• GoHome Professional
stan u beogradu do 50 m2 do 230000 eura zadnjih 7 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • stan u beogradu do 50 m2 do 230000 eura zadnjih 7 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 50 m2 do 230000 eura zadnjih 7 dana što jeftiniji

  • Za upit "stan u beogradu do 50 m2 do 230000 eura zadnjih 7 dana što jeftiniji" pronađeno 195 nekretnina - prosečna cena 3.416 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 210000 eura (malo jeftiniji)
    • 240000 eura (malo skuplji)
    • do 3200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 132.600 €, 47,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Rupčine - Časlava Veljića 1.5, 47m2 (lođa 3m2), gas, 3/3, telefon, interfon, parking Na prodaju veoma funkcionalan jednoiposoban stan, sa odlično iskorišćenim prostorom. Nalazi se u stambenoj zgradi bez lifta, na trećem spratu od ukupno tri sprata. Grejanje je na gas što....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 133.000 €, 43,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Odlična lokacija, funkcionalan stan, preporuka. U prilici smo da vam ponudimo stan na dobroj lokaciji na Voždovcu na pet minuta hoda od Autokomande. Prostor je odličan za reorganizaciju, vrlo adaptibilan, moguće je napraviti raspored prostorija po želji. Iz ulaznog hodnika se sa leve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 133.887 €, 35,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi moderan dvosoban stan u kvalitetnoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija na Voždovcu – Lekino brdo. Stan se nalazi na drugom spratu i orijentisan je ka dvorišnoj strani objekta, što budućim vlasnicima pruža dodatni mir i privatnost. Struktura stana: ulazni hodnik....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 134.750 €, 49,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1403 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Dvosoban stan površine 49 m2 u izgradnji. Očekivani završetak radova krajem 2026.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 135.000 €, 36,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi kompletno renoviran 1,5 stan na veoma traženoj lokaciji u Zaplanjskoj ulici, naselje Braće Jerković. Stan ima 36m² i odličan funkcionalan raspored, idealan kako za život tako i kao investicija za izdavanje. Nekretnina je kompletno renovirana i spremna za useljenje, a uz stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 135.000 €, 37,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo funkcionalan jednoiposoban stan na veoma dobroj lokaciji u Mirijevu. Neposredna blizina škole, pijace, Doma zdravlja, prevoza. Nalazi na trećem spratu. Zgrada dobro održavana, sa novom fasadom i lifrom. Stan je svetao i u solidnom stanju. Uknjižen, odmah useljiv. Preporuka.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 135.000 €, 27,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo odličan uknjižen stan na izuzetnoj lokaciji. Strukturno je odličan i adaptibilan u jednoiposoban. Mikro lokacija zgrade je takva da je u neposrednoj blizini svih infrastrukturnih objekata potrebnih za život. Odlkičan kako za život tako i za investiciju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 136.000 €, 54,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Uralska Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 136.000 €, 37,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Vjekoslava Afrića, 3/5, cg-Stvarna površina-37m2 , ugovorna površina-33.00m2, Prodaje se jednoiposoban uknjižen stan na najekskluzivnijoj tački Mirijeva, na jednoj od najtraženijih lokacija, u mirnoj ulici Vjekoslava Afrića, kod pijace u Mirijevu, bez saobraćaja, sa dosta parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 137.000 €, 34,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se kompletno renoviran i opremljen stan u salonskoj zgradi na Vračaru, u Mileševskoj ulici, u neposrednoj blizini Kalenić pijace i svih sadržaja važnih za kvalitetan gradski život. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 137.000 €, 39,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan 39m2 , renoviran, kompletno opremljen, bez ulaganja, dvostrano orjentisan, svetao. Stan u polusuterenu, funkcionalan raspored, kuhinja sa trepezarijom i dnevnim boravkom, komforna spavaća soba, hodnik, kupatilo, ostava 2m2, pripadajući podrum od 4m2. odlična pozicija stana, centralni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 138.000 €, 46,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

