• GoHome Professional
stan u beogradu do 2200 evra/m2 pala cena 70 m2 in - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu do 2200 evra/m2 pala cena 70 m2 in - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 2200 evra/m2 pala cena 70 m2 interfon

  • Za upit "stan u beogradu do 2200 evra/m2 pala cena 70 m2 interfon" pronađeno 3 nekretnina - prosečna cena 2.362 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2300 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 230000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 179.000 € na 170.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 170.000 €, 71,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.09.2025 - 195.000 €
04.11.2025 - 190.000 €
13.02.2026 - 179.000 €
28.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Kanalizacija Interfon Podrum Jovana Bijelica Spratnost: 4 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 179.000 € na 170.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 170.000 €, 71,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.09.2025 - 195.000 €
05.11.2025 - 190.000 €
13.02.2026 - 179.000 €
27.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Brace Jerkovic, Jovana Bijelica, 3.0, 71 m2, bez terase, PR od IV sprata, ta, bez lifta, interfon, ktv, internet, 2 inverter klime, useljiv po dogovoru, renoviran, uknjizen na 71 m2, podrum od 4 m2, starogradnja. Odlican 3.0 stan u prizemlju....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 165.000 € na 160.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 160.000 €, 69,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 165.000 €
01.04.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Rakovica, Petlovo brdo - Dobrivoja Petkovića 2.0, 69m2(terasa 12m2), 2/4, CG, parking, interfon, telefon. Stan u zgradi od crvene fasadne cigle, po strukturi 2.0, ali uz mala ulaganja adaptibilan u 2.5, jugoistočno orijentisan, u izvornom stanju. U blizini je autobuska stanica i prodavcnica.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu do 2200 evra/m2 pala cena 70 m2 interfon'
160.000 €
160.000 €
 
-3%

Promena cene sa 165.000 € na 160.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 165.000 €
01.04.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-2 (od ukupno 1)

<< <1> >>