• GoHome Professional
stan u beogradu luksuzan do 150000 eura pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu luksuzan do 150000 eura pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu luksuzan do 150000 eura pala cena Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "stan u beogradu luksuzan do 150000 eura pala cena oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 140000 eura (malo jeftiniji)
    • 150000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 124.900 € na 122.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 122.000 €, 30,00 m2 cca 4070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.10.2025 - 140.000 €
10.12.2025 - 135.000 €
26.12.2025 - 130.000 €
30.01.2026 - 129.900 €
04.02.2026 - 129.000 €
08.02.2026 - 126.900 €
04.03.2026 - 125.000 €
17.04.2026 - 124.900 €
24.04.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.indomio.rs

Palilula, Tašmajdan - Ilije Garašanina 1.0, 30m2, PR/6, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, KATV, internet, podrum, parking, ostava (10m2), dvorište U ponudi je funkcionalan jednosoban stan od 20 m² sa dodatnom uknjiženom prostorijom (ostavom) od 10 m², koja može služiti kao....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 130.000 € na 120.000 € dana 13.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 120.000 €, 63,00 m2 cca 1910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.01.2026 - 130.000 €
13.02.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117421, II/II, klima, terasa, uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, tavan, mogućnost proširenja, dvorišna zgrada. Izuzetan lux renoviran stan, u kuci kao zasebna jedinica. Komforan osuncan u mirnom kraju.Blizina skole, vrtiica, doma....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 127.500 € na 119.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Jajinci, 119.500 €, 50,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 127.500 €
01.05.2026 - 119.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

1.5, 50m2, terasa, 2/3,EG, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Luksuzna novogradnja u Jajincima. - Lokacija: Na samom ulazu u Jajince (4 autobuske staniceod T.C Banjica) zgrada povučena 200m od glavne ulice Bulevar JNA. - Zona novih trospratnih zgrada i porodičnih kuća. - Teren:....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 149.888 € na 144.888 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 144.888 €, 29,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 149.888 €
10.05.2026 - 144.888 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Prve pruge, u kraju poznatom kao Retenzija, na samoj granici Opština Novi Beograd i Zemun, MAGNAT prodaje LUX opremljen jednosoban stan od 29m2, na I spratu (od ukupno 6 spr.), u zgradi iz osamdesetih godina izgradnje, sa 2 Lifta. PROSTORIJE: Antre,....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 159.999 € na 140.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 140.000 €, 48,00 m2 cca 2920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 159.999 €
29.03.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130798, II/II, klima, terasa, novogradnja, parking. Prodaja luksuzno opremljenog stana – Ledine, 47,5 m² + parking mestoNa prodaju kompletno namešten i luksuzno uređen stan na Ledinama, površine 47,5 m², sa pripadajućim parking mestom.Stan je funkcionalnog rasporeda....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 158.000 € na 135.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 135.000 €, 42,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 158.000 €
22.02.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Nov, moderno i luksuzno opremljen stan sa veoma prostranom dnevnom sobom i Spa delom koji se sastoji od velike hidromasažne kade za dve osobe i finske saune. Prodaje se kompletno namešten. Stan ima odvojenu spavaću sobu i privatno dvorište od 25 m². Poseduje modernu rasvetu koja posebno....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 160.000 € na 153.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 153.000 €, 30,00 m2 cca 5100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.02.2026 - 160.000 €
13.03.2026 - 153.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2026.,

www.feniks.rs

Prodaje se potpuno nov, luksuzno uređen stan od 30 m² na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Beogradu – Terazijama. Stan se nalazi na 4. spratu stambene zgrade (bez lifta) i korišćen je manje od mesec dana, što znači da je praktično neuseljavan i u savršenom stanju. Sa prozora stana....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 140.000 € na 130.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 48,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 140.000 €
06.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju luksuzan dvosoban stan na Kopaoniku, smešten u mirnom vikend naselju. Stan ima 48m2 i izuzetno je funkcionalno organizovan. Spavaća soba nalazi se na galeriji, dok ostatak prostora čine moderna kuhinja sa dnevnim boravkom i kupatilo. .

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 140.000 € na 130.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 28,00 m2 cca 4640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 140.000 €
09.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi naše agencije, autentična nekretnina na prestižnoj lokaciji – u srcu Skadarlije, u Skadarskoj ulici (Stari grad). Stan je garsonjera od 28m², smeštena na visokom prizemlju uredne manje zgrade. Sastoji se od jedne sobe sa kuhinjskim delom i kupatila, uz pripadajući podrum....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 124.900 € na 122.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 122.000 €, 30,00 m2 cca 4070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 140.000 €
03.12.2025 - 135.000 €
19.12.2025 - 130.000 €
30.01.2026 - 129.000 €
06.02.2026 - 126.900 €
22.02.2026 - 125.000 €
01.04.2026 - 124.900 €
17.04.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

U samom srcu grada, u mirnoj ulici nadomak Tašmajdanskog parka, nalazi se ovaj šarmantni salonski stan od 30 m². Smešten u prizemlju kvalitetne zgrade stare gradnje sa liftom i video-nadzorom, idealna je prilika za sve koji žele da žive u prestižnom delu Beograda ili da investiraju....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan u beogradu luksuzan do 150000 eura pala cena (38)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>