• GoHome Professional
stan u beogradu do 2400 eura/m2 što jeftiniji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • stan u beogradu do 2400 eura/m2 što jeftiniji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 2400 eura/m2 što jeftiniji

  • Za upit "stan u beogradu do 2400 eura/m2 što jeftiniji" pronađeno 6 883 nekretnina - prosečna cena 1.957 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • 2200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 200000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Blok 23, 30.000 €, 50,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 70, Jurija Gagarina, 60m2 60m2, 2.0, 8/13, CG, lift, terasa, parking, interfon, uknjiženo, izvorno. Izdaje se dvosoban namešten stan u bloku 70. Stan se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 25, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lider nekretnine vam sa zadovoljstvom prezentuje prelep, osunčan stan na savršenoj mikrolokaciji NBG-a! Stan se nalazi kod Arene, u čuvenim "televizorkama", osunčan potpuno opremljen i namešten za udoban život i lokacijski savršen mikro i makro konfiguracije. Sastoji se iz open space....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo stan potpuno nov, sa parkingim mestom, uračunato u cenu. Blizu je osnovne škole, srednje škole do Bulevara 5 minuta. Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno renoviran i prazan stan u Mirijevu 4, u ulici Ljubiše Miodragović. Trenutno je prazan ali po potrebi može biti u potpunosti opremljen nameštajem. Stan je okrenut od ulice, na prizemlju, po strukturi je dvoiposoban. Poseduje kuhinjske elemente. U cenu je uključeno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 30.100 €, 43,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 1.5 stan u Njegosevoj ulici na Vracaru, kod Kalenic pijace. Stan je kompletno renoviran, i u potpunosti namesten i opremljen. Ima dve klime, dve lodje, jednu zastakljenu ka dvoristu i jednu veliku ka ulici. Useljiv je najkasnije do 01.10. Agencijska provizija 50% od prve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 30.100 €, 43,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120386, I/V, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Na odličnoj lokaciji u Zemunu se izdaje stan u novoj zgradi, niko nije ziveo u njemu. Idealan kako za život, tako i kao poslovni prostor. Za svaku preporuku. Više informacija na:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 30.100 €, 43,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Palilula, Hadžipopovac, Ljube Didića, 43m2 43m2, 1.0, 2/4, klima, lift, terasa, interfon, nov. Izdaje se jednosoban stan u mrinoj ulici u Hadžipopovcu, kompletno namešten. Poželjno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 30.100 €, 43,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo retku priliku, lux novogradnja u Kapetan Mišinoj ulici, na Dorćolu. Ima odličan raspored prostorija,dnevni boravak, kuhinju, komfornu spavaću sobu, kupatilo. Stan se izdaje namešten ili prazan, po dogovoru sa budućim zakupcem. Stan je svetao i osunčan tokom celog dana,a....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 30.250 €, 55,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan novije gradnje u naselju Vojvode Vlahovića. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade od pet spratova. Visinski je pozicioniran na nivou prvog sprata. Po strukturi je dvoiposoban. Izdaje se kompletno namešten. Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 30.250 €, 55,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalemegdan, 30.400 €, 38,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je potpuno renoviran pre godinu dana i stilizovan od strane arhitekte, sa modernim i funkcionalnim enterijerom. Dvostrano je orijentisan, osvetljen i prostran, sa puno prostora za odlaganje, što ga čini veoma praktičnim za život. Nalazi se na gornjem Dorćolu, u ulici Kralja Petra,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 30.550 €, 47,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 30.600 €, 51,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednoiposoban stan kompletno renoviran i opremljen novim stvarima.Nisu još sve stvari raspakovane ,pa je slikana samo dnevna soba.Režije: od 11000 RSD do 12000 RSD. . Stan ima veliku dnevnu sobu, spavaću sobu, kuhinju trpezariju, hodnik i kupatilo.Podovi su hrastov parket....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 30.600 €, 51,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 30.800 €, 44,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada je novijeg datuma, građeena devedesetih godina u odličnom stanju, nalazi se nedaleko od Balkanske ulice, ulaz i fasada u perfektnom stanju. Stan se nalazi na trećem spratu,bez spoljnih zidova ušuškan i topao, dvostrano orijentisan. Sastoji se iz hodnika iz koga se ide u sve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 30.800 €, 44,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

FANTASTIČNA PRILIKA - zgrada je novijeg datuma, nalazi se na predivnoj lokaciji u blizini svih potrebnih objekata infrastrukture, a ipak je povučena od buke idirektnog i zagaženja. Stan je po strukturi jednoiposoban, kompletno opremljen luksuznim nameštajem i belom tehnikom. Izuzetno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 31.000 €, 62,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se na duži vremenski period dvosoban,kompletno namešten stan, na odličnoj lokaciji. Nalazi se u neposrednoj blizini osnovne škole, više vrtića, prodavnica, tržni centar BEO. Odlična saobraćajna veza sa ostalim delovima grada. Stan je na osunčanoj strani zgrade, svetao i prostranih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 31.020 €, 47,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo nov, lux, stan, kompletno opremljen novim nameštajem i belom tehnikom, u novoj zgradi sa liftom. Zgrada poseduje recepciju, obezbeđenje, slobodan parking ispred i iza zgrade. Prostorije: predsoblje, dnevno-trpezarijsko-kuhinjski deo, spavaća soba, kupatilo, terasa. Stan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 31.200 €, 52,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 46872, V/VII, klima, lift, francuski balkon, telefon, renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 31.200 €, 52,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo prelep, salonac, ušuškan u mirnom delu, u neposrednoj blizini crkve Svetog Marka, u samom krugu dvojke. Stan se izdaje namešten, većinski sa novim nameštajem, na prvom spratu sa pogledom na zajedničko dvorište u kojem ima par klupica koje su idealne za uživanje. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 31.200 €, 52,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na Zvezdari, blizu opštine Zvezdara. Površine je 52m2 i nalazi se na četvrtom spratu stambene zgrade od četiri sprata bez lifta. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, odvojene kuhinje i trpezarije, dnevno spavaćeg bloka i kupatila. Dostan osunčan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalvarija, 31.200 €, 52,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zemun,Kalvarija,kompletno renoviran i namešten salonac sa parking mestom u ograđenom dvorištu zgrade.Elitni kraj,blizina svih sadržaja,Poljoprivrednog fakulteta,Zemunskog parka,odlična povezanost sa svim delovima grada.Gejanje TA,klima,kablovska,internet.Prednost zaposleni parovi....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namesten stan u Zahumskoj,odmah useljiv. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 31.350 €, 57,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Izdaje se renoviran stan na Banovom brdu, u Požeškoj ulici, u neposrednoj blizini Ade Ciganlije, Košutnjaka, DIF-a i tržnog centra Ada Mall. Lokacija pruža odličnu povezanost sa centrom grada i svim delovima Beograda, kao i neposrednu blizinu škola, vrtića, prodavnica i sadržaja potrebnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 31.350 €, 57,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 31.500 €, 35,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 31.500 €, 45,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Imamo zadovoljstvo da Vam prezentujemo odlican stan kako za stanovanje tako i kao PP u srcu grada! Stan je odlican,sastoji se iz velike,univerzalne sobe,manje sobe, kuhinje sa trpezarijom,terase i kupatila. Odlican stan koji ceka novog zakupca! Za vise info pozovite: 060 43 98 056....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 31.500 €, 45,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na Vračaru, u ulici Knjeginje Zorke. Stan je površine 45m2 i po strukturi je dvosoban. Nalazi se na visokom prizemlju zgrade od 4 sprata. Sastoji se od predsoblja, dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje, kupatila i terase. Stan je renoviran i potpuno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 31.500 €, 45,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jako lep stan u Banjskoj ulici, veoma lepoj zgradi koja je okružena zelenilom. Stan je izuzetno lepo sredjen i sastoji se iz: dnevne sobe kuhinje trpezarije hodnika kupatila terasice Stan je na odličnoj lokaciji + ima garažno mesto na dobroj poziciji! Evropa Ns Nekretnine,upisan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 31.500 €, 45,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se na izuzetnoj lokaciji u srcu Beograda nov stan od 45m2.Stan se nalazi na 4.spratu zgrade sa kontrolom pristupa.Mogućnost spajanja sa trosobnim stanom od 73m2. Poseduje dnevni boravak sa trpezarijom,jednu spavaću sobu,potpuno opremljenu kuhinju,moderno kupatilo. Agencijska....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namesten stan u odlicnom stanju.Odmah useljiv. Kontakt Svetlana 0600812584 agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 31.500 €, 45,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118283, VI/, lift, nov, stara gradnja, stambena zgrada. PREDIVAN OSUNČAN STAN U ODLIČNOJ ZGRADI SA DVA LIFTA U KNEZA MILOŠA PREKO PUTA ELEKTRODISTIBUCIJE. 45M2 SA DVE PROSTORIJE, KUPATILOM, ODVOJENOM KUHINJOM, TERASA. KLIMA, PREDIVAN POGLED NA GRAD I HRAM SVETOG SAVE.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 31.500 €, 45,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 31.740 €, 46,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Centralno grejanje Interfon Bose Milićević Sprat: 3 Spratnost: 6 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 31.850 €, 49,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je svetao stan sa pogledom, u srcu Vračara. Smešten na osmom spratu zgrade sa liftom, odakle se pruža panoramski pogled na dve strane grada. Stan je idealan za porodično stanovanje ili za studente. U neposrednoj blizini se nalaze Kalenić pijaca, stomatološki fakultet, kao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 31.900 €, 58,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična lokacija, mirna ulica, dobra povezanost sa gradom. Dvosoban, kompletno namešten i opremljen stan. Parking mesto. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Za više informacija posetite naš sajt https://www.beostilnekretnine.rs / ili nas posetite - Beograd, Knez Mihailova....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 31.930 €, 13,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Specifična nekretnina na iztuzetnoj lepoj i atraktivnoj lokaciji na potezu Cara Dušana. Visina u stanu do plafona je na jednoj strani cca 190 cm a na drugoj prema dvorištu je cca 160 cm. Stan je za kompletno ulaganje, u osnovi je funkcionalan raspored. Grejanje je na kaljevu peć koja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 32.000 €, 26,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Polunamešten stan u nizu, u prizemnom objektu. Izgrađeni stanovi su jedan pored drugoga kao potpuno zasebne celine. Zidao PKB za svoje radnike. Na dobroj lokaciji. Od prostorija: kuhinja, soba, kupatilo. Pravo korišćenja dvorišta i šupe. Naselje uređeno, u ekspanziji, nedaleko od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 32.000 €, 40,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 111260, III/V, klima, lift, terasa, renoviran, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je stan u održavanoj zgradi sa liftom mirnom delu Vračara, u blizini škole Kralj Petar II i Čuburskog parka. Na pešačkoj udaljenosti nalaze se i brojni supermarketi, restorani, čuveno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 32.000 €, 40,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov lux dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u blizini Novog Dorćola, Silosa, šetališta 25. maj. Novogradnja, prvo useljenje. Kompletno opremljen nameštajem, uređajima, posuđem, posteljinom, sve što je potrebno za ugodan život. Poseduje dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 715)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>