, daljinsko grejanje, parking u naselju. Ag. prov 2% Struktura 2.0 Kvadratura 50m2 Nameštenost Namešten Spratnost Prizemlje Grejanje Etažno Stanje Novo / Novogradnja.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 70.200 €, 54,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122763, I/XXII, klima, lift, telefon, terasa, nov luks, novogradnja, parking, podrum. Izdaje se u BW zgrada Verde potpuno namesten i potpuno nov stan 55m2 sa 1 garaznim mestom i pogledom na bulevar Vudro Vilsona pogodno za stambeni i kancelarijko poslovni prostor. Više....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 37.600 €, 47,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE – MODERAN STAN U KOMPLEKSU „VOŽDOVE KAPIJE“ – ODMAH USELJIV! U prilici ste da zakupite luksuzan, kompletno namešten stan u jednom od najtraženijih kompleksa na Voždovcu – VOŽDOVE KAPIJE. Reč je o novogradnji vrhunskog kvaliteta, izvedenoj po savremenim građevinskim standardima,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 37.600 €, 47,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Rezidencijalno naselje Voždove kapije, odiše elegancijom i funkcionalnošću i predstavlja spoj urbanog života, savremenog dizajna i prirodnog sklada. Nalazi se u srcu Voždovca sa samo nekoliko minuta od gradskih tačaka. Projektovano je tako da pruži maksimalan komfor i ispuni maksimalna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 32.500 €, 50,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kondor nekretnine su u prilici da Vam ponude, nov, renoviran dvosoban stan u Neznanog junaka, pored zgrade RTV Pink. Izdaje se namešten, svi uredjaji su novi. Sastoji se od odvojene kuhinje koja je opremljena svim uredjajima, dnevna soba koja izlazi na veliku lodju, spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 27.000 €, 54,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Crveni krst,Vojvode Šupljikca ulica, 2.0,54kvm,polunamešten a može biti i namešten stan (stvar dogovora),kompletna kuhinja i bela tehnika,plakari,trp.sto i stolice (fale 2 ležaja), prizemlje, dnevna+spavaća soba,terasa, klima, cg (info stan 13000din), NOVOGRADNJA, pogodan za PP ili....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117641, PR/, nov, novogradnja, parking, lokal. Izdaje se lokal na odlicnoj lokaciji u novoj zgradi na Banovom brdu. Lokal se trenutno koristi za stomatoloske usluge, ali postoji mogucnost izdavanja praznog lokala za drugu delatnost uz obaveznu isplatu kirije 6 meseci....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 24.500 €, 49,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Livanjska ulica, novogradnja, 49 m2, 1/5, namešten, etažno grejanje, lift, katv, internet. Stan ima odvojenu spavaću sobu, terasu, ulica je mirna i tiha .Useljiv odmah . Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene cene zakupa jednokratno. 066-308-908 Potreban depozit,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-31 (od ukupno 28)

<< <1> >>