• GoHome Professional
stan u beogradu do 50 m2 do 260000 eura što veći n - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu do 50 m2 do 260000 eura što veći n - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 50 m2 do 260000 eura što veći najnovije pala cena

  • Za upit "stan u beogradu do 50 m2 do 260000 eura što veći najnovije pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 240000 eura (malo jeftiniji)
    • 270000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 225.000 € na 210.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 210.000 €, 55,00 m2 cca 3820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 230.000 €
05.12.2025 - 225.000 €
01.03.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi stan na odličnoj lokaciji u samom srcu Beograda. Nalazi se u ulici Maršala Birjuzova. Svetao, funkcionalan, lepog rasporeda, dvostrano orijentisan. Stan se nalazi na 4.spratu i sastoji od: ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 213.000 € na 206.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 206.000 €, 55,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 213.000 €
06.05.2026 - 206.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Pariske komune Odličan stan, bez ulaganja u crvenim solterima. Stan je istočno orijentisan, uknjižen, odličnog rasporeda i brzo useljiv. Ag. provizija 2% .

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 209.000 € na 199.000 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 199.000 €, 55,00 m2 cca 3620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 209.000 €
12.04.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Moderan, funkcionalan i udoban stan u naselju Stepa Stepanović u komplaksu Vojvoda Residence u Lameli 1 , na povučenom spratu , sa velikom tersom u ponudi je po ceni 3590 eur po m2 + PDV od 10% koji se može vratiti za kupca prve nekretnine. Stan je veoma svetao, sa prelepim širokim....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 205.000 € na 195.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 195.000 €, 55,00 m2 cca 3550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 205.000 €
03.04.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo renoviran stan na top lokaciji u bloku 45. Stan je u zgradi koja je u blizini Savskog šetališta, Doma zdravlja i velike zelene pijace. Ulaz je veoma uredan sa dva održavana nova lifta. U blizini objekta su zelene površine sa parkovima, nekoliko supermarketa,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 190.000 € na 182.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 182.000 €, 55,00 m2 cca 3310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 190.000 €
13.03.2026 - 182.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

2.0,55m2(9m2 terasa), CG, lift, VPR/V, telefon, interfon, podrum, parking. Uknjiženo 46 m2. Blok 71, zgrada u blizini "Save". Po strukturi dvosoban stan sa realnom adaptacijom u dvoiposoban. Uknjižen na 46m2 korisne površine+ velike terasa od 9m2. Stan je delimično renoviran(PVC-stolarija....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 182.000 € na 179.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 179.000 €, 55,00 m2 cca 3260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 190.000 €
13.03.2026 - 182.000 €
19.04.2026 - 179.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 291.000 € na 276.888 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 276.888 €, 55,00 m2 cca 5030 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 291.000 €
08.04.2026 - 276.888 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno nov, odmah useljiv, dvosoban stan u kompleksu Soul 64. Prostor je modernog koncepta, sa puno svetlosti, prozori su od poda do plafona. Odlična nekretnina kako za život, tako i za investiciju. Lokacija je izuzetna, u jezgru rezidencijalnog - biznis centra Beograda,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 150.000 € na 147.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 147.000 €, 55,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 150.000 €
20.03.2026 - 147.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan od 56 m² na Karaburmi, u prizemlju zgrade. Stan je konforan i prostran, funkcionalnog rasporeda i idealan za porodični život. Stan se sastoji od: *velikog hodnika, *kuhinje sa trpezarijom, *prostranog dnevnog boravka sa izlazom na terasu koja je ograđena,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 150.000 € na 145.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 145.000 €, 55,00 m2 cca 2640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.05.2026 - 150.000 €
12.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Veoma komforan, prostran i idealno pozicioniran stan na 1. spratu u manjoj zgradi. Stan je odličnog rasporeda i fantastične strukture. Ima 55m2, i dvosobnog je tipa. Sastoji se od ulaznog dela, hodnika, trpezarije, kupatila, kuhinje, velike terase, dnevnog boravka i lepe spavaće sobe.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 139.000 € na 132.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 132.000 €, 55,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 139.000 €
29.04.2026 - 132.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

POGLED KOJI ODUZIMA DAH – Funkcionalan porodični stan kod Gimnazije! Tražite dom koji spaja mir, fantastičan pogled i odmah useljiv prostor? Predstavljamo vam unikatan stan na Labudovom brdu (ul. Serdara Janka Vukotića) koji nudi više od običnog kvadrata. ✨ ZAŠTO JE OVO VAŠ IDEALAN....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan u beogradu do 50 m2 do 260000 eura što veći pala cena (624)
  • stan u beogradu do 50 m2 do 260000 eura što veći najnovije (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>