• GoHome Professional
stan u beogradu do 50 m2 dvorište najnovije porasl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu do 50 m2 dvorište najnovije porasl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 50 m2 dvorište najnovije porasla cena što jeftiniji

  • Za upit "stan u beogradu do 50 m2 dvorište najnovije porasla cena što jeftiniji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+10%

Promena cene sa 87.480 € na 96.228 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 96.228 €, 36,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.01.2026 - 103.846 €
25.01.2026 - 94.405 €
27.02.2026 - 96.228 €
04.03.2026 - 87.480 €
10.04.2026 - 96.228 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Sigurna budućnost za vašu porodicu počinje u našem kompleksu. Cena stanova je od 2400eur/m2+PDV. Moderan stil gradnje, podređen porodičnom komforu. Na ušuškanoj lokaciji u kompleksu izuzetnog kvaliteta. Pored kompleksa je parcela koja je namenjena izgradnji sportskih sadržaja i zelenila.....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 62.905 € na 66.295 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Borča, 66.295 €, 32,00 m2 cca 2070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 62.905 €
27.03.2026 - 66.295 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Ekskluzivni zastupnik prodaje BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA MOGUĆNOST KUPOVINE NA KREDIT U ponudi je savremeni kompleks u izgradnji O distrikt koji se nalazi između Borče i Ovče, idealan za porodičan život i mirnije okruženje, uz dobru povezanost sa centralnim delovima grada i Zemunom. Stan....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 65.000 € na 70.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 70.000 €, 55,00 m2 cca 1270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.05.2026 - 65.000 €
09.05.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Dvosoban komforan, uknjižen stan. Dvostrano orijentisan. Sa centralnim rasporedom. U zgradi od fasadne cigle, sa 8 stanova i manjim dvorištem ispred. U mirnom delu naselja, a blizu centra i gradskog prevoza 306 i 311 koji saobraćaju do Ustaničke, okretnice tramvaja. Samo keš kupci.....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 77.786 € na 79.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 79.000 €, 37,00 m2 cca 2140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 77.786 €
26.04.2026 - 79.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u novogradnji Vodovodska ulica 37 m | Odmah useljiv U ponudi je funkcionalan i svetao stan u novogradnji, smešten u mirnom delu Vodovodske ulice. Na svojih 37 kvadratnih metara grejne površine, stan nudi: Prostranu dnevnu sobu sa izlazom na terasu koja vodi direktno u dvorište....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 83.000 € na 85.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 85.000 €, 33,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 83.000 €
01.05.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je stan sa odvojenom spavaćom sobom, na lokaciji koja govori sama za sebe! Odlična investicija u svakom pogledu. Uknjižen na 18m2, mereno 29m2, uz dvorište od 5m2. Stan se praktično nalazi na nivou niskog prizemlja. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Matematika....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 91.832 € na 96.934 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Borča, 96.934 €, 46,00 m2 cca 2110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 91.832 €
17.04.2026 - 96.934 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 106.392 € na 117.031 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 117.031 €, 44,33 m2 cca 2640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 126.296 €
25.01.2026 - 114.814 €
15.02.2026 - 110.825 €
27.02.2026 - 117.031 €
04.03.2026 - 106.392 €
10.04.2026 - 117.031 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 125.990 € na 129.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Centar, 129.000 €, 40,00 m2 cca 3230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.03.2026 - 125.990 €
08.03.2026 - 129.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju kompletno renoviran jednoiposoban stan, ukupne uknjižene površine 40 m2, u prizemlju. Odlična lokacija, preko puta zelene pijace u Zemunu, ulica Zmaj Jovina. Stan se prodaje namešten, nova inverter Hisence klima.Dobar i kao investicija, stan na dan ili za izdavanje zbog....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 122.000 € na 133.000 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 133.000 €, 50,00 m2 cca 2660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.04.2025 - 107.000 €
07.04.2025 - 122.000 €
04.03.2026 - 133.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 112926, III/III, uknjižen. Atraktivan stan na dobroj lokaciji, jedna stanica do Bulevara. Zgrada iz 2009.godine sa ukupno 6 stanova. Stan je svetao, nisu potrebna veća ulaganja. Kosine kreću od 1,60m. Ispred zgrade je malo, lepo uređeno, ograđeno dvorište. Pripadajući....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 187.000 € na 190.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 190.000 €, 48,00 m2 cca 3960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 187.000 €
08.05.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, potpuno renoviran i funkcionalan dvosoban stan na Vidikovcu (opština Rakovica). Stan je uknjižen 1/1 na 41m², dok je stvarna, merena površina 49m². Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za sve koji traže prodaja stanova Beograd na odličnoj....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan u beogradu do 50 m2 dvorište porasla cena što jeftiniji (30)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>