U ponudi je nova, kvalitetna zgrada u izgradi, a završetak radova planiran je za decembar 2026. godine. U izgradnji su korišćeni kvaliteti materija, kao i oprema: Alumil aluminijumska stolarija sa alu roletnama i komarnicima, blindirana vrata, italijanska keramika, Fundermaks alu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 138.000 €, 46,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je izuzetno funkcionalan 2.0 stan od 46 m² u okviru modernog stambenog kompleksa Sunnyville. Stan se nalazi u novogradnji koja je u završnoj fazi radova, a useljenje se očekuje za približno tri nedelje. Trenutno su u toku završni radovi na fasadi objekta. Ono što ovaj stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 138.000 €, 53,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Rakovica, Skojevsko naselje - Luke Vojvodića 2.5, 53m2, CG, lift, 7/7, telefon, interfon, parking U ponudi funkcionalan i svetao dvoiposoban stan, dvostrano orijentisan sa lepim pogledom. Sastoji se iz dnevne sobe, dve spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Jedna spavaća soba je na galeriji.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 138.000 €, 37,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129077, II/II, klima, uknjižen, stambena zgrada. Ovaj šarmantan 2.0 stan, nalazi se na prestižnoj lokaciji u blizini Čuburskog parka, na drugom spratu predratne zgrade bez lifta. Prodaje se namešten. Stan je stvarne površine 37 m², dok je uknjiženo 17 m². Sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 138.500 €, 39,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Terasa Interfon Bata Lakina Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 1.5 Godina izgradnje: 2003 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 139.000 €, 55,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na lepoj lokaciji u blizini Miljakovačke šume prodaje se komforan, funkcionalan, svetao stan sa prelepim pogledom. Sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijskim delom, dve spavaće sobe i kupatilom. Zgrada je novije gradnje, grejanje na struju i ima svoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 139.900 €, 49,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen, potpuno renoviran i funkcionalno organizovan stan na izuzetnoj lokaciji. Nalazi se na svega 100m od Autokomande i oko 600m od stadiona Partizana, a zahvaljujući uvučenom položaju zgrade pruža mir i privatnost, daleko od gradske gužve. Sastoji se od tri spavaće sobe, prostranog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 140.000 €, 31,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.menadzer.biz

Polja označena sa * su obavezna Blizina centra Blizina rijeke Blizina samoposluge Blizina škole Miran kraj.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 140.000 €, 50,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo dvoiposoban stan na Kanarevom brdu. Površina stana je 50m2. Stan se nalazi na četvrtom spratu, očuvane četvorospratnice. Struktura stana: hodnik, kuhinja, dnevno-trpezarijski deo, dve spavaće sobe, kupatilo. Stan ima i pripadajući podrum. Grejanje je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 140.000 €, 48,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Lokacijski odlično orijentisan jednoiposoban stan u mirnom delu naselja Braće Jerković u blizini Amana. U stanu urađeno etažno grejanje izvedeni radijatori,urađena PVC stolarija. Pravo visoko prizemlje. Od prostorija ima :dnevnu sobu,kuhinju sa trpezarijom,malu sobicu,špajz,kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 140.000 €, 31,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Retko u ponudi kompletno renoviran i sređen jednosoban stan u kvalitetnoj vojnoj zgradi u Bloku 21, na jednoj od najtraženijih lokacija, između Štark Arene, Ušćašoping centra, Opštine Novi Beograd i Desete beogradske gimnazije. Stan je bez ulaganja i prodaje se sa svim ugradnim elementima,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 140.000 €, 48,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zgrada od 4 sprata, u zelenilu. Dovoljno parkinga oko zgrade, blizu prevoza i prodavnica. Promenjena spoljna stolarija. Uvedeno etazno grejanje. Puno zelenih povrsina i decijih igralista, blizina obdanista, skole i prodavnica. Uknjizen i odmah useljiv stan. Mogu kreditni kupci. Prikaz....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi – kompletno renoviran i sređen jednosoban stan u kvalitetnoj vojnoj zgradi u Bloku 21, na jednoj od najtraženijih lokacija, između Štark Arene, Ušća šoping centra, Opštine Novi Beograd i Desete beogradske gimnazije. Stan je bez ulaganja i prodaje se sa svim ugradnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 140.600 €, 38,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Hadžipopovac - Primorska 1.0, 38m2 (lođa 4m2), VPR/4, EG, lift, telefon, interfon, garaža Stan u izgradnji, na odličnoj lokaciji, u zgradi sa malim brojem stanova! Zgrada se nalazi u blizini vrtića, Osnove škole, stajališta gradskog prevoza i svih ostalih infrastrukturnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 142.650 €, 48,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra 2.0, 48m2 (terasa 6m2), 4/8, EG, klima, lift, telefon, interfon, garaža U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji na Bulevaru Kralja Aleksandra, po strukturi dvosoban, površine 48m², predstavlja moderan i funkcionalan dom u jednoj od najatraktivnijih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 144.550 €, 53,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Centralno grejanje Terasa Podrum Radovana Simića Cige Sprat: 1 Spratnost: 11 Soba: 1.5 Godina izgradnje: 1975 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 144.550 €, 54,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zgrada okružena zelenilom, kod okretnice autobusa 30. Stan na idealnom prvom spratu sa liftom, jugozapadno orijentisan sa pogledom na zelenilo. Izvorno stanje, što omogućava novom vlasniku da ga prilagodi sopstvenim potrebama. Odmah useljiv, moguća kupovina putem stambenog kredita.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 150.000 € na 145.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 145.000 €, 55,00 m2 cca 2640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.05.2026 - 150.000 €
