• GoHome Professional
stan u beogradu do 50 m2 do 230000 eura zadnjih 7 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu do 50 m2 do 230000 eura zadnjih 7 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 50 m2 do 230000 eura zadnjih 7 dana što veći

  • Za upit "stan u beogradu do 50 m2 do 230000 eura zadnjih 7 dana što veći" pronađeno 336 nekretnina - prosečna cena 3.506 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 210000 eura (malo jeftiniji)
    • 240000 eura (malo skuplji)
    • do 3300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 128 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 185.000 €, 41,00 m2 cca 4510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo stan u zgradi iz 2005. godine. Izvorno dvosoban. Adaptiran u dvoiposoban. Iskorišćen prostor na najbolji mogući način. Lepa lodja. Trenutno u zakupu sa opcijama da se zakup nastavi ili da se prekine. U neposrednoj blizini su svi sadržaji neophodni za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 225.500 €, 55,00 m2 cca 4100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

(e)Sime Lozani��a, 1/3, cg,-Stvarna povr��ina-55m2 , ugovorna povr��ina-53.00m2, Dedinje-Sime Lozani��a U prilici smo da Vam ponudimo dvosoban stan u trospratnoj zgradi na prvom spratu. Renoviran, veoma svetao, sa lepim pogledom, izuzetno prijatne energije. Retko u ponudi. Prostorije:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 219.000 €, 55,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se 2.5, kompletno renoviran , južno orijentisan, osunčan tokom celog dana. Nalazi se na 1. spratu. Stan ima 55 m² uknjižene površine, mereno 61m2, zajedno sa lođom.Uređena ostava sa policama. Dva izlaza na terasu (iz dnevne i jedne spavaće sobe) Moderna kuhinja od medijapana....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu do 50 m2 do 230000 eura zadnjih 7 dana što veći'
189.000 €
185.000 €
182.850 €
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 215.000 €, 55,00 m2 cca 3910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

VOŽDOVAC – ŠUMICE – LUKSUZAN NAMEŠTEN STAN U NOVOGRADNJI Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi kompletno namešten i moderno opremljen stan u kvalitetnoj novogradnji iz 2024. godine, na odličnoj i mirnoj lokaciji u blizini parka Šumice. Stan je površine 55m². Nalazi se u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 209.000 €, 55,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Pere Todorovi��a, 3/4, cg,-Stvarna povr��ina-55m2 , ugovorna povr��ina-55.00m2, Stan renoviran, bez unutra��nje stolarije, prodavac ce obezbediti unutra��nju stolariju po zelji kupca, ��to ulazi u cenu stana. Centralno grejanje, dvostrano orjentisan - istok zapad. Zgrada bez lifta.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 176.000 €, 55,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odličan stan u visokom prizemlju (visina do ivice prozora 2,5 m) u odličnom okruženju gde su svi potrebni sadržaji nadohvat ruke. Lepe velike prostorije u stanu koji je renoviran i održavan. Za svaku preporuku. Prostorije: predsoblje, kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba, spavaća soba,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 155.000 €, 55,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

kontakt agenta 06377910 95 Prikaži broj Prostran, renoviran, namešten, sa velikim svetlim sobama, u centralnom delu Požeške ulice. Ulazi se iz hodnika u sve prostorije, kuhinju sa trpezarijom, dnevnu i spavaću sobu i kupatilo. Stan je kompletno renoviran, elekro i vodovodna instalacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 155.000 €, 55,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

