• GoHome Professional
stan u beogradu do 50 m2 do 260000 eura za student - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu do 50 m2 do 260000 eura za student - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 50 m2 do 260000 eura za studente Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "stan u beogradu do 50 m2 do 260000 eura za studente oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 240000 eura (malo jeftiniji)
    • 270000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Slavija, 205.000 €, 49,00 m2 cca 4180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

*Trnska, 3/4, cg, uknji��en, renoviran-U lepom delu Vra��ara u blizini Kaleni�� pijace, prodaje se dupleks ugovorne povr��ine 46m2. Stan je pogodan za mladi bra��ni par, studente. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 165.000 €, 43,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalan i kompletno renoviran stan površine 38 m² + 5 m² terase, na 5. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom. Karakteristike: Površina: 38 m² + terasa 5 m² Sprat: 5. (zgrada sa liftom) Status: uknjižen 1/1 Useljiv odmah – stan je prazan od lica Renoviran: parket....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 162.000 €, 45,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam Stepinu Magnoliju, savremen objekat na Voždovcu u mirnom i bezbednom kraju, odlično povezanom sa svim delovima grada. Lokacija: Blizina fakulteta: Fakultet političkih nauka, FON, Saobraćajni fakultet – idealno za studente Odlična povezanost sa centrom i ostalim delovima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 158.000 €, 42,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam ovaj jedinstven stan u našoj ponudi, koji je u potpunosti opremljen za udoban život. Nalazi se novijoj, urednoj zgradi, na trećem spratu u šestospratnici sa liftom i centralnim grejanjem, koje može da se uključuje i isključuje po potrebi na samom ulazu u naselje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 130.000 €, 33,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je svetao jednosoban stan sa terasom u novijoj kvalitetno građenoj zgradi od crvene fasadne cigle sa liftom. Nalazi se u Bulevaru kralja Aleksandra blizu okretnice tramvaja u Ustaničkoj. Stan je jednostrano orijentisan ka mirnoj strani, bez buke i zaklanjanja pogleda. Funkcionalan....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 135.000 € na 129.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 129.000 €, 32,00 m2 cca 4030 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.04.2026 - 135.000 €
13.05.2026 - 129.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na odličnoj lokaciji, u blizini prevoza 18, 50, 26, škola, vrtića, pijace, Maxija, Vera, nalazi se ovaj stan , novije gradnje. Idealno za dve osobe, porodicu, studente..Stan ima lep dnevno kuhinjsko trpezarijski deo i odvojenu spavaću sobu. Za svaku preporuku. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 125.000 €, 30,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U jednom od najlepših delova Banovog brda, u Blagoja Parovića ulici, nudimo vam kompletno opremljen stan. U dobrom i održavanom stanju. Uknjižen i odmah useljiv. Niska uredna zgrada, sa širiokim i osvetljenim stepeništem i sa otvorenim parkiralištem ispred ulaza. Stan je na trećem....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 130.000 € na 125.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 125.000 €, 37,00 m2 cca 3380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.11.2025 - 115.000 €
01.03.2026 - 130.000 €
03.04.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Retko u ponudi! Stan 37m2 uknjižen na 15m2 (ostalo predato na legalizaciju), u strogom centru Zemuna. Blizina svih dešavanja, Zemunskog keja, parka, pozorišta, škola, vrtića, fakulteta. Stan se nalazi u dvorišnom delu iza zgrade, ušuškan, bez buke, a u centru. Kompletno renoviran,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 124.000 €, 26,00 m2 cca 4770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno renovirana garsonjera smeštena u samom srcu Zemun, na izuzetnoj lokaciji u blizini Zemunski kej i Zemunska pijaca. Stan se nalazi u trospratnoj zgradi stare gradnje koja odiše autentičnim šarmom i kvalitetnom gradnjom, dok je sama nekretnina potpuno renovirana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 121.000 €, 47,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.03.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Ljuba Vuckovica, 1.5, 47 m2, bez terase, IV od IV sprata, ta, bez lifta, interfon, ktv, internet, klima, useljiv po dogovoru, delimicno renoviran, uknjizen na 47 m2, podrum, starogradnja. Lep 1.5 stan u cetvorospratnici, u ulici Ljuba....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan u beogradu do 50 m2 do 260000 eura za studente (69)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.