• GoHome Professional
stan u beogradu do 50 m2 do 260000 eura najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu do 50 m2 do 260000 eura najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 50 m2 do 260000 eura najnovije podrum što veći

  • Za upit "stan u beogradu do 50 m2 do 260000 eura najnovije podrum što veći" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 240000 eura (malo jeftiniji)
    • 270000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 180.000 €, 53,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam odličan jednoiposoban lako adaptivan stan u mirnom delu Dedinja, u blizini Banjičke šume. Stan se nalazi u kompleksu zgrada od bele fasadne cigle , dvostrano orijentisan i izuzetno svetao. Pozicioniran u neposrednoj blizini autobuskih stajališta, marketa,pijace,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 250.000 €, 55,00 m2 cca 4550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 AKCIJA: SNIŽENA CENA . Kupac navedenog stana plaća 2% agencijsku proviziju od ugovorene kupoprodajne cene stana. Na prodaju odmah useljiv stan u zgradi BW ETERNA, od 55.42m2, na 4. spratu 4/8. U ponudi je komforan dvosoban, luksuzan stan u kompleksu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Kalenić pijaca - Mileševska 2. 0, 55m2 (lođa 2m2), 4/5, CG, lift, telefon, interfon, podrum U ponudi dvosoban stan, smešten u srcu Vračara, u održavanoj vojnoj zgradi. Dvostrano je orijentisan, veoma sunčan i svetao. Funkcionalnog je rasporeda - iz predsoblja se ulazi u sve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Mileševska Sprat: 4 Spratnost: 5 Soba: 2 Godina izgradnje: 1963 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 240.000 €, 55,00 m2 cca 4360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvosoban stan od 55m2 u Jevrejskoj ulici na Dorćolu. Sastoji se od spavaće sobe, dnevne sobe, zasebne kuhinje, kupatila i predsoblja. Ima pripadajuću ostavu na istoj etaži i podrum. Delimično je renoviran ( kupatilo, strujne i vodovodne instalacije). Na drugom je spratu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 234.000 €, 55,00 m2 cca 4260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2025.,

www.berzanekretnina.org

2.0, 55m2( terasa 7m2), CG, klima, dva lifta, podrum, telefon, interfon. Uknjižen bez kvadrature. Dvosoban, svetao stan od 55m2 u Sinđelićevoj ulici na Vračaru, nedaleko od Kalenić pijace. Stan se nalazi na visokom prizemlju od ukupno 10 spratova. Ima izuzetno dobar raspored prostorija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 21, 230.000 €, 55,00 m2 cca 4180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izvorno 2.0 adaptiran u 2.5, promenjena stolarija, instalacije (struja, voda). Prostorije: hodnik iz koga se ulazi u sve prostorije, prostrana spavaća soba, dnevna soba, trpezarija, ostava, kuhinja, radna soba. Iz svake prostorije izlazi se na terasu (10m2) koja gleda na park. Prikaz....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 225.000 € na 210.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 210.000 €, 55,00 m2 cca 3820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 230.000 €
05.12.2025 - 225.000 €
01.03.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi stan na odličnoj lokaciji u samom srcu Beograda. Nalazi se u ulici Maršala Birjuzova. Svetao, funkcionalan, lepog rasporeda, dvostrano orijentisan. Stan se nalazi na 4.spratu i sastoji od: ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 4, 205.000 €, 55,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U urednoj zgradi sa liftom i čistim ulazom, dvostrano orijentisan stan. Nalazi se na prvom spratu, sa jedne strane definiše se kao prizemlje, zbog drugog objekta pored. Nov parket, renovirana kuhinja. Pripadajući podrum. Od prostorija: predsoblje, kupatilo, spavaća soba (11m2), kuhinja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 199.500 €, 55,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je funkcionalan i svetao dvosoban stan od 55kvm² u naselju Pariske komune, na prvom spratu zgrade sa liftom. Stan je kvalitetne gradnje koju je radio Energoprojekt 2000te godine, uknjižen je, a ono što ga izdvaja jeste izvorni raspored prostorija i dvostrana orijentacija....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan u beogradu do 50 m2 do 260000 eura podrum što veći (986)
  • stan u beogradu do 50 m2 do 260000 eura najnovije što veći (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>