• GoHome Professional
stan u beogradu do 2500 eura/m2 80 m2 kablovska št - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu do 2500 eura/m2 80 m2 kablovska št - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 2500 eura/m2 80 m2 kablovska što veći

  • Za upit "stan u beogradu do 2500 eura/m2 80 m2 kablovska što veći" pronađeno 155 nekretnina - prosečna cena 1.599 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2300 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2600 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 160000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 190.000 €, 87,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zemun, Ugrinovačka - Rade Končara 3.0, 87m2 (terasa 5m2), PR/1, EG, ostava. Izuzetan, prostran i funkcionalan stan u porodičnoj stambenoj zgradi, u privatnom dvorištu u kom se nalaze četiri objekta (PR+I) sa po četiri, tri i dva stana. Stanovi su zasebne jedinice, u kojima svako ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 185.000 €, 87,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Kablovska Internet Klima Kanalizacija Terasa Interfon Milana Uzelca Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 3 Godina izgradnje: 2002 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 185.000 €, 87,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zemun, Save Kovačevića - Milana Uzelca 3.0, 87m2 (terasa 5m2), 1/2, EG/gas i struja, klima, telefon, interfon, KATV, internet Prodaje se izuzetno svetao i funkcionalan trosoban stan od 87m2 u naselju Sava Kovačević, u blizini Prvomajske ulice. Stan se nalazi na prvom spratu, od dva,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu do 2500 eura/m2 80 m2 kablovska što veći'
164.000 €
164.000 €
193.400 €
 
