• GoHome Professional
stan u beogradu do 50 m2 do 240000 eura zadnjih 7 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu do 50 m2 do 240000 eura zadnjih 7 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 50 m2 do 240000 eura zadnjih 7 dana što veći porasla cena

  • Za upit "stan u beogradu do 50 m2 do 240000 eura zadnjih 7 dana što veći porasla cena" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 3.260 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 220000 eura (malo jeftiniji)
    • 250000 eura (malo skuplji)
    • do 3100 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • parking
    • podrum
    • dvorište
    • prizemlje
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+8%

Promena cene sa 65.000 € na 70.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 70.000 €, 55,00 m2 cca 1270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.05.2026 - 65.000 €
09.05.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Dvosoban komforan, uknjižen stan. Dvostrano orijentisan. Sa centralnim rasporedom. U zgradi od fasadne cigle, sa 8 stanova i manjim dvorištem ispred. U mirnom delu naselja, a blizu centra i gradskog prevoza 306 i 311 koji saobraćaju do Ustaničke, okretnice tramvaja. Samo keš kupci.....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 196.000 € na 200.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 200.000 €, 54,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 196.000 €
08.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, luksuzno opremljen trosoban stan u novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija – Bulevar kralja Aleksandra. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za sve koji traže prodaja stanova Beograd na odličnoj lokaciji, potpuno opremljen stan bez....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 220.000 € na 250.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 250.000 €, 53,00 m2 cca 4720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 220.000 €
08.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Botanička bašta - Bulevar despota Stefana 2.5, 53m2, CG, četiri lifta, 5/12, interfon U prilici smo da vam ponudimo funkcionalan dvosoban stan, adaptiran u dvoiposoban. Stan je kompletno renoviran, tako da nisu potrebna dodatna ulaganja i prodaje se namešten. Zgrada ima....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu do 50 m2 do 240000 eura zadnjih 7 dana što veći porasla cena'
205.000 €
190.000 €
155.000 €
 
+4%

Promena cene sa 149.000 € na 155.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 155.000 €, 50,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 155.000 €
30.04.2026 - 149.000 €
12.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo lux dvoiposoban stan na visokom prizemlju, visina skoro prvog sprata. Struktura stana je sledeća: ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijskim delom, dve spavaće sobe i kupatilo. Veća spavaća soba ima posebni deo kao garderober. Prodaje se namešten....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 105.000 € na 110.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 110.000 €, 47,00 m2 cca 2340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 105.000 €
08.05.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se jednoiposoban delimično renoviran stan u mirnom delu Zemun polja. Stan je u visokom prizemlju, grejne površine 42m2 plus terasa 5m2. Stan poseduje i suterenski prostor ispod stana ukupne površine 41m2 koji može da se adaptira u stan što ovoj nekretnini daje izuzetan investicioni....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 73.800 € na 79.200 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 79.200 €, 44,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 73.800 €
08.05.2026 - 79.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja, novi kompleks zgrada koji se gradi na trenutno najperspektivnijoj lokaciji u Beogradu, u blizini obdanista i vise velikih marketa, na 15 min od Centra grada. Stanovi od 40m2 do 120m2. Kompletna dokumentacija mogu i kreditni kupci. Cena od 1800 Eura/m2 +PDV. Za kupce prvog....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 115.000 € na 126.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 126.000 €, 42,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 126.000 €
12.04.2026 - 115.000 €
10.05.2026 - 126.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Jednoiposoban stan od 42m2 na drugom spratu, potpuno renoviran i spreman za useljenje. Velika dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, lođa i kupatilo. Grejanje na struju a moguć je i priključak na gas. U blizini više fakulteta i viših škola što ga čini idealnom investicijom....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 87.000 € na 89.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 89.000 €, 42,00 m2 cca 2120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 87.000 €
10.05.2026 - 89.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo 2.0 stan na prvom spratu zgrade na početku naselja Ledine kod Grand kafe. Zgrada sa malim brojem stanova, sa čistim ulazom i hodnicima. Nalazi se u mirnoj ulici bez javnog prevoza. Stan se sastoji od hodnika, velike dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe,....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 77.073 € na 78.750 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 78.750 €, 34,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.04.2026 - 77.073 €
09.05.2026 - 78.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo stan u naselju Cvetanova ćuprija, opština Voždovac. Stan je površine 33,51m2. Po strukturi je jednoiposoban stan. Nalazi se u drugom spratu stambene zgrade od tri sprata. U ponudi stanovi iste strukture i u prizemlju, prvom, drugom i trećem spratu. Zgrada....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 8)

<< <1> >>