• GoHome Professional
stan u beogradu do 50 m2 do 210000 eura zadnjih 7 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu do 50 m2 do 210000 eura zadnjih 7 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 50 m2 do 210000 eura zadnjih 7 dana što skuplji

  • Za upit "stan u beogradu do 50 m2 do 210000 eura zadnjih 7 dana što skuplji" pronađeno 191 nekretnina - prosečna cena 3.401 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 3200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Slavija, 148.000 €, 37,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u srcu Vračara kod Kalenić pijace. Stan je dvosobne strukture sa odvojenom sobom, zasebnom kuhinjom, ostavom i kupatilom. Stan je dvostrano orjentisan, ka ulici i ka unutrašnjem dvorištu. Prodaje se potpuno namešten. Idealan je kako za život, tako i za poslovni prostor.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 227.000 €, 50,00 m2 cca 4540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Ono što izdvaja kompleks Newport u odnosu na domaće tržište, je to što donosi najkvalitetnije svetske trendove najviših standarda sigurnosti. Neki od njih su: integrisani bežični smart home sistem, koji budućim stanarima omogućava upravljanje ključnim funkcijama u stanu uz jedinstveni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 225.000 €, 46,00 m2 cca 4890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Odličan stan salonske visine na prvom spratu, dvorišno orijentisan. Mutapova, Beograd, Srbija ; Vračar, Kalenić, Mutapova, 46m2.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu do 50 m2 do 210000 eura zadnjih 7 dana što skuplji'
140.000 €
219.000 €
217.500 €
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 225.000 €, 46,00 m2 cca 4890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan stan salonske visine na prvom spratu, dvorišno orijentisan. Mali ušuškan salonac u centru grada na savršenoj poziciji, sve dostupno za ugodan gradski život, ili investiciju. Prostorije: ulazni deo, velika dnevna soba, kuhinja sa trpzarijom, kupatilo, podrum! Odlična povezanost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 219.900 €, 48,00 m2 cca 4580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Fenomenalan 1.5 stan u najboljem delu Novog Beograda, u Gramšijevoj ulici. Kompletno sređen. Ima pripadajući podrum. Miran kraj, u blizini se nalaze svi sadržaji neophodni za komforan i lagodan život. Zgrada je bez lifta, lepo odžavana i ispred je slobodan parking. Ostaje ugradna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 219.000 €, 51,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Kanalizacija Interfon Deligradska Sprat: 5 Spratnost: 8 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 215.000 €, 55,00 m2 cca 3910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

VOŽDOVAC – ŠUMICE – LUKSUZAN NAMEŠTEN STAN U NOVOGRADNJI Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi kompletno namešten i moderno opremljen stan u kvalitetnoj novogradnji iz 2024. godine, na odličnoj i mirnoj lokaciji u blizini parka Šumice. Stan je površine 55m². Nalazi se u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 207.207 €, 54,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja stana u luksuznom kompleksu U ponudi je moderan, prostran i izuzetno svetao stan u prestižnom stambenom kompleksu smeštenom u mirnom i uređenom delu Novog Beograda, koji pruža idealan balans urbanog života i privatnosti. Stan se nalazi na 5. spratu od ukupno 9 spratova, što....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 207.000 €, 38,00 m2 cca 5450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

U srcu Dorćola, Skenderbegova ulica, ugao sa Dubrovačkom u kvalitetnoj zgradi se nalazi ovaj dvosoban stan, uknjižen na 38m2, mereno 41m2. Skenderbegova.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 205.200 €, 54,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Ustanička Sprat: 3 Spratnost: 8 Soba: 2 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 204.300 €, 51,00 m2 cca 4010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Svetozara Miletića Residence predstavlja moderan stambeni projekat na jednoj od najtraženijih lokacija u Zemunu – u ulici Svetozara Miletića, u neposrednoj blizini Kalvarija parka. Ova ekskluzivna zgrada projektovana je sa ciljem da ponudi vrhunski kvalitet stanovanja, spoj savremene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 201.400 €, 53,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Ustanička Sprat: 1 Spratnost: 8 Soba: 2 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 200.000 €, 39,00 m2 cca 5130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan na izuzetnoj gradskoj lokaciji Palilulska pijaca / Tašmajdan Nekretnina se nalazi na jednoj od najtraženijih gradskih lokacija, u neposrednoj blizini Palilulske pijace, u samom centru urbanog života, sa svim potrebnim sadržajima u neposrednom okruženju. Smešten je na 8. spratu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 199.920 €, 53,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara, Zeleno brdo - Bulevar kralja Aleksandra 3.0, 53m2 (terasa 5m2), 5/8, EG, lift, telefon, interfon, podrum Na prodaju funkcionalan, trosoban stan u Bulevaru kralja Aleksandra. Smešten je u novoj zgradi sa liftom, na petom spratu od ukupno osam spratova. Sastoji se od dnevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 199.900 €, 53,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju dvoiposoban, lux namešten stan nedaleko od okretnice tramvaja u Bulevaru kralja Aleksandra. Stan je izuzetno svetao sa prelepim pogledom na grad. Izuzezno funkcionalan sa dve spavaće sobe, dnevnim boravkom sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilom i terasom. Nalazi se u odličnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 195.920 €, 48,98 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

