• GoHome Professional
stan u beogradu do 50 m2 parket što veći namešten - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu do 50 m2 parket što veći namešten - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 50 m2 parket što veći namešten do 300000 eura

  • Za upit "stan u beogradu do 50 m2 parket što veći namešten do 300000 eura" pronađeno 20 nekretnina - prosečna cena 4.009 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
    • do 3700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 310.000 €, 55,00 m2 cca 5640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 NA PRODAJU – LUKSUZAN STAN 55m² SA NAMEŠTAJEM | BW ARCADIA, – BEOGRAD NA VODI 19. sprat-prelep pogled na KULU i reku.🌟S obziorom da je stan uknjižen , isti može da se kupi preko stambenog kredita. STAN JE UKNJIŽEN NA 55m2 i prodaje se sa stvarima.....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 196.000 € na 200.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 200.000 €, 54,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 196.000 €
08.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, luksuzno opremljen trosoban stan u novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija – Bulevar kralja Aleksandra. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za sve koji traže prodaja stanova Beograd na odličnoj lokaciji, potpuno opremljen stan bez....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 196.000 €, 54,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan stan na odličnoj lokaciji – Zvezdara, Zeleno brdo! Stan se nalazi u novijoj zgradi, kompletno je opremljen i odmah useljiv, bez dodatnih ulaganja. Lokacija je izuzetna – u neposrednoj blizini nalaze se parkovi, vrtići, škole,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu do 50 m2 parket što veći namešten do 300000 eura'
289.000 €
289.000 €
42.400 €
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 64.800 €, 54,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 89803, NPR/VII. U ponudi je stan, ili poslovni prostor koji je zbog svoje fenomenalne pozicioniranosti pogodan za raznovrsne delatnosti; za advokatsku kancelariju, zubarsku ordinaciju, računovodstvo. Podovi su u perfektnom stanju, kako parket, tako i postavljene granitne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 249.000 €, 52,00 m2 cca 4790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Novi Beograd, Belvil, dvosoban, odmah useljiv, uknj .. / stan pogodan i za dnevno izdavanje, Belvil, Blok 67, Đorđa Stanojevića, zgrada Šeboj, funkcionalan, svetao stan, pvc stolarija, hrast parket, klima, alarm, video nadzor, spr. VII/13, 2 lifta, CG, alu radijatori, odvojena spavaća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 155.000 €, 51,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

KEY REAL ESTATE EKSKLUZIVNO U PONUDI MIRIJEVO – MATICE SRPSKE | TROSOBAN STAN 51m² Firma KEY REAL ESTATE sa zadovoljstvom predstavlja funkcionalan i odmah useljiv trosoban stan na izuzetno traženoj lokaciji u Mirijevu. Nekretnina se nalazi u ulici Dragoljuba Ristića br. 22, u mirnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 275.000 €, 50,00 m2 cca 5500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Vračar, Krunski venac - Kneginje Zorke 2.0, 50m2(terasa 1m2), 2/4, EG, parking, interfon, telefon, klima. Odličan, potpuno renoviran stan na jednoj od najčepših lokacija u Beogradu - Krunski Venac. Dvostrano orijentisan stan funkcionalnog rasporeda, sa odvojenom spavaćom sobom orijentisanom....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 250.000 € na 240.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 240.000 €, 47,00 m2 cca 5110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.01.2026 - 250.000 €
29.03.2026 - 240.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Dvostran, salonac, renoviran pre 2 godine-prodaje se namešten. Nalazi se kod Skadarske ulice, pijace i buduce stanice metroa(). Sastoji se od dnevne sobe, spavaće sobe sa terasom, kuhinje i kupatila. Lux ugradni plakari, sanitarije, keramika,parket, kovano gvožđe, visoka tavanica.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 125.000 € na 119.900 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.09.2025 - 130.000 €
06.10.2025 - 125.000 €
29.04.2026 - 119.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Novi Beograd, Paviljoni, Blok 7 A, Radoja Dakica, 1.0, 47 m2 sa terasom, VI od VI spratova, eg (klima), bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, renoviran, namesten, uknjizen na 44 m2 gradjevinske, odnosno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 207.000 €, 46,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.teofilnekretnine.com

U izuzetno kvalitetnoj, četvorospratnoj zgradi imamo u ponudi extra luksuzan stan na prvom spratu, nov, neuseljavan. Kompletno namešten, EG (na struju), nečujni lift-Schindler (kojim se silazi do garaže), sigurnosni sistem, javljači dima i požara, interfon, video nadzor… Stan je po....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 151.000 €, 42,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Zemun-Banijska 1.5, uknjižen 37m2, sa lođom 42m2, 15/22, CG, klima, interfon, internet, KATV, podrum, 3 lifta prostorije: hodnik, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, lođa Izuzetan, uknjižen stan na odličnoj lokaciji, u Zemunu, svetao, kompletno renoviran....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 119.000 € na 117.500 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 117.500 €, 41,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 120.000 €
10.04.2026 - 119.000 €
24.04.2026 - 117.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan stan u Mirijevu - Zvezdara! Na prodaju je dvosoban stan površine 41 m², smešten u kvalitetnoj zgradi iz 2010. godine, u naselju Mirijevo I, opština Zvezdara. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 93.000 €, 41,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118023, PR/IV, terasa, parking, stambena zgrada. Stan se prodaje kompletno namešten. Pvc stolarija, parket, klima, etažno grejanje na struju. Zgrada je jako lepa sa dekorativnom rasvetom u celoj zgradi. Poseduje video nadzor celog objekta. Sastoji se iz dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 92.000 €, 41,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 118023, PR/IV, terasa, parking, stambena zgrada. Stan se prodaje kompletno namesten. Pvc stolarija, parket, klima, etazno grejanje na struju. Zgrada je jako lepa sa dekorativnom rasvetom u celoj zgradi. Poseduje video nadzor celog objekta. Sastoji se iz dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 92.000 €, 41,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 92.000 €, 41,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem TOTALNO NAMEŠTEN STAN 41m2 sa terasom, pvc stolarija, parket, klima, etažno grejanje na struju.. Zgrada je jako lepa, posedujem video nadzor celog objekta, dnevna soba-spavaća soba-kupatilo (veliko) - hodnik-kuhinja-terasa. Spušteni plafon, blinda vrata (ne kineska), jedna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 102.000 €, 40,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan jednoiposoban stan na prodaju – Zemun, 40 m², kompletno namešten, novogradnja Na prodaju luksuzno opremljen jednoiposoban stan površine 40 m² u Zemunu – idealan spoj komfora, stila i topline doma. Lokacija: Mirna i atraktivna ulica u Zemunu, u neposrednoj blizini, škola,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 207.000 €, 38,00 m2 cca 5450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

U srcu Dorćola, Skenderbegova ulica, ugao sa Dubrovačkom u kvalitetnoj zgradi se nalazi ovaj dvosoban stan, uknjižen na 38m2, mereno 41m2. 4.sprat bez lifta, stepenište nije naporno, dugačko odmaralište. Jako svetao, prozori od zida do zida, gleda na Dubrovačku ulicu, jugo- zapadna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 119.000 €, 35,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129780, II/VI, klima, lift, terasa, stambena zgrada. Veoma osuncan 2.0 stan od 35m2 sa velikom terasom i predivnom panoramom na okruzenje. Zgrada iz 2008. sa liftom, uredno odrzavana u mirnoj ulici. Stan se prodaje namesten. Prostorije: ulazni hodnik, dnevna soba sa....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 19)

<< <1> >>