• GoHome Professional
stan u beogradu do 2400 eura/m2 što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu do 2400 eura/m2 što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 2400 eura/m2 što skuplji

  • Za upit "stan u beogradu do 2400 eura/m2 što skuplji" pronađeno 6 634 nekretnina - prosečna cena 1.957 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • 2200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 200000 eura
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 60.000 €, 25,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Mali vrlo funkcionalan stan na odličnoj lokaciji. Nalazi se na trgu pored ekonomskog fakulteta preko puta autobuske stanice sa pogledom na Beograd na vodi. Stan se sastoji od prostrane sobe, malog hodnika, kupatila sa toaletom i male kuhinje. Stan ima svoj podrum. Iako je prizemlje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 1.000.000 €, 400,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113588, PR/, izlog, klima, lift, garaza, lokal. Izdaje se odličan poslovni prostor na dva nivoa u blizini Doma zdravlja u Silerovoj. Idealan za kliniku kao i za palijativu. Takodje se moze prilagoditi za kancelarije. Za svaku preporuku. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 980.000 €, 375,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2023.,

www.galerijanekretnine.com

5. 0, 375m2(dve terase 67m2, plus 60m2 u potkrovlju), 3/4, lift, EG-podno, interfon, internet, klima, ktv, video nadzor, garažno mesto. Ulica Mite Cenića povezuje Bulevar oslobođenja sa ulicom Vojvode Stepe. Deo opštine Voždvac koji spada u veoma tražene delove za stanovanje, u neposrednoj....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu do 2400 eura/m2 što skuplji'
188.000 €
850.000 €
699.000 €
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 885.000 €, 381,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.12.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Dravska, Zvezdara, 885000€, 381m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Dravska, Zvezdara Dravska.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 850.000 €, 360,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.atasenekretnine.rs

LUX penthaus na Dedinju, opremljem vrhunskim italijanskim nameštajem i najsavremenijom tehnikom, na drugom spratu. Velisava Vulovića, Beograd Srbija ; Savski Venac, Dedinje, Velisava Vulovića, 360m2.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 800.000 €, 340,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.12.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo fantastičan dupleks u zgradi iz 2012.godine u neposrednoj blizini Đeram pijace. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 750.000 €, 300,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117579, 13a, spratna, pr+1, terasa(2), garaza, parking, dvorište/bašta. *** IZUZETNA KUĆA*** na dva nivoa, PRESTIŽNA LOKACIJA. Na donjem nivou prostire se raskošan dnevni boravak od 42m2 sa zimskom baštom od 16m2 i terasom od 50m2, povezan sa trpezarijom, dok je kuhinja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 690.000 €, 264,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, 5.0, 264m2, 3 mokra čvora, 4 terase, CG, garaža i parking mesto u ceni. Prelep lux stan na Banovom brdu u Žarkovačkoj ulici. Stan se sastoji od podruma, prizemlja, prvog sprata, drugog sprata i potkrovlja. Na prizemlju su veliki ulazni hodnik sa plakarima i prostorijom za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 675.000 €, 270,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2022.,

www.codex.co.rs

Izdaje se lux 4. 0 stan, DUPLEX, novogradnja u blizini Kalenic pijace. Stan se sastoji od dnevne sobe, kuhinje, spavace sobe i kupatila i na spratu 2 spavace sobe, garderober, sauna, ostava, 2 kupatila, 2 terase. Uz stan se moze zakupiti garaza po potrebi. U stanu je etazno grejanje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 650.000 €, 300,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2025.,

