• GoHome Professional
stan u beogradu do 2400 eura/m2 90 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • stan u beogradu do 2400 eura/m2 90 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 2400 eura/m2 90 m2

  • Za upit "stan u beogradu do 2400 eura/m2 90 m2" pronađeno 525 nekretnina - prosečna cena 2.015 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 210000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • uknjižen
    • luksuzan
    • renovirano
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Zemun, 119.000 €, 85,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan nalazi se na drugom spratu zgrade u mirnoj ulici, dvostrano orjentisan. Nova elektro i vodovodna instalacija, izolacija, fasada. Ulazna vrata sigurnosna. U stanu je granitna keramika iz Španije – I klase. Kupatila nova sanitarija sa bojlerom i sušačom za veš. PODNO GREJANJE....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 106.250 €, 85,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviran,trosoban Cvetni trg za izdavanje Cena:1250 Kontakt:+381668091211 Lokacija: Beograd,Cvetni trg, sprat 3. od 6 Struktura: Trosoban stan koji se sastoji od: - velike dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom; - 2 spavaće sobe; - 1 kupatilo; - ostava; - vešeraj; - terasa; - predsoblje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 80.750 €, 95,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude veoma kvalitetan stan, na prvom spratu, lepe, male zgrade, u mirnoj ulici Mitropolita Stratimirovića. Stan ima zaseban ulaz i trenutno funkcioniše kao Škola stranih jezika. Poseduje četiri prostorije-koje sada imaju funkciju prijemne sobe i tri učionice.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 180.000 €, 85,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux na odličnoj lokaciji na dva nivoa. Penthouse. I nivo 43m2, galerija 42m2. Na galeriji od 42m2 je najvisa tacka 1.70 samo u jednom delu a u ostalom delu je niže. Na gornjem nigore se nalazi jedna spavaca soba i velika divna terasa agencijska provizija 2% Terasa.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 42.500 €, 85,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo prostran, funkcionalan i svetao stan na odličnoj lokaciji. Zgrada se nalazi odmah pored obdaništa i prodavnice Orašac. Preko puta su osnovna škola, igrališta i parkovi za decu. Zgrada ima 2 ulaza, 3 lifta, video nadzor i prilaz za invalide. Stan se sastoji od hodnika, predsoblja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak Vinogradi, 220.000 €, 85,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan u zgradi od žute fasadne cigle. Lepa pozicija stana jer je na 50metara od kompletne infrastrukture potrebne za višečlanu porodicu (vrtić, škola, pijaca). Stan je otkupljen od vojske. Veliki parking prostor oko zgrade, cg, protočna topla voda. Ostaju svi ugradni plakari....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 175.000 €, 85,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan duplex u drugoj grupaciji, bez ulaganja. Uknjižen , lift, cg, terasa. agencijska provizija 2% Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 152.000 €, 95,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121327, II/IV, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaža(2), stambena zgrada. Predstavljamo vam stan u zgradi novije gradnje na odličnoj lokaciji. Po strukturi je četvorosoban, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 119.000 €, 85,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, neuseljavan stan u mirnoj ulici, dvostrano orijentisan. Granitna keramika prve klase podno grejanje, sigurnosna ulazna vrata... Uknjižen na 60kvm, plus 25kvm neuknjiženo. Moguća zamena za N. Beograd Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Trg, 114.000 €, 95,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na izuzetnoj lokaciji, na par koraka od Vaznesenjske crkve, Vlade Srbije, trga Stefana Nemanje. Odlična lokacija stana, strogi centar grada. Površine je 95m2 i po strukturi je trosoban stan. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 87.000 €, 85,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2023.,

