• GoHome Professional
stan u beogradu do 2100 evra/m2 pala cena barem 70 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu do 2100 evra/m2 pala cena barem 70 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 2100 evra/m2 pala cena barem 70 m2 klima

  • Za upit "stan u beogradu do 2100 evra/m2 pala cena barem 70 m2 klima" pronađeno 14 nekretnina - prosečna cena 1.875 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2200 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 180000 eura
  •  Po detaljima
    • podrum
    • prizemlje
    • interfon
    • 1.sprat
    • podno grejanje
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 143.000 € na 138.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 138.000 €, 85,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 143.000 €
19.04.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica, Cerak - Lipar 3.0, 85m2 (lođa 7m2), 2/2, TA, klima, telefon, interfon, internet, kablovska Prodaje se funkcionalan trosoban stan. Nalazi se na drugom spratu dvospratne stambene zgrade sa ukupno tri stana. Prostorije: dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo, dve spavaće....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 143.000 € na 138.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Čukarica, 138.000 €, 85,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 143.000 €
17.04.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kablovska Internet Klima Parking Kanalizacija Terasa Interfon Lipar Sprat: 2 Spratnost: 2 Soba: 3 Godina izgradnje: 1993 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 239.000 € na 215.000 € dana 16.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 215.000 €, 94,00 m2 cca 2290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.08.2025 - 243.000 €
22.08.2025 - 239.000 €
16.02.2026 - 215.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118816, VPR/X, klima, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, fasada dobra, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Prodaje se stan od 94 m² (84 m² grejnog prostora plus terasa i lodja) na Vidikovcu, savršeno prilagođen porodičnom životu. Sastoji se od tri spavaće....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu do 2100 evra/m2 pala cena barem 70 m2 klima'
169.990 €
169.990 €
209.000 €
 
-6%

Promena cene sa 127.000 € na 120.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 65,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.02.2025 - 129.500 €
11.05.2025 - 125.000 €
18.08.2025 - 127.000 €
08.04.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, dupleks u kući, 2.0, klima, veranda, parking. U ponudi imamo prelep duplex koji se nalazi u zasebnom objektu kuće. U donjem nivou se nalazi dnevna soba sa prostranim i velikim kupatilom a na gornjem nivou spavaća soba. U kuhinji se nalazi pokretno ostrvo koje možete pomerati....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 188.000 € na 180.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Borča, 180.000 €, 102,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 188.000 €
22.02.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju prostran četvorosoban stan u kući, na prvom spratu, u Borči, ul. Valjevskog odreda, u dobro povezanoj ulici, u blizini pošte, škole, vrtića, dom zdravlja, pijace i autobuske stanice. Trostrano orijentisan, što obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom celog dana. Stan....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 170.000 € na 160.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 160.000 €, 102,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 162.000 €
05.04.2026 - 170.000 €
10.04.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Moguća korekcija cene. Odlično pozicionirana 2 stana ukupno od 102m2 u dvorištu sa dve odvojene stambene jedinice – idealno za život i investiciju. Stan u kući – prodaju se dve odvojene stambene jedinice sa zajedničkim dvorištem, idealno za porodično stanovanje i dodatni prihod. Prva....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 208.900 € na 195.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Borča, 195.000 €, 104,45 m2 cca 1870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 208.900 €
10.05.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

4.0, 104,45m2, terasa, 2/2, EG, telefon, interfon, parking mesto. Građevinska dozvola. 🏡 Prodaja stana – Borča, Ovčanski put U ponudi moderan četvorosoban stan od 104,45m² u kvalitetnoj novogradnji, smešten u mirnom i planski uređenom kompleksu zatvorenog tipa. ✨ Osnovne karakteristike:....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 250.700 € na 228.900 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Nova Galenika, 228.900 €, 109,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 272.500 €
03.04.2026 - 250.700 €
29.04.2026 - 228.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan u naselju Nova Galenika, Zemun. Stan je površine 109m2. Vrlo je komforan i funkcionalan. Nalazi se na šestom spratu stambene zgrade od šest spratova. Zgrada je kvalitetne gradnje i sa liftom do petog sprata. Iznad stana se nalazi tavanski prostor.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 195.000 € na 188.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Borča, 188.000 €, 111,00 m2 cca 1690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.02.2026 - 195.000 €
20.03.2026 - 188.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo vrlo prostran stan u naselju Stara Borča, Palilula. Stan je komforne površine 111m2. Nalazi se na prvom spratu u kući. Kompletno je renoviran osim kuhinje koja je od punog drveta. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 290.000 € na 270.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 270.000 €, 117,00 m2 cca 2310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 290.000 €
10.04.2026 - 270.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju izuzetna nekretnina na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Slavija, direktno kod kružnog toka. U pitanju je lepo sređen i funkcionalan četvorosoban stan sa velikom, prostranom terasom, potpuno namešten i spreman za nastavak izdavanja. Stan je trenutno u zakupu, što....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 229.000 € na 222.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 222.000 €, 119,00 m2 cca 1870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.01.2026 - 259.000 €
16.01.2026 - 258.000 €
23.01.2026 - 255.000 €
28.01.2026 - 250.000 €
30.01.2026 - 249.000 €
08.02.2026 - 245.000 €
20.02.2026 - 242.000 €
04.03.2026 - 238.000 €
11.03.2026 - 236.000 €
15.03.2026 - 234.000 €
20.03.2026 - 231.000 €
25.03.2026 - 229.000 €
19.04.2026 - 222.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Rakovica, Vidikovac - Vidikovački venac 4.0, 119m2 (terasa 16m2), 7/8, EG, lift, parking, podrum, interfon, klima, video nadzor. U ponudi odličan dupleks, nadogradnja iz 2008 godine u lepo održavanoj zgradi sa dva lifta. Lokacijski i mikrolokacijski odlično pozicioniran, u blizini....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 208.000 € na 198.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 198.000 €, 124,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 198.000 €
04.03.2026 - 208.000 €
11.03.2026 - 198.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

U mirnom, tihom kraju , nalazi se ova zgrada i lep , očuvan stan-duplex. U donjem delu se nalazi dnevno kuhinjsko trpezarijski deo sa izlaskom na terasu duž celog stana, spavaća soba i kupatilo, a na gornjem nivou 3 sobe , kupatilo i manja terasa. U zgradi ima malo stambenih objekata,pa....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 290.000 € na 280.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Jajinci, 280.000 €, 130,00 m2 cca 2150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 290.000 €
25.02.2026 - 280.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127808, III/, klima, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking. Veliki, moderan stan od 130kvm., kod Farmaceutskog fakultetaDupleks, sa jasno odvojenom dnevnim I spavacim blokom. Sastoji se od 5,5 soba, 2 kupatila, lodje.Poseduje parking mestoStan za komforan....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 11)

<< <1> >>