(e)Pere ��etkovi��a, 3/3, ta, uknji��en-Stvarna povr��ina-55m2 , ugovorna povr��ina-51.00m2, Retko u ponudi! Za svaku preporuku Prodaje se na idealnoj, najlep��oj lokaciji na Novoj Karaburmi, uknji��en, odmah useljiv , dvosoban, lako adaptilan u trosoban, renoviran stan, bez ulaganja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 150.000 €, 55,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odličan, funkcionalan, ušuškan stan u mirnom i uređenom delu naselja Braće Jerković Odličan izbor za stanovanje ali i kao investicija za izdavanje. Zgrada je sa 2 lifta, centralnim grejanjem, toplom vodom i slobodnom zonom za parkiranje. Prostorije: predsoblje, kuhinja, trpezarija,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Voždovac - Braće Jerković 2.0, 55m2 (terasa 5m2), 5/11, CG, lift, interfon, ostava. Veoma funkcionalan 2.0 stan svetao, jugo-zapadne orjentacije. Adaptibilan u 2.5 stan. Renoviran je, uradjeni su PVC prozori, zamenjene elektro i vodovodne instalacije. Stan se prodaje namešten ,ali....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na dobroj lokaciji, funkcionalan, svetao stan u zgradi sa dva lifta, centralnim grejanjem, toplom vodom i slobodnom zonom za parkiranje. Lep raspored prostorija sa pogledom na park. PROSTORIJE: hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, spavaća soba, kupatilo i terasa. Stan kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 150.000 €, 55,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Zemun polje, dvosoban, bez ulaganja. Odlično pozicioniran, u mirnoj ulici ovog porodičnog naselja, stan se nalazi na prvom spratu od ukupno 2, u maloj zgradi sa samo 6 stanova. Uknjižen, grejna 52 m , plus lođa 7 m2, ( građevinska 55 m2). Stan je renoviran, sređen i čine ga: predsoblje,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 150.000 € na 145.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 145.000 €, 55,00 m2 cca 2640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 150.000 €
13.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Veoma komforan, prostran i idealno pozicioniran stan na 1. spratu u manjoj zgradi. Stan je odličnog rasporeda i fantastične strukture. Ima 55m2, i dvosobnog je tipa. Sastoji se od ulaznog dela, hodnika, trpezarije, kupatila, kuhinje, velike terase, dnevnog boravka i lepe spavaće sobe.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 145.000 €, 55,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju funkcionalan i lepo organizovan dvosoiposoban stan od 55m², smešten u mirnom delu Kumodraža, u ulici Vojvode Stepe, na samo nekoliko koraka od okretnice autobusa 25P. Stan se nalazi na 1. spratu manje i uredne zgrade. Stan je bez dodatnih ulaganja i odmah useljiv, uredno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 139.000 €, 55,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na lepoj lokaciji u blizini Miljakovačke šume prodaje se komforan, funkcionalan, svetao stan sa prelepim pogledom. Sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijskim delom, dve spavaće sobe i kupatilom. Zgrada je novije gradnje, grejanje na struju i ima svoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 132.000 €, 55,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se moderan, odmah useljiv stan od 55 m2 na prvom spratu novogradnje u mirnoj ulici u Borči. Spreman za uselenje, idealan za život ili investiciju. Stan je uknjižen 1/1. Upotrebna dozvola: ROP-PAL-44158-IUP-14/2026. Cena stana je 2400E + 10% PDV. U cenu je uključeno jedno parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 132.000 €, 55,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Uživajte u najlepšem delu Labudovog brda u stanu koji nudi savršen spoj funkcionalnosti i neverovatnog pogleda. Prodaje se uknjižen dvosoban stan, smešten na 13. spratu održavane zgrade sa dva lifta. Stan je trostrano orijentisan, prepun prirodne svetlosti tokom celog dana. Održavan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 119.900 €, 55,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

2.5 Železnik-Sedam stražara 55m2+T(13m2), vpr/2, stara gradnja, parking, klima, podrum. Stan je na odličnoj lokaciji u samom centru Železnika, u prelepom okruženju sa dosta zelenila i parkova. Blizina prevoza, škole, vrtića, Doma zdravlja , više marketa, restorana i ostalih sadržaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 119.000 €, 55,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Kneževačka, 3/3,-Stvarna površina-55m2 , ugovorna površina-55.00m2, Uknjižen stambeni prostor u zgradi koja je gradjena oko 2000 god. Stan se nalazi u sivoj fazi i kupac ima mogućnost da uredi po svojoj zelji. Uknjižen je 55 m2 s tim da je ukupna površina stana 108 m2. Agencijska....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 65.000 € na 70.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 70.000 €, 55,00 m2 cca 1270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 65.000 €
10.05.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Dvosoban komforan, uknjižen stan. Dvostrano orijentisan. Sa centralnim rasporedom. U zgradi od fasadne cigle, sa 8 stanova i manjim dvorištem ispred. U mirnom delu naselja, a blizu centra i gradskog prevoza 306 i 311 koji saobraćaju do Ustaničke, okretnice tramvaja. Samo keš kupci.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 230.000 €, 54,00 m2 cca 4260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

*Mar��ala Birjuzova, 1/5, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-54m2 , ugovorna povr��ina-51.00m2, U ponudi funkcionalan stan, nalazi se na prvom spratu. Stan je renoviran. Idealna prilika za one koji tra��e moderan funkcionalan stan u centralnoj zoni grada. Lokacija omogu��ava brz pristup....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 207.207 €, 54,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja stana u luksuznom kompleksu U ponudi je moderan, prostran i izuzetno svetao stan u prestižnom stambenom kompleksu smeštenom u mirnom i uređenom delu Novog Beograda, koji pruža idealan balans urbanog života i privatnosti. Stan se nalazi na 5. spratu od ukupno 9 spratova, što....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 207.000 €, 54,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