www.indomio.rs

Vračar, Makenzijeva ulica. Odličan, uknjižen poslovni prostor na šestom spratu površine 300m2. Dva lifta, centralno grejanje. Prostor je južno orijentisan, izuzetno svetao i prostran sa pogledom na Hram sv. Save. U cenu je uključeno jedno parking mesto. Agencijska provizija iznosi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 650.000 €, 263,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Miklošićeva, Voždovac, 650000€, 263m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Miklošićeva, Voždovac Miklošićeva.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 650.000 €, 345,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stambeno-poslovni objekat na odličnoj, prometnoj lokaciji, na Bul.12.februar, kod glavne autobuske stanice. U prizemlju je opremljen, kvalitetan prodajni prostor izdat na duži period, ukupne površine 250 m2, sa otvorenim prostorom, kancelarijom i sanitarnim delom. Zasebnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 625.000 €, 250,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121554, kancelarija. Izdaje se funkcionalan i reprezentativan poslovni prostor površine 250 m², Prostor se prostire na jednoj etaži (od ukupno dve, od kojih je druga trenutno zauzeta), i idealan je za kompanije koje žele spoj komfora, profesionalnog okruženja i fleksibilnosti.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 619.317 €, 299,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Neverovatna terasa 171m2 u luksuznom stanu tačne površine 298.77m2 samo za Vas! Ceo stan prati lepa terasa povrsine 171 m2 sa koje se vidi sve. Stambeno-poslovni objekat Square 2 se nalazi u Beogradu na 6 kilometara od centra grad, u opštini Voždovac, prilaz iz dve ulice Vojvode Stepe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 610.000 €, 300,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo poslovni prostor koji je nedavno kompletno renoviran i namešten, na Paliluli, kod Bogoslovije. Prostor je ušuškan, orijentisan prema mirnom delu, suprotno od ulice, dvostrano je orijentisan. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 610.000 €, 350,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 41477, 8a, prizemna, struja, klima, terasa, ulaz dobar, dvorište/bašta, podrum, cela. Porodična kuća, kvalitetne gradnje sa mogućnošću proširenja,nalazi se na dobroj lokaciji preko puta Hollywood-a. Sastoji se od dve stambene jedinice 77m2+77m2+175m2 potkrovlje u sivoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 600.000 €, 230,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Stan je dvostrano orjentisan, ima 230m2, petosoban + dnevni boravak sa četri lođe, u dva polu nivoa sa pogledom na Dunav u maloj ekskluizivnoj zgradi, od samo devet stanova, Zgrada je dvospratna sa liftom,gde je ugrađen DAJKINOV sitem za grejanje i hlađenje, visina zidova je 3,20m,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 597.500 €, 239,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 81208, VPR/, klima, luks renoviran, stara gradnja, kancelarija. Izdaje se stan/poslovni prostor na samo par koraka od Kalemegdana i Knez Mihailove ulice, prazan stan sa galerijom. Stan se sastoji od 5 soba, kuhinje i poseduje četiri mokra čvora, tri kupatila i toalet.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 590.000 €, 330,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109383, 3a, spratna, 1, klima, terasa(3), uknjižen, nov, fasada dobra, parking, podrum, ostava, stambeno-poslovna. Lux kuća, novijeg datuma izgradnje, kvalitetna gradnja po odličnim standardima. Površine u gabaritu 118m/2, građevinska površina 414m/2, korisna površina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 580.000 €, 268,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Skojevsko naselje, Luke Vojvodica, 5.0, 268 m2 sa 2 terase, II od II sprata, dupleks, cg, telefon, bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, uknjizen na 138 m2, dva natkrivena parking mesta u ceni stana, novija zgrada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 580.000 €, 268,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Parking Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Luke Vojvodica Sprat: 2 Spratnost: 2 Soba: 5 Godina izgradnje: 2010 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 580.000 €, 270,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2024.,

www.galerijanekretnine.com

4. 5, 270m2 (tri terase od kojih je jedna krovna od 100m2), 2/2, triplex, CG/podno, interfon, internet, ktv, video nadzor, dva parking mesta. U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno luksuznu, vanserijsku nepokretnost koncipiranu kao triplex u ulici Luke Vojvodića na obodu Košutnjaka.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 580.000 €, 270,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Luke Vojvodića Sprat: 2 Spratnost: 2 Soba: 5 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 580.000 €, 270,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Luke Vojvodića, Rakovica, 580000€, 270m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Luke Vojvodića, Rakovica Luke Vojvodića.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 580.000 €, 270,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Rakovica, Skojevsko naselje - Luke Vojvodića 5. 0, 270m2 (terasa 100m2), 2/2, CG/podno, interfon, video nadzor, garaža Na prodaju luksuzan stan na tri nivoa na Košutnjaku. Sastoji se od tri spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, kao i spa zone sa saunom, unutrašnjim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 580.000 €, 270,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.06.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 110789, II/IV, dupleks, klima, telefon, terasa(2), uknjižen, luks renoviran, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Prodaje se luksuzan penthouse na tri nivoa, smešten u srcu šume na Košutnjaku, renoviran u januaru 2024. godine. Stan obuhvata tri....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 580.000 €, 270,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Spoj glamura,elegancije i luksuza u jednom savršenom stanu, smeštenom u srcu Košutnjaka. Stan poseduje tri spavaće sobe, prostrani dnevni boravak i spa zonu sa saunom, unutrašnjim kao i spoljašnjim đakuzijam. Ukupna površina stana je 270 m²,od čega je 138 m² uknjiženo,( dodatnih 30....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 580.000 €, 270,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 110789, II/IV, dupleks, klima, telefon, terasa(2), uknjizen, luks renoviran, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Prodaje se luksuzan penthouse na tri nivoa, smesten u srcu sume na Kosutnjaku, renoviran u januaru 2024. godine. Stan obuhvata tri....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 580.000 €, 365,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119060, PR/III, pomoćni objekti(1), klima, uknjižen, renoviran, zidani, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, ugostiteljski objekat. Prodaje se restoran na Ibraskoj magistrali. U svojoj strukturi poseduje recepciju, salu, kuhinju sa pomoćnim prostorijama, magacin,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 580.000 €, 220,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Nedeljka Gvozdenovića, Novi Beograd, 580000€, 220m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Nedeljka Gvozdenovića, Novi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 564.000 €, 240,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2022.,