2.0, 48.98, terasa, EG, 2/4, lift, interfon, mogućnost garaže. Građevinska dozvola. 🏡 Atraktivna Lokacija! ✨ 📍 Lokacija: mirna, a istovremeno izuzetno atraktivna! 🏗 Novogradnja – moderan objekat vrhunskog kvaliteta 🌅 Položaj: stan okrenut ka jugoistoku,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 190.000 €, 50,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara, Crveni krst - Svetomira Nikolajevića 2.0, 50m2 (terasa 5m2), VPR/5, CG, telefon, lift, interfon, podrum, parking U ponudi za prodaju dvostrano orijentisan stan na odličnoj lokaciji. Nalazi se u zgradi sa sopstvenim parkingom. Stan je u izvornom stanju, potrebno mu je sređivanje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 189.000 €, 45,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen, 2.0, cg, kompletno renoviran, 1/4, podrum, terasa Kompletno renoviran dvosoban uknjižen stan u jednom od najlepših i najtraženijih delova Gospodara Vučića, 45m2 + 2m2 terasa. Dvostrano orijentisan, veoma svetao i funkcionalnog rasporeda. Sastoji se od komforne dnevne sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 187.000 €, 48,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Vidikovački venac Sprat: 1 Spratnost: 7 Soba: 1.5 Godina izgradnje: 1980 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 187.000 €, 41,00 m2 cca 4560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prvom spratu zgrade, u centralnom delu Vidikovca nalazi se ovaj kompletno renoviran stan. U stanu je zamenjena elektro i vodovodna instalacija, postavljena alu stolarija sa elektro roletnama i komarnicima u spavacoj sobi, a u kuhinji PVC stolarija. Hrastov brodski pod, sigurnosna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 187.000 €, 48,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Rakovica - Vidikovački venac 1.5, 48m2 (pripojena lođa 7m2), 1/7, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se svetao i moderno uređen stan na prvom spratu uredne i dobro održavane zgrade od crvene fasadne cigle. Kompletno je renoviran, odmah useljiv, sa prijatnom atmosferon....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 186.760 €, 53,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Kanalizacija Terasa Interfon Karpoševa Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 2 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Fontana, 185.000 €, 41,00 m2 cca 4510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odličan izvorno jednoiposoban stan, kompletno renoviran, na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini Hale sportova, Studenskog grada i Fontane. Blizina obdaništa, škole, prodavnica i prevoza. Stan jugoistočno orijentisan, sunčan i svetao. Prostorije: predsoblje, kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 183.000 €, 52,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Rada Neimara Soba: 3 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 182.850 €, 55,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše 2/3, 3.0, 55.41m2, Podno grejanje, Lift, Terasa Na prodaju trosoban stan na prvom spratu manje stambene zgrade u izgradnji. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i terase površine 2.99m2. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 181.300 €, 49,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Hadžipopovac - Primorska 2.0, 49m2 (lođa 8m2), 1/4, EG, lift, telefon, interfon, garaža Stan u izgradnji, na odličnoj lokaciji, u zgradi sa malim brojem stanova! Zgrada se nalazi u blizini vrtića, Osnove škole, stajališta gradskog prevoza i svih ostalih infrastrukturnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 181.000 €, 43,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na izuzetno traženoj lokaciji, kod Liona, u Bulevaru Kralja Aleksandra, prodaje se 1.5 stan, 43 kvadrata, u kvalitetno rađenim zgradama od crvene fasadne cigle. Stan je u mirnijem delu sa pogledom na park. