• GoHome Professional
stan u beogradu do 2200 evra/m2 pala cena opremlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu do 2200 evra/m2 pala cena opremlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 2200 evra/m2 pala cena opremljen

  • Za upit "stan u beogradu do 2200 evra/m2 pala cena opremljen" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 2.092 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • 2000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2300 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 220000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 214.000 € na 209.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Železnik, 209.000 €, 102,00 m2 cca 2050 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 214.000 €
29.04.2026 - 209.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan duplex stan 102m² (uknjiženih 59m2 )– kompletno renoviran, 4.5 soba, terasa,podrum,ostava u ulici Radnih Akcija. Na prodaju moderan duplex stan površine 102m², smešten na 5. spratu stambene zgrade. Stan je funkcionalno organizovan, svetao i kompletno renoviran visokokvalitetnim....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 167.000 € na 159.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 159.000 €, 71,00 m2 cca 2240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 167.000 €
04.05.2026 - 159.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131404, PR/IV, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam prelep I svetao trosoban stan, koji se nalazi na fantastičnoj lokaciji kod stare okretnice na Karaburmi. Stan je pre nekoliko godina kvalitetno....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 110.000 € na 105.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 105.000 €, 49,00 m2 cca 2140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 110.000 €
08.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan u Zemunu Šilerova predstavlja idealnu priliku za one koji traže kvalitetan dom u mirnom, a odlično povezanom naselju Sava Kovačević. Ova nekretnina u novogradnji iz 2019. godine pruža vrhunski komfor na 49m², čineći je jednom od najatraktivnijih ponuda u ovom delu grada za sve....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu do 2200 evra/m2 pala cena opremljen'
79.000 €
79.000 €
168.840 €
 
-5%

Promena cene sa 167.000 € na 159.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 159.000 €, 71,00 m2 cca 2240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 167.000 €
08.05.2026 - 159.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131404, PR/IV, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam prelep I svetao trosoban stan, koji se nalazi na fantasticnoj lokaciji kod stare okretnice na Karaburmi. Stan je pre nekoliko godina kvalitetno....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 210.000 € na 183.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 183.000 €, 100,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 219.000 €
05.12.2025 - 210.000 €
24.04.2026 - 183.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo odličan dupleks u Mirijevu,ulica Radmile Savićević(opština Zvezdara). Ovaj stan je prostran dvoetažni stan ukupne površine 100 m2. Nalazi se na poslednjem (četvrtom ) spratu zgrade. Opremljen je etažnim grejanjem sto omogućava nezavisno upravljanje potrošnjom i temperaturom.....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 156.600 € na 139.200 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 139.200 €, 87,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 156.600 €
08.04.2026 - 139.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izdaje se komforan četvorosoban stan na atraktivnoj lokaciji na Dorćolu, u ulici Braće Jugovića. Stan se nalazi u urednoj i održavanoj zgradi, na jednoj od najtraženijih lokacija u centru grada. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, tri spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 144.900 € na 141.900 € dana 16.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kotež, 141.900 €, 94,00 m2 cca 1510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2026 - 144.900 €
16.04.2026 - 141.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.knez-nekretnine.com

SAMO U KNEZU! PRODAJE SE UKNJIŽEN DVOIPOSOBAN DELIMIČNO OPREMLJEN STAN U MANJOJ ZGRADI NOVIJE GRADNJE U MIRNOM OKRUŽENJU. STAN IMA VELIKU TERASU (31M2) I MOGUĆNOST PROŠIRENJA TJ.ADAPTACIJE U TROIPOSOBNU STRUKTURU. ZGRADA IMA OGRAĐEN SOPSTVENI PARKING PROSTOR. KOMPLETNA INFRASTRUKTURA....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 139.400 € na 123.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 123.000 €, 82,00 m2 cca 1500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 139.400 €
29.04.2026 - 123.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izdaje se nov, neuseljavan stan u zgradi BW Echo, u okviru Beograda na vodi. Izdajemo potpuno nov, moderno opremljen stan u okviru zgrade BW Echo, smeštene u prestižnom kompleksu Beograd na vodi, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na prvom spratu i prostire....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 385.000 € na 370.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 370.000 €, 157,00 m2 cca 2360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 390.000 €
24.04.2026 - 370.000 €
03.05.2026 - 385.000 €
10.05.2026 - 370.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odličan duplex na atraktivnoj lokaciji, po izuzetnoj ceni. Stan se nalazi u novijoj, modernoj zgradi, i uz njega ide i spoljno parking mesto. Postoji i mogućnost kupovine do 3 garažna mesta u okruženju. U neposrednoj bliuini je Bulevar kralja Aleksandra, škola, gimnazija,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 160.000 € na 149.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 149.900 €, 62,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.04.2026 - 160.000 €
16.05.2026 - 149.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen stan u vlasništvu 1/1, sa dugogodišnjim i urednim vlasnicima, što garantuje sigurnu i brzu kupovinu. Nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi iz 1961. godine, koja je uredno održavana, čista i prijatna za stanovanje. Uknjižena grejna površina iznosi 54 m², dok je stvarna, merena....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 7)

<< <1> >>