www.codex.co.rs

Izdaje se LUX , DUPLEX stan u novoj zgradi na Vracaru u blizini Kalenic pijace. Stan je luksuzno opremljen i idealan za one koji traže visok standard stanovanja u jednom od najlepših delova Beograda. Novogradnja Internet Kablovska Lift Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 560.000 €, 283,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Za klasu iznad drugih – stanovi koji donose sigurnost i dugoročnu vrednost Kupovina stana je jedna od najvažnijih odluka u životu. Zato je ključno izabrati proverenog i pouzdanog investitora, čiji rad, kvalitet i posvećenost opravdavaju svaku investiciju. Sa ovim investitorom sarađujemo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 550.000 €, 220,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 99343, III/V, klima, lift, salonski, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, pogodan za pp. U ponudi za izdavanje je stan salonskog tipa koji se nalazi u zgradi novije gradnje u najlepšem delu Vračara. Stan se sastoji od velikog dnevno trpezarijskog dela sa bibliotekom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 549.000 €, 214,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2022.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo kvalitetan petosoban stan u kući podeljenoj po horizontali sa dvorištem i pomoćnim objektom u dvorištu, smeštena u mirnoj ulici u neposrednoj blizini Zvezdarske šume. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 530.000 €, 249,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zamislite da se budite uz panoramski pogled na ceo grad, dok vas na samo vašoj krovnoj terasi čeka privatni bazen! Upravo to nudi ovaj jedinstveni penthaus na Voždovcu, smešten u ekskluzivnoj zgradi vrhunskog kvaliteta. Toplotna pumpa, kao najpovoljniji sistem grejanja i hlađenja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 510.000 €, 245,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2025.,

www.teofilnekretnine.com

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – mirnom i porodičnom delu Banovog brda sa svim preduslovima za udoban život. Stan se nalazi u manjoj zgradi sa svega nekoliko stambenih jedinica, što pruža dodatni osećaj privatnosti i komfora. Ima tri nivoa ukupne površine 245m2 sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 510.000 €, 205,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113199, II/III, video nadzor, klima, uknjižen, parking, kancelarija. Prosotr je smešten u samom poslovnom centru sa mnoštvom lokala. Nedavno renoviran sa poslovnim dizajnom, idealan je za kancelariju ili mnostvo usluga razlicitih firmi i video i audio produkcije. Trenutno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 510.000 €, 283,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan petosoban stan površine 183m² sa krovnom terasom od 100m², smešten u modernoj novogradnji vrhunskog kvaliteta. Stan je projektovan tako da spaja prostor, luksuz i funkcionalnost, idealan za porodičan život ili prestižno urbano stanovanje. Struktura i karakteristike....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 510.000 €, 200,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Gr��i��a Milenka, 3/4, cg, uknji��en- Stvarna povr��ina-200m2 , ugovorna povr��ina-194.25m2, U prilici smo da vam ponudimo luksuzan dupleks u najlep��em delu Lekinog brda. Zgrada je novije gradnje, useljena 2014,godine. Gra��ena je po najvi��im standardima gradnje. Dupleks se prostire....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 500.000 €, 250,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 73923, 2a, spratna, sut+pr+i+2+ptk, klima, terasa(4), uknjižen, renoviran, fasada dobra, garaza, parking, može zamena(), vertikala. Vertikala kuće u jednoj od najmirnijih delova Voždovca,tzv.diplomatskom delu,kompletno renovirana i veoma funkcionalna kuća koja može....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 493.500 €, 210,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2022.,

www.codex.co.rs

Izdaje se LUX , DUPLEX stan u novoj zgradi na Vracaru u blizini Kalenic pijace. Stan je luksuzno opremljen i idealan za one koji traže visok standard stanovanja u jednom od najlepših delova Beograda. Novogradnja Internet Kablovska Lift Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 485.000 €, 197,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 77933, II/II, terasa, novogradnja, garaza, parking. Dva lux stana u zgradi. Prodaje se stan na drugom spratu. Pogled na park. Visina plafona 3 m na podu granit u celom stanu. Podno grejanje. Svaka soba ima svoje kupatilo i gostinski toalet. Ogroman dnevni boravak kuhinja....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 462)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>