• GoHome Professional
stan u beogradu do 2500 eura/m2 što jeftiniji pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu do 2500 eura/m2 što jeftiniji pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 2500 eura/m2 što jeftiniji pala cena do 60 m2 Zadnjih 14 dana parket

  • Za upit "stan u beogradu do 2500 eura/m2 što jeftiniji pala cena do 60 m2 zadnjih 14 dana parket" pronađeno 3 nekretnina - prosečna cena 2.044 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2300 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2600 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 180000 eura
  •  Po detaljima
    • 4.sprat
    • centralno grejanje
    • parking
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 135.000 € na 130.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 52,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 135.000 €
13.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen, funkcionalan dvoiposoban stan od 52 m², na 4. spratu u mirnom delu Mirijeva. Sastoji se od: dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila, predsoblja i terase. Stan ima centralno grejanje, odličan raspored bez suvišnih hodnika. Parket hoblovan i lakiran pre 6 meseci.....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 111.119 € na 99.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 99.000 €, 55,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 111.119 €
03.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Surčin, Malinjak, novogradnja, PR, 55,02m2, 2,0, 99.000 eur U ponudi stan u izgradnji, u kompleksu Airoport residence-a, sa očekivanim rokom izgradnje do kraja 2025. god., predviđen kao poslovni prostor. Po strukturi dvosoban, površine 55,02m2, nalazi se na prizemlju dvospratne zgrade.....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 121.135 € na 108.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 108.000 €, 59,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 121.135 €
03.05.2026 - 108.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Surčin, Malinjak, novogradnja, PR, 59,98m2, 3,0, 108.000eur U ponudi stan predviđen kao poslovni prostor, u izgradnji, u kompleksu Airoport residence-a, sa očekivanim rokom izgradnje do kraja 2025. god. Po strukturi trosoban, površine 59,98m2, nalazi se na prizemlju dvospratne zgrade.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-1 (od ukupno 0)

<< <1> >>