• GoHome Professional
stan u beogradu luksuzan do 150000 eura pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu luksuzan do 150000 eura pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu luksuzan do 150000 eura pala cena zadnjih 14 dana što jeftiniji 40 m2

  • Za upit "stan u beogradu luksuzan do 150000 eura pala cena zadnjih 14 dana što jeftiniji 40 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 140000 eura (malo jeftiniji)
    • 150000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 64.900 € na 63.900 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 63.900 €, 43,00 m2 cca 1490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.05.2026 - 64.900 €
09.05.2026 - 63.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.knez-nekretnine.com

IZUZETNO KOREKTNA PONUDA! PRODAJE SE PRELEP, RENOVIRAN, OPREMLJEN I UKNJIŽEN STAN U NOVOM NASELJU. STAN JE FUNKCIONALNO JEDNOIPOSOBAN I ODMAH JE USELJIV. ODRŽAVANA ZGRADA OKRUŽENA ZELENILOM, PARKINGOM I KOMPLETNOM INFRASTRUKTUROM. PROSTORIJE: PREDSOBLJE, SOBA, KUPATILO, KOMFORNA KUHINJA....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 79.800 € na 77.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 77.000 €, 41,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 79.800 €
12.05.2026 - 77.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan u naselju Borča centar 1, po strukturi dvosoban ukupne površine 41,50 m2. Novogradnja. Odlična lokacija. Oglas za: Prodaju Kvadratura: 41 m 2 Sobe: 2 Nameštenost: prazan Tip objekta: starogradnja Sprat: 5 Ukupno Spratova: 7.

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 101.000 € na 96.350 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 96.350 €, 41,00 m2 cca 2350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 101.000 €
13.05.2026 - 96.350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo komforan mali stan na dobroj lokaciji u potkrovlju novogradnje. Odličan, funkcionalan raspored. Mirno, urbano okruženje sa kompletnom infrastrukturom. Pogodno za život kao i za izdavanje. Završetak radova za oko dva meseca. Za sada keš kupci. Preporuka. Prostorije: Predsoblje,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 102.500 € na 98.400 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 98.400 €, 41,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 90.000 €
19.04.2026 - 102.500 €
06.05.2026 - 98.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

U Mirijevu 1, u delu koji poseduje više marketa, prodajnih objekata za razne namene i odličan prevoz, koji povezuje razne delove grada, nalazi se ova nova zgrada, poznatih investitora.Stan je vrlo funkcionalan i svetao.. kosine su samo u jednom delu dnevnog boravka. Čista dokumentacija.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 102.500 € na 98.400 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 98.400 €, 41,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 102.500 €
06.05.2026 - 98.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U Mirijevu 1, u delu koji poseduje više marketa, prodajnih objekata za razne namene i odličan prevoz, koji povezuje razne delove grada, nalazi se ova nova zgrada, poznatih investitora. Ovaj stan je na drugom spratu, sa kosinama samo u jednom delu dnevnog boravka .Izuzetno funkcionalan....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 115.000 € na 105.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 105.000 €, 39,00 m2 cca 2690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.04.2026 - 115.000 €
05.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

1.5, 39m2, EG, lift, III/IV, telefon, interfon, podrum. Uknjiženo 39m2. Stan u novogradnji u odličnom urbanom delu Kaluđerice, u blizini gradskog prevoza kao i više marketa, vrtića i škole. Zgrada je useljena 2024. godine, odličnog kvaliteta gradnje, sa vrhunskom termo-izolacijom.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 115.000 € na 109.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Nova Galenika, 109.900 €, 40,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 120.000 €
29.03.2026 - 115.000 €
13.05.2026 - 109.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zemun, Galenika - Jovana Stojsavljevića; 60m2 mereno (40m2 uknjiženo)+terasa, 2.0, 4./4, cg, topla voda, interfon, internet; Izuzetno šarmantan, svetao dvosoban stan sa velikom terasom, a u urednoj zgradi bez lifta okruženoj zelenilom; Za sve dodatne informacije obratite se na broj....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 117.500 € na 113.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 113.000 €, 41,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 120.000 €
12.04.2026 - 119.000 €
24.04.2026 - 117.500 €
13.05.2026 - 113.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U novijoj zgradi, na drugom spratu, dvostrano orijentisan sa lepim pogledom, osvetljen. Nisu potrebna nikakva ulaganja. Odvojena spavaća soba, iz hodnika se ulazi u sve prostorije. U blizini Mirijevskog bulevara. Odlična mikrolokacija. Odmah useljiv. Agencijska provizija za kupca....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 117.500 € na 115.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 115.000 €, 41,00 m2 cca 2810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 119.000 €
08.05.2026 - 117.500 €
11.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan je na odličnoj lokaciji, na drugom spratu stambene zgarde za kolektivnu gradnju. Uknjižen. Dvostrano orijentisan. Kupac plaća agencijsku proviziju. .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 120.000 € na 115.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 115.000 €, 39,00 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.04.2026 - 120.000 €
12.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan se vodi kao nisko prizemlje jer se radi konfiguracije terena stepenicama penje u ulaz i toliko spušta. Stan je izuzetno lepo organizovan, 1.5 soban (39m2+5m2 prostor ispod stepeništa), uređen, moderan enterijer, pvc stolarija. Retko u ponudi. Prodaje se sa stvarima osim TV-a,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan u beogradu do 150000 eura pala cena zadnjih 14 dana što jeftiniji 40 m2 (54)
  • stan u beogradu luksuzan pala cena zadnjih 14 dana što jeftiniji 40 m2 (2)
  • stan u beogradu luksuzan do 150000 eura zadnjih 14 dana što jeftiniji 40 m2 (7)
  • stan u beogradu luksuzan do 150000 eura pala cena što jeftiniji 40 m2 (5)
  • stan u beogradu luksuzan do 150000 eura pala cena zadnjih 14 dana što jeftiniji (9)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)