-11%

Promena cene sa 156.600 € na 139.200 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 139.200 €, 87,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 156.600 €
08.04.2026 - 139.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izdaje se komforan četvorosoban stan na atraktivnoj lokaciji na Dorćolu, u ulici Braće Jugovića. Stan se nalazi u urednoj i održavanoj zgradi, na jednoj od najtraženijih lokacija u centru grada. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, tri spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 235.000 €, 87,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan nov, trosoban dupleks u najlepšem delu Mirijeva. Zgrada je manja okružena parkom, izgrađena 2008.godine. Stan je na dva nivoa, na prvom se nalazi presoblje, dnevni boravak, kuhinja, kupatilo i francuski balkon. Dok su na drugom nivou dve spavaće sobe i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 169.900 €, 87,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u Zemunu, na vrlo mirnoj lokaciji. Stan se nalazi na prvom spratu manje stambene zgrade u naselju Meandri. Po strukturi je duplex stan u pitanju. Na prvom spratu se nalazi ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, kupatilo, ostava i toalet.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 195.750 €, 87,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 195.000 €, 86,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2024.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kablovska Internet Kanalizacija Interfon Prvomajska Sprat: 5 Spratnost: 5 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 145.000 €, 86,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan po strukturi 3.0 ukupne površine 86,70m2 u nivou petog sprata.Namešten U procesu legalizacije Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 68.800 €, 86,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje kompletno opremljen stan od 86 m2 (uključujući 2 terase) + mogućnost iznajmljivanja garažnog mesta (uz stan il odvojeno). Stan se nalazi u prizemlju nove zgrade, u ograđenom kompleksu koji se još uvek radi (uskoro bazen, spa, park, kafić). 3 spavaće sobe 2 kupatila Dnevna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 125.000 €, 86,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi četvorosoban stan(Duplex) ukupne površine 72 m2 + 14m2 terase od kojih je uknjižena površina 54,35 m2 . Odlična lokacija blizina pijace,Doma Zdravlja,prodavnica,apoteka i drugih trgovinsko-ugostiteljskih objekata.Kompletno renovirano Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 190.910 €, 86,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo veoma kvalitetnu novogradnju koja je na najlepšoj lokaciji u Učiteljskom naselju, na 50 m od Beo Shoping centra. Stan je osmišljen kako bi zadovoljio potrebe svakodnevnog stanovanja, enterijer stana odlikuju vrhunski materijali i vrhunska završna obrada,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 141.900 €, 86,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 2. 5 stan, LUX, komforan, namešten i sređen stan u novogradnji, moderan enterijer, dve spavaće sobe, zastakljena terasa (18m2) sa podnim grejanjem koja može služiti kao još jedna soba, cg po utrošku. Mogucnost zakupa parking mesta po ceni od 100 evra. Novogradnja Internet....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 143.000 € na 138.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cerak, 138.000 €, 85,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 143.000 €
17.04.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Cerak - Lipar 3. 0, 85m2 (lođa 7m2), 2/2, TA, klima, telefon, interfon, internet, kablovska Prodaje se funkcionalan trosoban stan. Nalazi se na drugom spratu dvospratne stambene zgrade sa ukupno tri stana. Prostorije: dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo, dve spavaće....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 143.000 € na 138.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Čukarica, 138.000 €, 85,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 143.000 €
17.04.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kablovska Internet Klima Parking Kanalizacija Terasa Interfon Lipar Sprat: 2 Spratnost: 2 Soba: 3 Godina izgradnje: 1993 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno funkcionalan, potpuno renoviran stan na Tašmajdanu. Izuzetno funkcionalan, potpuno renoviran stan na Tašmajdanu. Stan se nalazi se zgradi u kojoj postoje dva lifta (rekonstruisana), vrlo uredna. U stanu je sve što postoji zamenjeno, i vrlo ukusno adaptirano. Stan, kao što....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 225.000 €, 85,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan 3.5 salonac sa dva ulaza, na prvom spratu od ukupno dva, iznad i ispod je stan, podrum, zastakljena lođa, tik uz ulicu Maksima Gorkog, renoviran, bez ulaganja, 2 mokra čvora, pogodan za poslovni prostor, ostaje kuhinja i plakari, klima, video nadzor, miran deo urbanog i prometnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 187.000 €, 85,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo trosoban stan u novogradnju u mirnom delu Zemuna. Objekat se nalazi u neposrednoj blizini Prvomajske ulice, kao i nedaleko od autoputa E- 70 i E-75, Tošinog bunara, KBC Bežanijska Kosa, Sportsko rekreativnog centra "11 april". U samoj gradnji korišćeni su materijali vrhunskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 119.000 €, 85,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude potpuno nov lux stan, od 60m2, sa dodatno uređenim tavanskim prostorom od 25m2, koji ima vlastito kupatilo. Stan se sastoji od hodnika, open space prostora (kuhinja + trpezarija + dnevni boravak), koji izlazi na prostranu terasu, spavaće sobe, koja takođe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 106.250 €, 85,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviran,trosoban Cvetni trg za izdavanje Cena:1250 Kontakt:+381668091211 Lokacija: Beograd,Cvetni trg, sprat 3. od 6 Struktura: Trosoban stan koji se sastoji od: - velike dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom; - 2 spavaće sobe; - 1 kupatilo; - ostava; - vešeraj; - terasa; - predsoblje.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U najlepšem delu Vračara, kod Hrama Svetog Save, izdaje se lux trosoban stan u odlično održavanoj zgradi sa liftom. Stan je vrlo funkcionalan, iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, kuhinjom, zastakljenom lodjom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 42.500 €, 85,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo stan na Vidikovcu, ul. Vidikovački Venac na četvrtom spratu. TROSOBAN po strukturi, izdaje se PRAZAN sa kuhinjskim elementima i sudoperom, bez el.uređaja. Poseduje : hodnih, predsoblje, ostavu, dva mokra čvora, dve odvojene spavace sobe velike, plus dnevna soba od 30m2, kuhinja,trpezarija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 23, 229.000 €, 85,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam predstavimo ovaj dobar troiposoban stan sa lođom, terasom i dva mokra čvora. Dvostran(severozapad), izvorno stanje. U neposrednoj blizini stana nalaze se svi sadržaji koji su potrebni za kvalitetan porodični život: osnovna škola, vrtić, sportski tereni, prodavnice,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 192.000 €, 85,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo dvoiposoban stan na Konjarniku u naselju Rudo 1, u neposrednoj blizini Aviv parka. Stan je površine 85,50m2 i nalazi se na 24. spratu stambene zgrade od 27. spratova. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, centralnog predsoblja, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 222.000 €, 85,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan trosoban stan na izuzetno mirnoj lokaciji u Zemunu, u neposrednoj blizini Doma zdravlja, stajališta više linija gradskog prevoza i ostalih potrebnih sadržaja. Izuzetno lep, prostran i funkcionalan trosoban stan površine 85 m², na atraktivnoj lokaciji koja pruža mir....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 93.500 €, 85,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 144.500 €, 85,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 91.560 €, 84,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2025.,

