• GoHome Professional
stan u beogradu do 50 m2 do 260000 eura za student - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu do 50 m2 do 260000 eura za student - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 50 m2 do 260000 eura za studente oglasi objavljeni od poslednjeg puta što veći

  • Za upit "stan u beogradu do 50 m2 do 260000 eura za studente oglasi objavljeni od poslednjeg puta što veći" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 240000 eura (malo jeftiniji)
    • 270000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 38.500 €, 55,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u Zemunu sa 2 spavaće sobe, u ulici Jovana Ljubinkovića Pube, blizu Novogradske, sa velikim dnevnim boravkom i zastakljenom terasom. Prethodno živeli samo vlasnici stana, stan u odličnom stanju. Na 10 minuta pešaka od centra Zemuna i keja. U blizini autobuskih stanica, Idee i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje stanova Beograd – dvosoban moderan stan na Vračaru, odlična lokacija, u neposrednoj blizini Kalenić pijace, Hrama Svetog Save i više fakulteta (Građevinski, Pravni, ETF, Mašinski). Stan je kompletno opremljen, svetao i funkcionalan. Nalazi se u mirnom kraju, idealan je za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 31.850 €, 49,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je svetao stan sa pogledom, u srcu Vračara. Smešten na osmom spratu zgrade sa liftom, odakle se pruža panoramski pogled na dve strane grada. Stan je idealan za porodično stanovanje ili za studente. U neposrednoj blizini se nalaze Kalenić pijaca, stomatološki fakultet, kao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 121.000 €, 47,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.03.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Ljuba Vuckovica, 1.5, 47 m2, bez terase, IV od IV sprata, ta, bez lifta, interfon, ktv, internet, klima, useljiv po dogovoru, delimicno renoviran, uknjizen na 47 m2, podrum, starogradnja. Lep 1.5 stan u cetvorospratnici, u ulici Ljuba....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 165.000 €, 43,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalan i kompletno renoviran stan površine 38 m² + 5 m² terase, na 5. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom. Karakteristike: Površina: 38 m² + terasa 5 m² Sprat: 5. (zgrada sa liftom) Status: uknjižen 1/1 Useljiv odmah – stan je prazan od lica Renoviran: parket....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 110.000 €, 43,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 119164, PSUT/, klima, uknjizen, podrum, pogodan za pp, stambena zgrada. U ponudi je uknjizen stan na Julinom brdu u ulici Petra Lubarde. Stan se prodaje potpuno namesten i moguca je kupovina putem kredita. Radi se o jednosobnoom renoviranom stanu koji poseduje i svoju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Julino Brdo, 110.000 €, 43,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119164, PSUT/, klima, uknjižen, podrum, pogodan za pp, stambena zgrada. U ponudi je uknjizen stan na Julinom brdu u ulici Petra Lubarde. Stan se prodaje potpuno namešten i moguća je kupovina putem kredita. Radi se o jednosobnoom renoviranom stanu koji poseduje i svoju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 25.800 €, 43,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen stan na najlepšem mestu u Učiteljskom naselju, u neposrednoj blizini Beo Shopping mall-a i Aviva, sve u stanu novo, kvalitetno i najvaźnije, izabrano s merom i ukusom, ukoliko zaista želite da se brzo uselite bez ikakvih dodatnih briga. Zgrada izuzetno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 158.000 €, 42,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam ovaj jedinstven stan u našoj ponudi, koji je u potpunosti opremljen za udoban život. Nalazi se novijoj, urednoj zgradi, na trećem spratu u šestospratnici sa liftom i centralnim grejanjem, koje može da se uključuje i isključuje po potrebi na samom ulazu u naselje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 108.264 €, 41,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Moderan i funkcionalan jednosoban stan na poslednjem, povučenom spratu zgrade. Idealan izbor za samce, studente, digitalne nomade ili kao investicija za rentiranje. Ističe se odličnim rasporedom i terasom od čak 6 m. Struktura stana (41.64m2): Ulazni hodnik 4.36 m Kupatilo 4.13 m....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan u beogradu do 50 m2 do 260000 eura za studente što veći (67)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>