• GoHome Professional
stan u beogradu do 60 kvadrata pala cena 3.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu do 60 kvadrata pala cena 3.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 60 kvadrata pala cena 3.sprat

  • Za upit "stan u beogradu do 60 kvadrata pala cena 3.sprat" pronađeno 18 nekretnina - prosečna cena 4.133 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 320000 eura
    • do 400000 eura (prosečna cena)
    • do 480000 eura
    • do 4000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-10%

Promena cene sa 260.000 € na 235.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 235.000 €, 62,00 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 260.000 €
13.05.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan troiposoban, funkcionalan, dvostrano orijentisan, potpuno renoviran, moderno namešten i opremljen stan u naselju sa uređenom porodičnom infrastrukturom, i predstavlja odličan izbor za udoban gradski život. Uknjižen je na 62 m², dok je stvarno mereno 73 m², uz dodatnu zastakljenu....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 230.000 € na 220.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 220.000 €, 45,00 m2 cca 4890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 230.000 €
06.05.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u staroj, kvalitetnoj zgradi sa lepom arhitekturom, na 3. spratu od ukupno 5 (bez lifta). Dvostrano je orijentisan, što obezbeđuje odličnu osvetljenost i prirodnu ventilaciju tokom celog dana. Po strukturi je veoma funkcionalan i sastoji se od: spavaće sobe, dnevnog....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 190.150 € na 169.683 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 169.683 €, 60,00 m2 cca 2830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.01.2026 - 190.150 €
29.03.2026 - 169.683 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan je površine 60,21m2 i po strukturi je dvoiposoban stan. Nalazi na prizemlju stambene zgrade od četiri sprata sa liftom. Slike su primer kako se stan može opremiti. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. U ponudi su....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu do 60 kvadrata pala cena 3.sprat'
196.800 €
196.800 €
164.000 €
 
-6%

Promena cene sa 159.000 € na 150.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 150.000 €, 59,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 159.000 €
13.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjižen 3.0 stan 59m² - Podno grejanje - Bez ulaganja Na prodaju svetao i moderan stan površine 59m², pozicioniran na 3. spratu od ukupno tri. Stan je potpuno renoviran/nov, bez ikakvih ulaganja, idealan za parove ili porodice. Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom, dve....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 209.000 € na 199.900 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 199.900 €, 58,00 m2 cca 3450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 209.000 €
08.05.2026 - 199.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se dvoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Paliluli,u ulici Nikodima Milaša.Stan se nalazi u mirnom okruženju,a na svega od par koraka od TC Zira,Ruzveltove ulice i svih bitnih gradskih sadržaja.Sastoji se od hodnika,kuhinje,dnevne sobe sa trpezarijom,dve spavaće....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 190.000 € na 187.000 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 187.000 €, 46,30 m2 cca 4040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.10.2025 - 190.000 €
04.03.2026 - 187.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se dvosoban stan 46.30m2. Stan se nalazi na trećem spratu moderne novogradnje i biće useljiv do 01.06.2026. godine. Osnovne karakteristike: Struktura: 2.0 dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, terasa. Novogradnja vrhunskog kvaliteta. Lift, video....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 169.000 € na 164.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 164.000 €, 36,00 m2 cca 4560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 175.000 €
12.12.2025 - 169.000 €
20.03.2026 - 164.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Ekonomski fakultet - Karađorđeva 1. 0, 36m2, 3/8, CG, lift, podrum Izuzetno svetao i funkcionalan jednosoban stan od 36, 41m² sa centralnim grejanjem, nalazi se na idealnom trećem spratu od ukupno osam spratova. Zahvaljujući odličnoj funkcionalnosti, stan pruža mogućnost....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 169.000 € na 164.000 € dana 19.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
06.11.2025 - 175.000 €
11.12.2025 - 169.000 €
19.03.2026 - 164.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2025.,

www.galerijanekretnine.com

1. 0, 36. 41m2, 3/8, CG, lift, interfon, internet, telefon, ktv, ostava, podrum. Karađorđeva ulica je na par minuta od Savske promenade sa jedne strane, a sa druge strane iste udaljenosti od epicentra grada odnosno Terazija, Trga Republike, Kalemegdana. Zbog toga su nepokretnosti....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 243.200 € na 230.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 62, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.04.2026 - 243.200 €
07.05.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.galerijanekretnine.com

