• GoHome Professional
stan u beogradu do 2400 eura/m2 80 m2 što manji Og - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu do 2400 eura/m2 80 m2 što manji Og - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 2400 eura/m2 80 m2 što manji Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "stan u beogradu do 2400 eura/m2 80 m2 što manji oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2500 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 205.000 €, 82,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Veoma komforan dvoiposoban stan na četvrtom spratu od svega pet spratova ulično orijentisan sa pogledon na Hram Svetog Save.Velik dnevni boravak sa open space kuhinjom, trpezarijom, dve spavaće sobe, toilet I kupatilo. Direktan izlaz na terase iz svake sobe. Stan je kompletno nov....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 153.000 €, 73,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.08.2023.,

www.indomio.rs

Trosoban stan na prvom spratu iznad koga se nalazi lako dostupan tavanski prostor.Objekat se sastoji ima svoje pripadajuće dvorište u koje možete parkirati svog četvorotočkaša. Na samom ulazu je prostran hodnik iz koga se ulazi u sve prostorije. Dve spavaće sobe su južno orijentisane.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 124.500 €, 73,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.vintimnekretnine.com

Novogradnja u najlepsoj ulici u centru Kaludjerice. Neposredna blizina skole, marketa, saobracaja. Objekat sa malim brojem stanova i parkingom. Odlican 3.0 stan, funkcionalnog rasporeda, dvostrano orijentisan. Brzo useljiv, uknjizba u toku. Kontakt: 069/2419-353 MIRIJEVSKA.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 155.000 €, 73,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo trosoban stan na Kanarevom brdu u Vukasovićevoj ulici. Stan se sastoji od ulaznog dela, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom koja ima izlaz na terasu, dve prostrane spavaće sobe kao i dva mokra čvora što ga čini idealnim za porodicu. Nalazi se u blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 135.000 €, 73,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Dvoetažni stan ukupne korisne površine 73,08 m2.Uknjižen.U nivou prizemlja neto površine 33,67m2 u nivou potkrovlja neto površine 39,41m2.Tarket podovi.Stanu pripada deo dvorišta(terasa) površine 15 m2 sa ostavom od 3-4 m2 i parking mesto,kapija na daljinski. Novogradnja u naselju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 167.500 €, 73,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju lep i prostran stan u Novom Železniku. U pažljivo osmišljena 73kvm stan poseduje 2 spavaće sobe, odvojenu kuhinju sa trpezarijom i veliki dnevni boravak. U cenu je uračunato i parking mesto. PROSTORIJE: predsoblje, kupatilo, dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, 2 spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 173.877 €, 73,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. - Dokumentacija uredna i čista. • -Odlicna investiciona prilika, izgradnja prati razvoj projekta Expo 2027. • - Renomirani i pouzdan investitor s kojim gradimo dugoročnu i uspešnu saradnju. • - Kupci prvog stana imaju pravo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 181.276 €, 73,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam predstavimo trosoban stan od 73,99m2 na 3/3 spratu u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola Tesla, budućeg kompleksa....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 110.000 € na 95.000 € dana 23.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 95.000 €, 73,00 m2 cca 1300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.04.2026 - 110.000 €
23.04.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan u kući sa zasebnim ulazom i ograđenim delom dvorišta. Kuća je novije gradnje sa izolacijom stirodur debljine 10cm. Stan se nalazi na prvom spratu. Poseduje predsoblje, kuhinju, kupatilo, tri sobe, terasu. Uknjižen na prodavca bez tereta i zabeležbi. Agencijska provizija za kupca....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 192.450 €, 73,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Nedaleko od Zemunskog stadiona, na jednoj od najpopularnijih i najbolje pozicioniranih lokacija u Zemunu se nalazi zgrada u izgradnji, proverenog investitora koji je radio na desetine projekata po Zemunu, a koji je cenjen i poštovan kako kod svojih kupaca, tako i kod poslovnih partnera.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan u beogradu do 2400 eura/m2 80 m2 što manji (945)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.