www.oglasi.rs

Stan u naselju Borča u nivou prizemlja,Po strukturi 2.0 (dvosoban) ukupne površine 85.54 m2. Ulazni hol 11.26 m2, kuhinja/trpezarija 14.19 m2, dnevni boravak 26.89 m2, kupatilo 5.54 m2, soba 12.14 m2 i terasa 15.52 m2.Blizina Zrenjaninskog puta i Borče centar 1 U procesu ozakonjenja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 220.000 €, 85,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Čista i uredna dokumentacija. - Dvostrana orijentacija. - Svetao stan. - Zaštićen od buke. - Blizina infrastrukturnih sadržaja neophodnih za život (škola, vrtići, prodavnice, apoteke, parkovi). - Centralno grejanje. - Topla voda. - Dva lifta. - Podrum. - 4 klima uređaja. - Dva mokra....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 142.500 €, 95,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo luksuzni trosoban stan 95m2 u Resavskoj ulici u blizini Kliničkog centra i Slavije. Stan se nalazi u zgradi rezidencijalne gradnje sa portirom. Nalazi se na 4. spratu od 5 spratova. Dva lifta Stan se sastoji od hodnika, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, toaleta,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan za izdavanje u Jadranskoj ulici! Nalazi se na III spratu od 4, zgrada ima lift. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe od 30m2, dva mokra čvora, dve spavaće sobe, terase sa pogledom na dvorište, istočno orjjentisan. Namešten komplet, odlično održavan. Stan u srcu Vračara,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 190.000 €, 95,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno renoviran salonac, prazan( ugradna kuhinja). Ukupna kvadratura sa terasom 112m2. Odličan za poslovni prostor. Slobodan od januara 2025. godine. Agencijska provizija 50% prve mesečne zakupnine. Terasa, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 200.000 €, 95,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u blizini okretnice mnogobrojnih tramvajskih i autobuskih linija. U prilici smo da Vam ponudimo lepo stan u Požeškoj ulici. Dupelx ima 95m2( a uknjiženo je 75m2). I nivo - veliki dnevni boravak sa kuhinjsko trpezarijskim delom, terasa, gostinski wc II nivo - spavaći....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 142.500 €, 95,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je 3.0 stan na odličnoj lokaciji, namešten sa dve spavaće sobe , dnevnim boravkom, kupatilom kuhinjom. Svetao sa dva mokra čvora, grejanje je cg, za svaku preporuku. , .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 72, 220.000 €, 85,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo komforan porodičan stan u novogradnji. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka sa izlazom na terasu i baštu površine 18m2, dve velike spavaće sobe, kuhinja i trpezarija, kupatilo i odvojeni toalet. Uz sam stan je bašta i tersa. Bašta je površine 18m2....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 170.950 €, 95,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115980, VPR/, klima, lift, terasa, uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp, Adaptibilanu u 3.5, mogućnost proširenja, stambena zgrada. U ponudi je stan na odličnoj lokaciji na visokom prizemlju . U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 130.000 €, 95,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 655, I/II, klima, telefon, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, podrum, može zamena(može zamena), dvorišna zgrada. Tavanski prostor 50m2 Garažni prostor Ostava u sklopu garaže Uknjiženo na 87m2 kao idealni deo ne može kredit....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno funkcionalan, potpuno renoviran stan na Tašmajdanu. Izuzetno funkcionalan, potpuno renoviran stan na Tašmajdanu. Stan se nalazi se zgradi u kojoj postoje dva lifta (rekonstruisana), vrlo uredna. U stanu je sve što postoji zamenjeno, i vrlo ukusno adaptirano. Stan, kao što....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 160.000 €, 85,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ljubiše Miodragovića, uknjižen na 85m2, mereno ima 105m2, 5/5, lift do četvrtog sprata, zastakljena terasa, svetao, renoviran, od prostorija: veliki dnevni boravak sa trpezarijom, tri spavaće sobe, radna soba, kupatilo, hodnik, ugradni plakari ostaju u svim prostorijama, pripadajući....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 42.500 €, 85,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo stan na Vidikovcu, ul. Vidikovački Venac na četvrtom spratu. TROSOBAN po strukturi, izdaje se PRAZAN sa kuhinjskim elementima i sudoperom, bez el.uređaja. Poseduje : hodnih, predsoblje, ostavu, dva mokra čvora, dve odvojene spavace sobe velike, plus dnevna soba od 30m2, kuhinja,trpezarija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 79.000 €, 85,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 106786, struja, klima, terasa(2), uknjižen, nov, novogradnja, fasada nova, parking, mogućnost proširenja. U ponudi predstavljamo splav na Adi. Splav se prodaje potpuno namešten sa razradjenim biznisom u vidu izdavanja stan na dan. Radi se o registrovanom splavu sa svim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 51.000 €, 85,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan na samom Bulevaru kod Đerma. Grejanje etažno na struju. Tv i internet uvodite sami. agencijska provizija 50% Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Beli Dvor, 142.500 €, 95,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dedinje, Vladimira Gaćinovića, 95m2, salonski stan na visokom prizemlju, trosoban, renoviran, namešten, sa prelepom baštom, dvorištem, parkingom i kolskim ulazom. Od prostorija ima tri lepe velike sobe, kuhinju, trpezariju, kupatilo sa prirodnom ventilacijom, vešernicu, parking, kolski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 119.600 €, 92,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 29, 128.800 €, 92,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 195.750 €, 87,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 141.900 €, 86,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 160.000 €, 84,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