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 181.000 €, 43,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaja stana – Lion, 43 m², odlična lokacija U mirnom i veoma traženom delu Liona prodaje se funkcionalan i lepo organizovan stan površine 43 m², na 1. spratu uredne zgrade od crvene fasadne cigle sa ukupno 7 spratova. Stan je izvorno jednosoban, ali je uspešno adaptiran u jednoiposoban,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 181.000 €, 43,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se odlična stan u zgradi od crvene fasadne cigle. Izvorno jednosoban, adaptiran u jednoiposoban. Odličan kako za život tako i kao investicija. Trenutno se izdaje, novi vlasnik, ako želi, može da nastavi izdavanje sa istim stanarom. Prostorije: predsoblje, dnevni boravak, kuhinja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 178.900 €, 47,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se odličan dvosoban stan adaptiran u dvoiposoban na odličnoj lokaciji. U neposrednoj blizini (50-800m) osnovne škole, vrtića, pijace u Bloku 44, Univera, DM, pekara, mesara, doma zdravlja. Savski kej se nalazi u blizni od 400m. Stan je funkcionalan i sadrži sve potrebno za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 177.440 €, 45,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana u luksuznom kompleksu U ponudi je moderan, prostran i izuzetno svetao stan u prestižnom stambenom kompleksu smeštenom u mirnom i uređenom delu Novog Beograda, koji pruža idealan balans urbanog života i privatnosti. Stan se nalazi na 8. spratu od ukupno 9 spratova, što....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 176.000 €, 31,00 m2 cca 5680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Odličan jednoiposoban stan na Starom Gradu, u blizini Gospodar Jevremove. Stan je površine 31m2 sa terasom, nalazi se na šestom, poslednjem spratu. Potpuno je renoviran. Odmah je useljiv. Ima odvojenu spavaću sobu, dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom i kupatilo. Slike u pripremi!....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 176.000 €, 55,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odličan stan u visokom prizemlju (visina do ivice prozora 2,5 m) u odličnom okruženju gde su svi potrebni sadržaji nadohvat ruke. Lepe velike prostorije u stanu koji je renoviran i održavan. Za svaku preporuku. Prostorije: predsoblje, kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba, spavaća soba,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 175.000 €, 45,00 m2 cca 3890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Ovaj izuzetno udoban i svetao stan se nalazi u mirnom kraju bloka, u blizini mnoštva parkova, doma zdravlja, savskog keja, škola i vrtića. Lokacija obiluje komercijalno-uslužnim sadržajem kao i velikim brojem linija gradskog saobraćaja ka svim delovima grada. Oko zgrade postoji dovoljno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 175.000 €, 32,00 m2 cca 5470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se renoviran jednosoban stan površine 32m² na Dorćolu, u jednom od najtraženijih delova grada. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 175.000 €, 39,00 m2 cca 4490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Kanalizacija Terasa Podrum Jovana Ćirilova Sprat: 3 Spratnost: 6 Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 175.000 €, 32,00 m2 cca 5470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju izuzetno svetla i kompletno renovirana garsonjera na jednoj od najpoželjnijih lokacija Donjeg Dorćola, u neposrednoj blizini 25. maja i Dunavskog keja. Stan površine 32m² nalazi se na 2. spratu od ukupno 3 sprata uredne i održavane zgrade. Uknjižen je 1/1 i prodaje se u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 175.000 €, 31,00 m2 cca 5650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Odličan jednoiposoban stan na Starom Gradu, u blizini Narodnog pozorišta. Stan je površine 31m2 (27kv je uknjiženo), nalazi se na šestom, poslednjem spratu u zgradi iz 60-tih godina. Potpuno je renoviran, jugozapadno orijentisan, osunčan i prozračan. Ima odvojenu spavaću sobu, dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 175.000 €, 32,00 m2 cca 5470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se renoviran jednosoban stan površine 32m² na Dorćolu, u jednom od najtraženijih delova grada. Stan je potpuno i temeljno renoviran, bez potrebe za dodatnim ulaganjima, i spreman je za trenutno useljenje. Prostor je veoma dobro organizovan, funkcionalan i izuzetno svetao,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 175.000 €, 31,00 m2 cca 5650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Osnovne informacije: Lokacija: Stari grad, Dorćol, ulica Dobračina. Površina: 31 m², ( uknjiženo 27m2 ) Spratnost: 6. sprat u zgradi sa liftom. Struktura i opis nekretnine: Stan je jednoiposoban, kompletno renoviran i funkcionalan. Sastoji se od: Ulaznog hodnika Kuhinje sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 172.400 €, 32,00 m2 cca 5390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen, namešten, 1.0, podno grejanje, renoviran, pr/5, ostava. Na prodaju renoviran uknjižen stan u centru grada. Stan predstavlja odličnu investiciju kako za izdavanje tako i za zivot. Sastoji se od jedne velike prostorije i kupatila, a po potrebi može se pregraditi spavaći deo.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 44,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Uknjižen 1/1. - Potpuno čista dokumentacija. - Moguća kreditna kupovina. - Uknjižen na 42m2. . - Izuzetna prilika! - Kompletno renoviran. - Zamenjene sve instalacije. - Bez ikakvih ulaganja. . - Prodaje se potpuno opremljen. - Sa svim uređajima i nameštajem. . - Praktičan i intuitivan....