12.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Veoma komforan, prostran i idealno pozicioniran stan na 1. spratu u manjoj zgradi. Stan je odličnog rasporeda i fantastične strukture. Ima 55m2, i dvosobnog je tipa. Sastoji se od ulaznog dela, hodnika, trpezarije, kupatila, kuhinje, velike terase, dnevnog boravka i lepe spavaće sobe.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 145.000 €, 55,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju funkcionalan i lepo organizovan dvosoiposoban stan od 55m², smešten u mirnom delu Kumodraža, u ulici Vojvode Stepe, na samo nekoliko koraka od okretnice autobusa 25P. Stan se nalazi na 1. spratu manje i uredne zgrade. Stan je bez dodatnih ulaganja i odmah useljiv, uredno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 146.800 €, 41,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji kod Dušanovačke pošte, idealan kako za život, tako i kao investicija. Stan ima 41 m², po strukturi je dvosoban sa odvojenom spavaćom sobom, što pruža dodatni komfor i funkcionalnost. Nalazi se na 4. spratu od 5 u zgradi bez lifta. Grejanje je centralno,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 147.200 €, 46,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra 2.0, 46m2 (terasa 5m2), 2/8, EG, klima, lift, telefon, interfon, garaža U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji na Bulevaru Kralja Aleksandra, po strukturi dvosoban, površine 46m², predstavlja moderan i funkcionalan dom u jednoj od najatraktivnijih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 148.000 €, 28,00 m2 cca 5290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Šantićeva Soba: 1 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 148.000 €, 37,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u srcu Vračara kod Kalenić pijace. Stan je dvosobne strukture sa odvojenom sobom, zasebnom kuhinjom, ostavom i kupatilom. Stan je dvostrano orjentisan, ka ulici i ka unutrašnjem dvorištu. Prodaje se potpuno namešten. Idealan je kako za život, tako i za poslovni prostor.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 149.000 €, 33,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Vučedolska, pr/4, stan na odličnoj lokaciji, u mirnoj ulici, blizina svih infrastrukturnih sadžaja, pogodan za stanovanje i kao investicija, uknjižen. Agencijska provizija za kupca 2% Oglas za: Prodaju Grejanje: cg Kvadratura: 33 m 2 Sobe: 1 Nameštenost: prazan Tip objekta: standardni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 149.000 €, 51,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Dr Nika Miljanića Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 149.000 €, 54,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stevana Opačića, 1/6, cg,-Stvarna površina-54m2 , ugovorna površina-48.00m2, Prodaje se komforan, uknjižen jednoiposoban stan površine 54 m2, smešten na idealnom prvom spratu održavane stambene zgrade. Stan je smešten u srcu Miljakovca 2, u okruženju poznatom po miru, tišini i obilju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 150.000 €, 34,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Jednoiposoban stan u odličnoj salonskoj zgradi, na dobroj lokaciji kod Takovske. U izvornom stanju ,zapadno orijentisan. agencijska provizija 2% Jaše Prodanovića.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 150.000 €, 45,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi imamo odličan jednoiposoban stan koji se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji, novije gradnje. Po strukturi je veoma fukcionalan i odlično organizovan. Poseduje odvojenu spavaću sobu, konforan dnevni boravak, lođu i parking mesto. U stanu su promenjene elektro i vodovodne instalacije.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 150.000 €, 45,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Miodraga Živanova Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 150.000 €, 50,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Dvosoban stan, 55m2 sa terasom (uknjižen na 50m2). Odličnog je rasporeda, sa pogledom na park. Stan je u odličnom stanju i komplet je renoviran. Prodaje se namešten uz mogućnost da se zadrži zakupac. Odlična je saobračajna komunikacija sa gradom (okretnica autobusa 26 je 150m od zgrade)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 150.000 €, 45,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Voždovac, Vojvode Vlahovića - Miodraga Živanova 1.5, 45m2, lođa, visoko prizemlje, CG, telefon, interfon, parking Prodaje se odličan jednoiposoban stan površine 45 m² u ulici Miodraga Živanova, naselje Vojvode Vlahovića. Stan je funkcionalnog rasporeda, veoma lepo održavan i ne zahteva....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 196)

<< <1 2 3 4 5> >>