• GoHome Professional
stan u beogradu do 2200 evra/m2 lođa 1.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu do 2200 evra/m2 lođa 1.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 2200 evra/m2 lođa 1.sprat

  • Za upit "stan u beogradu do 2200 evra/m2 lođa 1.sprat" pronađeno 9 nekretnina - prosečna cena 2.012 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 2000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2300 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 210000 eura
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 135.000 €, 64,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude dvosoban stan na prvom spratu. Kompletno sređen stan sa ugradnom kuhinjom i plakarom u spavaćoj sobi. Dvostrano orijentisan, uknjižen i bez ulaganja. Prostorije: predsoblje, kupatilo, dnevni boravak sa trpezarijom i lođom, kuhinja i spavaća soba sa lođom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 124.980 €, 63,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Završena novogradnja u neposrednoj blizini aerodroma. Prodaje se stan na prvom spratu koji se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, dve spavaće sobe, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, dve lođe i pripadajućeg parking mesta. Stan ima podno grejanje i inverter klimu. Useljivo odmah Mogućnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 300.000 €, 179,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.10.2024.,

www.indomio.rs

Porodična kuća u nizu na Petlovom brdu, u mirnom delu ulice bez saobraćaja, okružena zelenilom. Sastoji se od 2 stambene jedinice: dvosobnog stana u prizemlju i četvorosobnog duplexa na prvom spratu i potkrovlju. Prostorije stana u prizemlju: ulazna lođa, predsoblje, kuhinja, dnevna....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu do 2200 evra/m2 lođa 1.sprat'
188.000 €
188.000 €
108.000 €
  Stan, BEOGRAD, 132.000 €, 60,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Veoma zanimljiv dvosoban stan u dva nivoa koji se nalazi na prvom spratu, ali realno je visina drugog sprata. Zgrada starije gradnje pa samim tim ostavlja loš utisak zbog fasade. Uknjižen na 60m2 ali ima više - oko 68m2 jer lođa i ostava na drugom nivou nisu ušle u kvadraturu. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 137.258 €, 62,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na vrhu Mirijeva, u mirnom i zelenom okruženju, gradi se savremeni stambeno-poslovni kompleks koji donosi spoj udobnosti, kvaliteta i izuzetne povezanosti sa centrom Beograda. Ovaj ekskluzivni kompleks, projektovan po najvišim standardima, spratnosti 2 Po + Pr + 3 spr + povučeni sprat,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 150.000 €, 82,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi - uknjižen dupleks sa zasebnim ulazom i dvorištem. Prodajemo četvorosoban dupleks, uknjižen na 82m², mereno 90m², u izvorno očuvanom stanju. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade sa četiri stana. Prednost ove nekretnine je pripadajuće dvorište površine 1a, koje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 115.000 €, 66,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju komforan trosoban stan u Borči na odličnoj lokaciji, kod pijace, Maxija, obdaništa i novoizgrađenog Doma zdravlja. Stan je po strukturi trosoban, na prvom spratu i odmah je useljiv. Stan je uknjižen na vlasnika 1/1, bez tereta. Neto površina stana je 62m2 plus lođa od 4m2.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 45.600 €, 76,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd – Blok 61, trosoban stan 76 m² - CENA: 600 EUR mesečno Izdaje se svetao i funkcionalan trosoban stan u Bloku 61, površine 76 m². Stan se nalazi na 1. spratu u zgradi sa dva lifta (ukupno 6 spratova). Struktura: – Dnevna soba i dve spavaće sobe – Zastakljena terasa (lođa)....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 5)

<< <1> >>