• GoHome Professional
stan u beogradu najnovije luksuzan 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu najnovije luksuzan 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu najnovije luksuzan 70 m2

  • Za upit "stan u beogradu najnovije luksuzan 70 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 255.000 €, 70,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118530, II/, nov luks, ulaz mermerni. Prodaje se četvorosoban stan u ulici Milisava Djurovica na Vozdovcu na drugom spratu sa parking mestom oznaka broj 6 u garaži na prvom spratu. Vlasnik je suinvestitor,ima građevinsku dozvolu I ugovor o suinvestiranju,treba da se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 240.000 €, 70,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je luksuzan dvosoban stan na Dedinju, u novijoj zgradi iz 2022. godine. Objekat ima mali broj stanova i obezbeđen je video-nadzorom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, prostrane spavaće sobe, kupatila i terase. Uz stan pripada i dvorište površine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 299.000 €, 70,00 m2 cca 4270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Lux, nov, lep 70m2, nikad useljavan moderan 3.0 stan, svetao, na traženoj lokaciji, u naselju Savada 3,odlično saobraćajno povezan, brz pristup na velike bulevare, mostove,aerodrum 15 min. Veliki broj linija javnog prevoza u okruženju(autobus, mini bus, voz). Neposredna blizina Airport....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 430.888 €, 70,00 m2 cca 6160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi luksuzan stan u najtraženijoj zgradi u samom srcu Beograda na vodi -BW Bristol Residence. Unikatna zgrada, unikatna gradnja, nalazi se odmah pored Bristol hotela. Stan se nalazi na 5. spratu i sastoji od: ulaznog hodnika, dnevne sobe, spavaće sobe, terase, kupatila i vešernice.....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 354.000 € na 375.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 375.000 €, 71,00 m2 cca 5280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 354.000 €
17.04.2026 - 375.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Čubura - Nikolaja Hartviga 3. 0, 71m2 (terasa 4m2), 3/4, toplotne pumpe, lift, interfon, garaža Potpuno nov, neuseljavan, luksuzan i odlično pozicioniran stan na Čuburi. Orijentisan je ka jugu i jugozapadu, svetao, sa prelepim pogledom. Nalazi se na trećem spratu, u novoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 276.000 €, 70,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kompletno renoviran i moderno opremljen stan u prizemlju stambene zgrade na jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Beogradu Osnovne informacije: Površina: 70 m² + 7 m² zatvoren balkon. Od prostorija poseduje predsoblje, dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 425.888 €, 70,00 m2 cca 6080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je luksuzan stan u jednoj od najtraženijih zgrada u samom srcu Beograda na vodi – BW Bristol Residence, u neposrednoj blizini Bristol hotela. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji od: ulaznog hodnika, dnevne sobe, spavaće sobe, terase, kupatila i vešernice. Stan ima unikatnu....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 235.000 € na 230.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Trošarina, 230.000 €, 70,00 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.06.2025 - 230.000 €
16.03.2026 - 235.000 €
25.03.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Trosarina, Milisava Djurovica, 3.5, 70 m2 sa terasom, II od III sprata, eg, tel, lift, interfon, video nadzor, odmah useljiv, gradjevinska dozvola (placeno gradsko gradjevinsko zemljiste), mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 420.000 €, 70,00 m2 cca 6000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.galerijanekretnine.com

3. 0, 70m2(lođa), 1/6, lift, CG, LUX, dizajnerski, garaža, video nadzor Stan se nalazi u Bulevaru kralja Aleksandra kod Đeram pijace. Ovo je lokacija koja obezbeđuje kompletnu infrastrukturnu pokrivenost u svim aspektima, pa je sve što je potrebno u neposrednoj blizini. U prilici....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 240.000 € na 230.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 230.000 €, 70,00 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 240.000 €
08.04.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju je luksuzan dvosoban stan na Dedinju, u novijoj zgradi iz 2022. godine. Objekat ima mali broj stanova i obezbeđen je video-nadzorom. .

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan u beogradu luksuzan 70 m2 (473)
  • stan u beogradu najnovije 70 m2 (32)
  • stan u beogradu najnovije luksuzan (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>