• GoHome Professional
stan u beogradu do 50 m2 do 260000 eura najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu do 50 m2 do 260000 eura najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 50 m2 do 260000 eura najnovije parking što skuplji

  • Za upit "stan u beogradu do 50 m2 do 260000 eura najnovije parking što skuplji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 240000 eura (malo jeftiniji)
    • 270000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 195.000 €, 28,00 m2 cca 6960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 120897, III/XVI, klima, lift, telefon, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Kompletno opremljen - svim neophodnim i poželjnim pokućstvima za lagodan svakodnevni život, kao i za izdavanje na mesečnom ili dnevnom nivou....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 265.000 € na 285.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 285.000 €, 54,00 m2 cca 5280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.10.2025 - 265.000 €
15.03.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan se nalazu u kondominijumu Wellport, sa uređenim dvorištem i 24/7 časovnim video nadzorom i portirskom službom. U zgradi ima tri lifta. Pozicija objekta je izmedju: kvarta Westa 65, TC 65. i “Kule West 65” i Airport City-ja. Stan je uknjižen na 54 kvm, mereno 57kvm. Stan sa prostranom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 281.888 €, 54,00 m2 cca 5220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 AKCIJA: SPECIJALNA PONUDA-CENA do KRAJA juna Stan '' ispod trenutne prodajne cene BW-a'' CENA STANA 281888 EVRA ,CENA GARAŽE 32 000 EVRA UKUPNA CENA STANA I GARAŽE 313 000 EVRA Luksuzan dvosoban stan 2.0 u kompleksu Beograd na vodi, smešten na 15 spratu....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 291.000 € na 276.888 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 276.888 €, 55,00 m2 cca 5030 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 291.000 €
08.04.2026 - 276.888 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno nov, odmah useljiv, dvosoban stan u kompleksu Soul 64. Prostor je modernog koncepta, sa puno svetlosti, prozori su od poda do plafona. Odlična nekretnina kako za život, tako i za investiciju. Lokacija je izuzetna, u jezgru rezidencijalnog - biznis centra Beograda,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 275.000 €, 54,00 m2 cca 5090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Beograd na vodi, Sole, Bulevar Vudroa Vilsona, 2.0, 53.65 m2 sa terasom, I od XVI spratova, cg, telefon, lift, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, gradjevinska dozvola, mogucnost kupovine 2 parking mesta u garazi, novogradnja.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.09.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Bulevar Vudroa Vilsona Sprat: 1 Spratnost: 16 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 275.000 €, 53,00 m2 cca 5190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam najpopularniji stan za rentiranje u kompleksu Beograd na vodi.. Nalazi se u zgradi Sole, gleda na Geleriju, pozicinoran tako da je idealan za rentiranje stan na dan, kao i za poslovni prostor jer je na prvom spratu. Prodaje se potpuno opremljen tako da budući vlasnik....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 271.888 €, 54,00 m2 cca 5040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✅ Direktna prodaja – Bez provizije! 💳 Mogućnost plaćanja na rate!– dinamičan plan otplate do završetka gradnje ✅ Maxis Group doo – Ovlašćeni partner BELGRADE WATERFRONT-a 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 🚗 Mogućnost kupovine garažnog mesta 🏢 BW NOTA – Moderan dvosoban stan na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 270.000 €, 54,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan, u Beogradu na vodi, u zgradi BW King's Park Residence, koja je u procesu izgradnje. Stan se nalazi na 5 spratu objekta, sastoji se od: ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe koja izlazi na terasu, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i vešernice. BW King's....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 270.000 €, 51,00 m2 cca 5290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo luksuzno opremljen stan u zgradi BW Metropolitan. Strukturu stana čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, ostava i terasa. Zgrada poseduje fizičko obezbeđenje i recepciju 24/7. Stan je useljiv odmah. agencijska provizija 2% Parking, garaža.

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan u beogradu do 50 m2 do 260000 eura parking što skuplji (2049)
  • stan u beogradu do 50 m2 do 260000 eura najnovije što skuplji (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni