• GoHome Professional
stan u beogradu do 2100 evra/m2 najnovije parket - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu do 2100 evra/m2 najnovije parket - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 2100 evra/m2 najnovije parket

  • Za upit "stan u beogradu do 2100 evra/m2 najnovije parket" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2200 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 109.318 €, 52,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Zelenilo, priroda, mir, tišina, panoramski pogled, bez gradske buke, samo su od nekih prednosti novog Mirijevskog naselja u kojem su stanovi različitih kvadratura i struktura, od 30 do 89 kvadratna metra. U sklopu naselja će se nalaziti i buduće igralište, kao i puno zelenila. Uredna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 117.906 €, 56,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Stanovi u novom naselju Mirijevo 3 – zelenilo, mir i kvalitetna gradnja! Zelenilo, priroda, mir, tišina i panoramski pogled – bez gradske buke, a sa svim pogodnostima savremene gradnje. U ponudi su stanovi različitih kvadratura i struktura, od 30 m² do 89 m², u okviru novog kompleksa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 144.900 €, 69,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

EKSKLUZIVAN STAN U IZGRADNJI- BATAJNICA CENTAR -69 m² U ponudi je moderan i funkcionalan trosoban stan u manjem, ekskluzivnom objektu u srcu Batajnice, na lokaciji koja pruža mir, privatnost i odličnu povezanost sa gradom. Stan se nalazi na 1. spratu i prostire se na 69 m², sa idealnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 88.200 €, 42,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2024.,

www.indomio.rs

Novi stanovi kvalitetni na odličnoj lokaciji u Mirijevu, različite strukture i površine, koji se zidaju na osnovu pravosnažne građevinske dozvole (obaveze prema Direkciji izmirene u celosti). Zgrada koja je spratnosti Su+p+2+Pk poseduje lift, a stanovi će se grejati na struju. Od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 180.600 €, 86,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderan trosoban stan u Mirijevu u izgradnji Funkcionalna trosoban stan u izgradnji se nalazi na III spratu na odličnoj lokaciji u blizini javnog prevoza, prodavnica, škola i parkova. Prostran raspored: dobro dizajniran stan se sastoji iz ulaza, dnevne sobe sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 63.000 €, 30,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam predstavimo izuzetno funkcionalnu garsonjeru smeštenu na Lekinom brdu. Garsonjera se prostire na 30m2 i nalazi se u niskom prizemlju zgrade sa četiri sprata, koja poseduje samo četiri stambene jedinice, osiguravajući mir i privatnost. Njena strateška lokacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 170.100 €, 81,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Otkrijte funkcionalnost u našem šarmantnom četvorosobnom stanu na 3. spratu u luksuznom objektu u izgradnji. žCena stana je 170100 eur +PDV(10%). Ovaj promišljeno dizajniran prostor nudi ulazni hodnik,dva kupatila,udobne tri spavaće sobe,i dobro osvetljen veliki dnevno trpezarijski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.000 €, 71,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2025.,

www.vintimnekretnine.com

Svetao, funkcionalan, sa potencijalom da se naprave dva stana. Dupleks stan, odlicnog rasporeda, vrlo adaptibilan ukoliko neko zeli da napravi dve celine bez mnogo ulaganja. Stan je dobro odrzavan, jedno kupatilo je renovirano. Lokacijski je dobro pozicioniran, u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.000 €, 71,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Svetao, funkcionalan, sa potencijalom da se naprave dva stana. Dupleks stan, odličnog rasporeda, vrlo adaptibilan ukoliko neko želi da napravi dve celine bez mnogo ulaganja. Stan je dobro održavan, jedno kupatilo je renovirano. Lokacijski je dobro pozicioniran, u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 240.000 €, 115,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja izuzetnog dupleksa u jako kvalitetno gradjenim zgradama u elitnom delu Banovog Brda u Golf naselju nadomak Kosutnjaka. U neposrednoj blizini se nalaze svi infrastrukturni objekti naophodni za kvalitetan zivot porodica koja zeli da uziva u prijatnom okruzenju u mirnom delu,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan u beogradu do 2100 evra/m2 parket (328)
  • stan u beogradu do 2100 evra/m2 najnovije (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com