U mirnoj i tihoj ulici naselja Altina, u ponudi je trosoban uknjižen stan na II spratu porodične stambene zgrade. Stan se može grejati na 3 načina: na inverterski klima uređaj, etažno na sopstveni kotao na el.struju ili centralno na pelet. Stan poseduje 3 sobe od kojih je 1 dnevni....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 185.000 € na 210.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 210.000 €, 84,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 185.000 €
10.04.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 106266, XV/XV, dupleks, lift(2), terasa(3), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Uknjizen na 49,92m2, mereno 84m2, 2,5, 3 terase na 3 strane, 15/15, grejanje na struju, 2 lifta (lift ide do 12 sprata a tri sprata....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 239.000 € na 232.000 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 232.000 €, 96,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.03.2025 - 245.000 €
24.10.2025 - 239.000 €
15.04.2026 - 232.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.09.2024.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Vojvode Milenka, 3.5, 96 m2, terasa od 25 m2, PTK od III sprata, dupleks, ta, telefon, bez lifta, ktv, odmah useljiv, renoviran, uknjizen na 96 m2 gradjevinske, odnosno na 85 m2 korisne povrsine, predratna zgrada. Prodaje se odlican troiposoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 230.000 €, 96,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Voždovac, Lekino brdo, Dragačevska ulica. Prodaje se deo stana u kući , sa dve spavaće sobe, dnevnom sobom, trpezarijom, kuhinjom, kupatilom, terasom površine 15m² i radionicom u suterenu površine 15m². Etažno grejanje (pelet i struja), inverter klima Bosch – 18ica. Agencijska provizija....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 185.000 € na 210.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 210.000 €, 84,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.07.2024 - 222.600 €
23.03.2025 - 185.000 €
08.04.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 106266, XV/XV, dupleks, lift(2), terasa(3), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Uknjižen na 49,92m2, mereno 84m2, 2,5, 3 terase na 3 strane, 15/15, grejanje na struju, 2 lifta (lift ide do 12 sprata a tri sprata....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 205.800 € na 198.240 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 198.240 €, 84,00 m2 cca 2360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.12.2024 - 222.600 €
19.12.2025 - 205.800 €
11.03.2026 - 198.240 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2024.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dorcol, Brace Baruh, 4.0, 84 m2, bez terase, SUT od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, brzo useljiv, renoviran, uknjizen na 66 m2, predratna zgrada. Stan se sastoji od velikog antrea, tri sobe, hodnika, male kuhinje, kupatila i toaleta. Pogodan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 210.000 €, 84,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2025.,

www.atasenekretnine.rs

U ponudi je uknjižen , 3,0, renoviran stan , na najboljoj lokaciji u naselju Mirijevo. Stan se sastoji od ulaznog hodnika , prostranog dnevnog boravka , dve prostrane spavaće sobe, kuhinje, trpezarije, kupatila, malog toaleta i dve lođe. Stanu pripada i odgovarajući podrum. Vladislava....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 91.560 €, 84,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2025.,

www.codex.co.rs

Izdaje se odlican 4. 0 stan od 84m2 sa terasom od 26m2 na visokom prizemlju. Stan je kompletno renoviran, kompletno namesten. Zgrada poseduje rampu za invalide. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 205.800 €, 84,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Braće Baruh, Stari grad, 205800€, 84m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Braće Baruh, Stari grad Braće Baruh.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 210.000 €, 84,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U srcu Labudovog brda, izdavaja se ovaj autentičan dupleks koji pomera granice klasičnog stanovanja. Uknjižen na 50m², sa čak 84m² realnog prostora, predstavlja savršen spoj komfora, funkcionalnosti i stila. Donji nivo odiše elegancijom i prostranošću – dnevni boravak otvorenog koncepta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 164.000 €, 84,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.06.2025.,

www.indomio.rs

Zemun, Altina - Ćurčijina 3.0, 84m2 (dve terase 8m2), 2/3, EG, gas, parking. U ponudi je na prodaju odlično organizovan, prostran i svetao stan na Altini,. Nalazi se na samom početku naselja, kompletno opremljen, u odličnom stanju. Stan je u porodičnoj, stambenoj zgradi, u potkrovlju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 200.000 €, 84,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Ante Bogicevica Sprat: 7 Spratnost: 7 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 525)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>