• GoHome Professional
stan u beogradu do 50 m2 do 260000 eura najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu do 50 m2 do 260000 eura najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 50 m2 do 260000 eura najnovije podrum što veći pala cena

  • Za upit "stan u beogradu do 50 m2 do 260000 eura najnovije podrum što veći pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 240000 eura (malo jeftiniji)
    • 270000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 182.000 € na 179.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 179.000 €, 55,00 m2 cca 3260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 190.000 €
13.03.2026 - 182.000 €
19.04.2026 - 179.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

2.0,55m2(9m2 terasa), CG, lift, VPR/V, telefon, interfon, podrum, parking. Uknjiženo 46 m2. Blok 71, zgrada u blizini "Save". Po strukturi dvosoban stan sa realnom adaptacijom u dvoiposoban. Uknjižen na 46m2 korisne površine+ velike terasa od 9m2. Stan je delimično renoviran(PVC-stolarija....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 182.000 € na 175.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 175.000 €, 53,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 189.000 €
26.04.2026 - 182.000 €
08.05.2026 - 175.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo odličan, svetao, funkcionalan 2.-soban stan sa terasom, u blizini šetališta, reke, parkova i prirode. Pogodnost stana je što je izuzetno funkcionalan, a pozicija 7.sprata stan čini veoma svetlim i pogodnim za pogled prema parku. Nalazi se na VII spratu....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 182.000 € na 175.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 61, 175.000 €, 53,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 199.900 €
22.04.2026 - 189.000 €
29.04.2026 - 182.000 €
08.05.2026 - 175.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je funkcionalan dvosoban stan za renoviranje, smešten u mirnom i uređenom delu Novog Beograda, u ulici Jurija Gagarina (Blok 61), na jednoj od najtraženijih lokacija. Stan se nalazi na sedmom spratu uredne višespratnice, koja poseduje putnički i teretni lift, video nadzor....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 160.000 € na 145.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 145.000 €, 53,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.01.2025 - 148.000 €
07.04.2025 - 160.000 €
30.05.2025 - 148.000 €
09.11.2025 - 160.000 €
06.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2025.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi! Odličan za život, kao i poslovni prostor, ili kao investicija. U neposrednoj blizini Beograđanke, SKC-a i parka Manjež. Turističke atrakcije i poslovni kompleksi čine ovaj stan veoma interesantnim. Uknjižen na 53m2 korisne površine, poseduje i pripadajući čist i uredan....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 290.000 € na 260.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 260.000 €, 52,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.03.2026 - 290.000 €
19.04.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izuzetna ponuda, stan u srcu Beograda, u centralnom delu Dorćola. Stan je površine 52m2 i idealan je i kao investicija. Nalazi se na visokom prizemlju starije stambene zgrade od pet spratova. Glavna karakteristika stana je dvorišna orijentisanost, veliki potencijal da se dodatno uredi....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 159.000 € na 154.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 154.000 €, 51,00 m2 cca 3020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 159.000 €
29.04.2026 - 154.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se dvosoban stan na Labudovom brdu, u ulici 11. krajiške divizije. Stan je smešten na osmom spratu uredne i održavane zgrade sa dva lifta, u mirnom delu naselja Labudovo brdo. Stan je dobro organizovan i sastoji se od predosblja, ostave, dnevnog boravka sa izlazom na zastakljenu....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 153.000 € na 149.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.000 €, 51,00 m2 cca 2920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 160.000 €
05.12.2025 - 159.000 €
06.02.2026 - 153.000 €
24.04.2026 - 149.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Karaburma - Dr Nika Miljanića 2. 0, 51m2 (terasa 3m2), 1/4, norveški radijatori, interfon, podrum, parking U ponudi odličan renoviran stan na prvom spratu lepo održavane zgrade. Stan ima komotni dnevni boravak iz koga se izlazi na terasu, kuhinju sa trpezarijom, spavaću....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 159.000 € na 149.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.000 €, 51,00 m2 cca 2920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 159.000 €
01.05.2026 - 149.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Palilula, Karaburma, Dr Nika Miljanića, uknjižen, dvosoban stan od 51m2. Na prvom je spratu od četiri, bez lifta, sa grejanjem na norveške radijatore i klimu. Kompletno je renoviran, zamenjene sve instalacije i postavljen PVC u celom stanu. Poseduje pripadajući podrum i terasu od....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 207.000 € na 199.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 199.000 €, 50,00 m2 cca 3980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.09.2025 - 197.000 €
07.11.2025 - 185.000 €
21.11.2025 - 197.000 €
12.12.2025 - 207.000 €
01.05.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Crveni krst - Vele Nigrinove 3. 0, 50m2 (lođa), VPR/3, EG-strujni kotao, interfon, podrum Prodaje se renoviran salonski stan u mirnoj ulici. Visina plafona 3m. Prostorije: dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, lođa, ostava. Postoji mogućnost....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 207.000 € na 199.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 199.000 €, 50,00 m2 cca 3980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.01.2026 - 207.000 €
01.05.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Vele Nigrinove Soba: 3 Godina izgradnje: 1938 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan u beogradu do 50 m2 do 260000 eura podrum što veći pala cena (138)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>