2. 5, 64m2 (dve terase), 3/4, CG, interfon, internet, KTV, podrum, bez ulaganja Stambeni blok 62 na Novom Beogradu ograničen je ulicama Jurija Gagarina, Dušana Vukasovića, Nehruovom i Vojvođanskom. Ovaj deo grada je urbanistički isplaniran i zaokružen, sa ugodnim životom stanovnika....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 243.200 € na 230.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.04.2026 - 243.200 €
07.05.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju potpuno renoviran trosoban stan u Bloku 62, u ulici Dušana Vukasovića – idealan izbor za porodičan život u mirnom i dobro povezanom delu Novog Beograda. Stan se nalazi na trećem spratu od ukupno četiri, u uredno održavanoj zgradi novije gradnje (2002), bez lifta. Zahvaljujući....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 138.000 € na 125.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 125.000 €, 35,00 m2 cca 3570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 138.000 €
01.03.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen 1.0 soban stan na 3 spratu. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom i ostavom, kupatila, ulaznog hodnika i terase. Stan ima prupadajući podrum. Mogućnost adaptacije u 1.5 soban. Grejanje je TA-norveški radijatori. Ispred zgrade parking sa više mesta. U neposrednoj....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 133.000 € na 125.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 125.000 €, 34,00 m2 cca 3680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 138.000 €
22.03.2026 - 133.000 €
10.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se veoma funkcionalan jednosoban stan na odličnoj lokaciji u centru Voždovca u ulici Ljuba Vučkovića. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje, kupatila, male ostave i terase. Nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta. Svetao je i orijentisan ka ulici kao što....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 190.000 € na 170.000 € dana 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 170.000 €, 33,00 m2 cca 5150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.09.2025 - 220.000 €
11.12.2025 - 200.000 €
08.01.2026 - 190.000 €
30.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.09.2025.,

www.galerijanekretnine.com

1. 5, 33m2 sa terasom, 3/5, LUX, inverter/podno grejanje, interfon, internet, podrum, ktv. Nepokretnost se nalazi u epicentru grada, na Dorćolu, u ulici Cara Dušana. Kao centralna lokacija, infrastrukturno je kompletno pokrivena u svim aspektima. U neposrednoj blizini je sve što je....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 190.000 € na 170.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 33,00 m2 cca 5150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2026 - 190.000 €
17.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se kompletno renoviran, jednoiposoban stan od 33 m² u najlešem delu ulice Cara Dušana na Dorćolu. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade bez lifta i gleda na mirno dvorište okruženo zelenilom. Zgrada je uredna i održavana, a ulaz čist i obezbeđen. Lokacija pruža savršen balans....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 190.000 € na 170.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 170.000 €, 33,00 m2 cca 5150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 190.000 €
22.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Renoviran jednoiposoban stan na prodaju - Cara Dušana, Dorćol, 33 m2, 170.000 EURNa prodaju kompletno renoviran i moderno opremljen jednoiposoban stan površine 33 m2, smešten na trećem spratu stambene zgrade u ulici Cara Dušana, u samom srcu Dorćola, opština Stari grad. Stan se nalazi....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 190.000 € na 170.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 170.000 €, 33,00 m2 cca 5150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 190.000 €
26.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se manji jednoiposoban kompletno renoviran salonski stan od 33m2 (30m2 plus terasa 3m2), na odličnoj lokaciji u centru grada, u ulici Cara Dušana. Stan se nalazi na 3. spratu od ukupno 4. Jednostrano je orijentisan, ka ulici. Stan poseduje dnevni boravak otvorenog tipa koji....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 224.000 € na 199.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 199.000 €, 66,00 m2 cca 3020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 224.000 €
27.02.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u mirnoj ulici u divnom delu Vračara. Nalazi se na trećem spratu četvorospratne zgrade. Prostrane spavaće sobe kao i veliki dnevni boravak čine ovu stambenu jedinicu izuzetno komfornom i ugodnom za život. Kuhinja je divnim lukom odvojena od dnevnog boravka. Stan ima....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 16)

<< <1> >>