(e)D��ona Kenedija, cg, 7/8, uknji��en-Stvarna povr��ina-53.50m2 , ugovorna povr��ina-48.00m2, Izuzetno svetao i funkcionalan stan u mirnom okru��enju, na atraktivnoj lokaciji u Ulici D��ona Kenedija. Stan je po strukturi dvosoban, poseduje terasu koja ukupnu kvadraturu pro��iruje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 205.200 €, 54,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Ustanička Sprat: 3 Spratnost: 8 Soba: 2 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 185.000 €, 54,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan povr��ine 54,55m u zgradi u izgradnji, na petom spratu moderne stambene zgrade. Stan je 2.5 sobne strukture, idealan za ��ivot ili kao investicija za izdavanje. O zgradi: Zgrada se gradi odvisokokvalitetnih materijala, sa savremenim arhitektonskim re��enjima i pa��ljivo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 185.000 €, 54,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan povr��ine 54,55m u zgradi u izgradnji, na ��estom spratu moderne stambene zgrade. Stan je 2.5 strukture. O zgradi: Zgrada se gradi odvisokokvalitetnih materijala, sa savremenim arhitektonskim re��enjima i pa��ljivo odabranim zavr��nim detaljima. Projektovana je da....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 54,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Ada mol, 2.5s, 54 m, novogradnja, LUX U prilici smo da vam predstavimo stanove u izgradnji koji se nalaze u mirnoj ulici kod Ada Mol, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, obdaništa i kompletne infrastrukture. Stanovi su svetli, izuzetno funkcionalni i kvalitetno građeni.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 157.000 €, 54,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Podrum Garsije Lorke Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 149.000 €, 54,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Stevana Opačića, 1/6, cg,-Stvarna površina-54m2 , ugovorna površina-48.00m2, Prodaje se komforan, uknjižen jednoiposoban stan površine 54 m2, smešten na idealnom prvom spratu održavane stambene zgrade. Stan je smešten u srcu Miljakovca 2, u okruženju poznatom po miru, tišini i obilju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 144.550 €, 54,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Zgrada okružena zelenilom, kod okretnice autobusa 30. Stan na idealnom prvom spratu sa liftom, jugozapadno orijentisan sa pogledom na zelenilo. Izvorno stanje, što omogućava novom vlasniku da ga prilagodi sopstvenim potrebama. Odmah useljiv, moguća kupovina putem stambenog kredita.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 137.420 €, 54,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo izvanredan stan koji je upravo stigao na tr��i��te! Nalazi se u blizini TC Stadion u Beogradu. Ova nekretnina, koja ��e biti zavr��ena u septembru 2026, pru��a savremeni stil ��ivota koji kombinuje udobnost i prakti��nost. Ukupna stambena povr��ina od 54 m2 nudi prostranu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 136.000 €, 54,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Uralska Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 90.000 €, 54,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo stan koji nije samo adresa, ve�� mesto gde se stvaraju uspomene. Sme��ten u srcu Le��tana(5 minuta do autoputa), ovaj stan od 54 m2 na prvom spratu nudi toplinu koju samo pravi porodi��ni kutak mo��e da pru��i. Zamislite jutarnju kafu na terasi, dok kroz prozor posmatrate....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 217.500 €, 53,00 m2 cca 4100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u Beogradu, u atraktivnom delu Vračara, sa naglaskom na odličnu lokaciju. Nekretnina se nalazi na šestom spratu zgrade sa ukupno šest spratova, što pruža mirniji ambijent i dobar pregled okoline. Iznad stana je tavanski prostor. Stan je dvosoban, površine 53 m², i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Fontana, 214.000 €, 53,00 m2 cca 4040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Fontana, Narodnih heroja, dvosoban stan uknjižen na 53m2 grejne površine, sa lođom ukupno 56m2. Na prvom je spratu od osam, sa liftom i centralnim grejanjem. Lako je adaptibilan u dvoiposoban stan. Sastoji se od velike dnevne sobe, zasebne kuhinje, spavaće sobe, kupatila, hodnika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 201.400 €, 53,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Ustanička Sprat: 1 Spratnost: 8 Soba: 2 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 235.000 €, 53,00 m2 cca 4430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Kursulina, 1/11, cg-Stvarna povr��ina-53m2 , ugovorna povr��ina-53.00m2, Na prodaju je ovaj dvosobni, prelep stan nadomak Kaleni�� pijace, u Kursulinoj ulici. Nalazi se na 1. spratu od 11, lepo ure��ene stambene zgrade. Sastoji se od velikog hodnika, pravo iz njega se ulazi u kuhinju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 199.920 €, 53,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara, Zeleno brdo - Bulevar kralja Aleksandra 3.0, 53m2 (terasa 5m2), 5/8, EG, lift, telefon, interfon, podrum Na prodaju funkcionalan, trosoban stan u Bulevaru kralja Aleksandra. Smešten je u novoj zgradi sa liftom, na petom spratu od ukupno osam spratova. Sastoji se od dnevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 199.900 €, 53,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju dvoiposoban, lux namešten stan nedaleko od okretnice tramvaja u Bulevaru kralja Aleksandra. Stan je izuzetno svetao sa prelepim pogledom na grad. Izuzezno funkcionalan sa dve spavaće sobe, dnevnim boravkom sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilom i terasom. Nalazi se u odličnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 186.760 €, 53,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Kanalizacija Terasa Interfon Karpoševa Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 2 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 144.550 €, 53,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Centralno grejanje Terasa Podrum Radovana Simića Cige Sprat: 1 Spratnost: 11 Soba: 1.5 Godina izgradnje: 1975 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 138.000 €, 53,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Rakovica, Skojevsko naselje - Luke Vojvodića 2.5, 53m2, CG, lift, 7/7, telefon, interfon, parking U ponudi funkcionalan i svetao dvoiposoban stan, dvostrano orijentisan sa lepim pogledom. Sastoji se iz dnevne sobe, dve spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Jedna spavaća soba je na galeriji.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 337)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>