• GoHome Professional
stan u beogradu do 2100 evra/m2 lift - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • stan u beogradu do 2100 evra/m2 lift - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 2100 evra/m2 lift

  • Za upit "stan u beogradu do 2100 evra/m2 lift" pronađeno 1 060 nekretnina - prosečna cena 1.414 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2200 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 140000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 126.000 €, 58,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Stan na prodaju – Mirijevo 3, lux novogradnja (58 m²) Na prodaju izuzetno lep, svetao i funkcionalan 2.5-soban stan površine 58 m², u lux novogradnji na odličnoj i mirnoj lokaciji Mirijevo 3. Stan se nalazi na visokom prizemlju kvalitetno građene zgrade i odlikuje se odličnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 89.075 €, 41,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan površine 41.43 m2 od renomiranog investitora na odličnoj lokaciji u Mirijevu u ulici Teodora Mirijevskog. Stan je po strukturi jednoiposoban i koncipiran je tako da se sastoji od open space prostora - dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, prostora....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 365.000 €, 168,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam jedinstvenu priliku da postanete vlasnik penthouse stana smeštenog u samom centru Banjice. Prostranost i elegancija se prostire na 2 etaže. Prva etaža se sastoji od hodnika koji vodi do spavaće sobe sa sopstvenim kupatilom. Centralni deo čini open space dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 144.500 €, 85,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 170.000 €, 100,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 187.000 €, 86,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Savršen dom za porodicu - svetao i prostran četvorosoban stan uknjizeno 82 m2, ukupna korisna povrsina 86m2 Na prodaju izuzetno svetao i prostran četvorosoban stan u kvalitetnoj stambenoj zgradi, koji odiše toplinom i komforom. Stan je dvostrano orijentisan, pa je pun prirodne svetlosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 132.000 €, 80,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 92201, III/V, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza. U ponudi za izdavanje je moderan i luksuzan stan u novogradnji, potpuno opremljen i namešten. U neposrednoj blizini zgrade su marketi, apoteke, restorani, kafići i ostali komercijalni sadržaji koji život u gradu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 193.050 €, 117,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan u najlepšem delu Vračara, na uglu Kičevske ulice. Stan je trostran pa je vrlo svetao i osunčan. Spavaći blok je odvojen. Kompletno je namešten i dobro opremljen. Idealan je za život kao i za poslovni prostor. Zgrada je novija i izuzetno uredna. Stan je za svaku preporuku.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 247.500 €, 150,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119129, IV/V, klima, lift, salonski, terasa(2), renoviran, garaza, parking, ostava, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija, u blizini Karađorđevog parka, idealno pozicioniran između Autokomande i Hrama Svetog Save.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 1, 104.000 €, 64,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban stan u naselju Medaković na Voždovcu u neposrednoj blizini okretnice 30ice. Nalazi se na trećem spratu od pet, bez lifta. Stan je u izvornom stanju, dosta očuvan sa PVC stolarijom i terasom u čitavoj dužini stana, pa se na nju može pristupiti kako iz dnevne tako i iz spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 205.000 €, 94,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u blizini svih neophodnih sadržaja i brojnih linija gradskog prevoza. Po strukturi je dupleks: na donjem nivou su dnevni boravak, kuhinja, trpezarija i toalet, a na spratu su tri spavaće sobe i kupatilo. Stan je održavan, komforan, dvostran i svetao.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 198.500 €, 91,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju uknjižen četvorosoban stan preko puta Lidla na Vidikovcu i blizini okretnice autobusa 23,53,89, škola i vrtića. U zgradi od crvene fasadne cigle na 17 spratu od 19. Poseduje 3 lifta, podrum, centralno grejanje. Stan je trostrane orijentacije i odlikuje se odličnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 81,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.0, 85.96m2( terasa 30.07m2), podno grejanje,lift, SUT/IV, interfon. Uknjižen. Novogradnja, uknjižen, moguć povrat PDV-a! Prodaje se svetao i funkcionalan stan u novom stambenom objektu, sa odličnom lokacijom i odličnom povezanošću sa gradom. Stan se nalazi u suterenu, ali....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 115.500 €, 70,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 141.900 €, 86,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 189.900 €, 87,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan 87,41 m² – Čukarica (Cerak), Šavnička ulica Prodaje se komforan troiposoban stan površine 87,41 m², na prvom spratu stambene zgrade u mirnoj i lepo uređenoj ulici – Šavnička, Cerak. Stan se nalazi u mirnom porodičnom naselju, u blizini svih potrebnih sadržaja za svakodnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 155.000 €, 71,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na Karaburmi, na par koraka od okretnice i tc Karaburma. Stan je ukupne površine 71m2 od čega je 5m2 terasa. Nalazi se na petom spratu stambene zgrade bez lifta. Sa terase se pruža pogled na Dunav. Po strukturi je trosoban. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 145.600 €, 91,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 3. 5 stan u novoj zgradi na Vracaru u blizini Kalenic pijace. Stan se nalazi na 4 spratu u zgradi sa liftom, Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, tri spavace sobe, 2 kupatila i 1 toaleta, dve terase od ukupno 12m2, jedna je okrenuta prema ulici a jedna prema dvoristu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 120.000 €, 75,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude moderno opremljen trosoban stan u prestižnoj zgradi Quartet 1, na odličnoj lokaciji uz Savski park, u blizini Savske promenade i BW Kule. Zgrada je okružena zelenilom i poseduje privatno dvorište, pružajući mir i udobnost u samom centru grada. Stan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 120.000 €, 75,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 110099, X/X, dupleks, parking, stambena zgrada. Nova kuhinja , Odlicna cena , Duplex , samo za kes , lift ide do 8.og sprata , svetao , komforan ,stan za preporuku. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 152.000 €, 95,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo lux stan u novogradnji na prvom spratu od pet u zgradi sa liftom. Kompletno namešten, nameštajem i belom tehnikom vrhunskog kvaliteta. Stan i terasa su okrenuti ka mirnom dvorištu. Svetao i sunčan. Prostorije: predsoblje, dnevni boravak, kuhinja i trpezarija, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 120.000 €, 75,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 110099, X/X, dupleks, parking, stambena zgrada. Nova kuhinja , Odlična cena , Duplex , samo za keš , lift ide do 8.og sprata , svetao , komforan ,stan za preporuku. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 97.600 €, 61,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo lux, dvosoban, potpuno namešten stan u Kneza Miloša Residence. Nov, luksuzni kompleks je simbol novog načina života u centru grada u kome su svi zahtevi u pogledu životnog standarda ispunjeni. Recepcija, obezbeđenje, profesionalno održavanje 24/7, 400 parking mesta, brojne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 128.000 €, 80,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencija za nekretnine MAXIS GROUP DOO Beograd BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Luksuzan stan za izdavanje , Belgrade Waterfront U prilici smo da vam predstavimo prostran i luksuzno opremljen stan u jednoj od najprestižnijih zgrada Belgrade Waterfront-a . 🏡 Osnovne informacije: •....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 140.800 €, 88,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 93345, V/VII, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, ostava, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je vrlo moderan i luksuzan stan u novoizgrađenom kompleksu sa bezenom od 35m, teretanom, saunom i obezbeđenjem. Unutar kompleksa se nalazi sve što je neophodno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 163.200 €, 102,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120491, II/IX, klima, lift, nov luks, stara gradnja, parking, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 131.200 €, 82,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO Agencija z nekretnine BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Izdaje se ekskluzivan stan u Beogradu na vodi – Zgrada Simfonija Ovaj potpuno nov, luksuzno namešten stan u prestižnom kompleksu Beograd na vodi predstavlja idealnu priliku za zivot i uzivanje n najepšoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 107.200 €, 67,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOV DELUX STAN SA GARAŽNIM MESTOM, BAZENOM I SPA CENTROM ZA IZDAVANJE! Kontakt: +381668091211 Cena: 1.600 EURA Lokacija: Beograd, ul Vojvode Milenka, sprat 5/8 Površina: 67 m2 + ostava od 8m2 + garažno mesto od 13m2 Struktura: Luxuzan dvosoban stan, kompletno namešten, koji se sastoji....