www.codex.co.rs

Izdaje se odlican 4. 0 stan od 84m2 sa terasom od 26m2 na visokom prizemlju. Stan je kompletno renoviran, kompletno namesten. Zgrada poseduje rampu za invalide. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 200.000 €, 84,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Ante Bogicevica Sprat: 7 Spratnost: 7 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 160.000 €, 84,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se trosoban stan od 84 m² na Altini, Zemun Na prodaju moderan i kompletno namešten trosoban stan površine 84 m², u mirnom delu Zemuna – ulica Ćurčijina . Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, sa brzom povezanošću ka svim delovima grada, kao i neposrednom blizinom autoputa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 165.000 €, 84,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan-karingtonka ukupne površine 84 m2 + 3 m2 terase. Po strukturi je trosoban,sastoji se od dve etaže.U prizemlju je dnevni boravak, kuhinja i mokri čvor i ima izlaz na terasu i ograđeno dvorište. Na spratu je spavaći deo sa terasom. Odlična lokacija,blizina autobuskog stajališta,prodavnica,pijace,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 63.000 €, 84,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lider nekretnine Vam sa zadovoljstvom prezentuje odličan stan na savršenoj gradskoj lokaciji! Stan se sastoji iz dnevne sobe, spavaće, obe sa izlazom na terasu, kuhinje sa trpezarijom, ostavom i izlazom na lodju kao i dva mokra čvora. Stan je ušuškan, otvorenog pogleda, fenomenalan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarička Padina, 230.000 €, 84,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo četvorosoban stan na Čukaričkoj padini, u kraju koji na savršen način spaja mir, obilje zelenih površina i odličnu povezanost sa svim delovima grada. Nekretnina se nalazi na prvom spratu zgrade starije, kvalitetne gradnje, dok je enterijer kompletno renoviran 2022. godine,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 126.000 €, 84,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE STAN – DORĆOL, BUDIMSKA ULICA Izdaje se moderan stan u novogradnji na odličnoj lokaciji – Budimska ulica, Dorćol. Stan se nalazi na 3. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom. 🔹 Struktura stana: Prostrana dnevna soba sa trpezarijom i moderno opremljenom kuhinjom Dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 100.800 €, 84,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🇷🇸 Srpski Izdaje se troiposoban stan na Zvezdari, ugao Dimitrija Tucovića i Krfske ulice. Stan je potpuno nov, nekorišćen, moderno opremljen nameštajem i belom tehnikom. Nalazi se u mirnom okruženju i pruža udoban boravak. Zgrada je obezbeđena video nadzorom, ulaz je čist i održavan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 142.800 €, 84,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Beograd na vodi, ulica Nikolaja Kravcova. Potpuno nov, neuseljavan 3.0 stan, površine 84m². Dve odvojene spavaće sobe, dva kupatila. CG, internet, KATV, lift. Natuzzi nameštaj, odmah useljiv. U cenu zakupa je uključeno i garažno mesto. Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 210.000 €, 84,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je uknjižen , 3,0, renoviran stan , na najboljoj lokaciji u naselju Mirijevo. Stan se sastoji od ulaznog hodnika , prostranog dnevnog boravka , dve prostrane spavaće sobe, kuhinje, trpezarije, kupatila, malog toaleta i dve lođe. Stanu pripada i odgovarajući podrum. Zamenjena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 209.000 €, 84,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo četvorosoban stan na Banjici, u ulici Paunova, ozelenjena ulica, okružena parkovima, igralištima i svim potrebnim sadržajem za obezbeđen život. Zgrada je vojna od fasadne cigle- projektovao ju je profesor Arhitektonskog fakulteta, Aca Stjepanović. Završena je 1983.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 67.200 €, 84,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 58.100 €, 83,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban,renoviran stan u Svetog Save,useljiv od 1.9.,3.sprat bez lifta. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 83.000 €, 83,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se troiposoban stan površine 83 m² u Vladetinoj ulici, na prvom spratu dobro održavane zgrade. Stan se izdaje prazan, idealan kako za život tako i kao kancelarijski prostor. Prostor se sastoji od četiri odvojene prostorije, hodnika, kupatila, toaleta, kuhinje i trpezarije.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 152)

<< <1 2 3 4> >>