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121327, II/IV, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaža(2), stambena zgrada. Predstavljamo vam stan u zgradi novije gradnje na odličnoj lokaciji. Po strukturi je četvorosoban, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odlično opremljen trosoban stan u zgradi BW Sole preko puta TC Galerija. Stan se nalazi na drugom spratu. Sastoji se od prostrane dnevne sobe otvorenog koncepta povezane sa kuhinjskim i trpezarijskim delom. Kuhinja je moderno opremljena sa svim neophodnim uređajima. Iz dnevne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 112.000 €, 70,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 107018, IX/, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza. U ponudi za izdavanje je stan u novoizgrađenom elitnom naselju Beograd na vodi. Nalazi se u zgradi koja se izdvaja od ostalih, a odlikuju je prefinjeni dizajn, funkcionalni raspored i dobra....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 176.000 €, 110,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 107.133 €, 67,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

STAN+GARŽA+OSTAVA MAXIS GROUP -Agencija za nekretnine Broj u registru posrednika: 1850 IZDAVANJE – Luksuzan DVOSOBAN stan 67m², u cenu uključena garža i ostava 📍 Slavka Ćuruvije – prestižna i mirna lokacija 💶 Cena: 1600 € ⏱ Odmah useljiv Izdaje se luksuzan, nikada useljavan stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 249.000 €, 114,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo izuzetan penthaus površine 114 m², smešten u novijem, uredno održavanom kompleksu na Zvezdari, nadomak stare okretnice tramvaja i Aviv Parka. Ovo je stan koji pruža udobnost, privatnost i moderan stil života, kako za porodicu, tako i za savremene pojedince ili parove. Grejna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 220.000 €, 138,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetan, osunčan i veoma svetao četvorosoban stan na četvrtom spratu zgrade iz 2017. godine. Zgrada je uredna, dobro održavana i postoji mogućnost naknadne ugradnje lifta. Objekat je u postupku legalizacije. Stan ima idealan raspored i obuhvata: – četiri komforne spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 163.359 €, 103,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Mirijevo - Dolačka 2. 0, 103m2 (terasa 29m2), SUT/4, podno grejanje, lift, interfon U ponudi stan u suterenu, u novoizgrađenom objektu, sa izlazom na lođu. Stan nema ukopane zidove, kao ni visoke prozore - poseduje balkonska vrata i izuzetno je osvetljen. Prilikom izgradnje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 163.359 €, 103,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Dolačka Soba: 2 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 1, 95.000 €, 60,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115259, IV/IV, klima, telefon, terasa, stambena zgrada. Odlična mikro lokacija, samo za keš , bez većih ulaganja, visina plafona 3m , nema lift , stan za svaku preporuku. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 •....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 199.000 €, 91,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Klima Lift Parking Centralno grejanje Terasa Interfon Podrum Vukasovićeva Sprat: 5 Spratnost: 6 Soba: 4.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 199.000 €, 91,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.indomio.rs

Rakovica, Miljakovac II, Vukasovićeva, 91m2 91m2, 4.5, 5/6, CG, klima, lift, lođa, podrum, parking, interfon, renoviran. Duplex u dobro održavanoj zgradi u blizini stare okretnice....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 109.318 € na 111.644 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 111.644 €, 51,00 m2 cca 2190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 106.992 €
08.02.2026 - 109.318 €
13.03.2026 - 111.644 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

PRODAJA BEZ PROVIZIJE Prodaja stana u izgradnji – Mirijevo, mirna i porodična oaza na samo 5km od centra Beograda Na prodaju funkcionalan dvosoban stan u izgradnji, smešten u prizemlju moderne zgrade visokog kvaliteta gradnje, u mirnom i zelenilom okruženom delu Mirijeva. Idealno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 95.000 €, 61,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada od bele fasadne cigle na vrlo dobroj lokaciji, nalazi se između doma zdravlja i pijace. Nisko je prizemlje, pola podesta od ulaznih vrata u zgradu. Ukopan, dvostrano orijentisan. Dve sobe, kuhinja prolazna do kupatila i dnevni boravak. Stan nije naknadno preuređivan nego je....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 620)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com