• GoHome Professional
stan u beogradu do 2100 evra/m2 60 m2 novogradnja - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu do 2100 evra/m2 60 m2 novogradnja - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 2100 evra/m2 60 m2 novogradnja Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "stan u beogradu do 2100 evra/m2 60 m2 novogradnja oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2200 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, ul. Vojvode Vlahovića, stan u stambenoj zgradi iz 2015. godine, 60m2 - podeljen je u dve zasebne stambene jedinice: jednoiposoban 40m2 i garsonjera 20m2. U jednoiposoban stan je ulaz iz dvorišta, a ulaz u garsonjeru iz hodnika zgrade. Dva kupatila su potpuno opremljena,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.260 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju potpuno nov, tek izgrađen stan u jednom od najperspektivnijih delova Mirijeva. Stan se nalazi u modernoj zgradi visokog kvaliteta gradnje, neuseljavan je i odmah useljiv. Savršen izbor za porodični život ili kao sigurna investicija za izdavanje. Struktura i raspored: Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 135.000 €, 60,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Odličan 3.0 stan, 60m² – Karaburma (centar) – Mogućnost proširenja Prodaje se funkcionalan trosoban stan u srcu Karaburme, na lokaciji koja nudi sve sadržaje za udoban život. Stan je površine 60 m², odličnog rasporeda – iz hodnika se ulazi u sve prostorije, nema prolaznih soba. Glavne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 111.000 €, 60,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130594, PR/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar, SurčinU ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smešten u mirnom i perspektivnom delu naselja Radio Far, u opštini Surčin.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.eminentnekretnine.rs

Voždovac, ul. Vojvode Vlahovića, stan u stambenoj zgradi iz 2015. godine, 60m2 - podeljen je u dve zasebne stambene jedinice: jednoiposoban 40m2 i garsonjera 20m2. Struktura 2.0 Kvadratura 60m2 Nameštenost Polunamešten Spratnost Prizemlje Grejanje Gas Stanje Standard / Novogradnja.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 97.500 €, 60,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Stan u novogradnji. - Uredna dokumentacija. - Pravosnažna građevinska dozvola. . - Izuzetan stan. - Na cenu se ne dodaje PDV. - Useljiv od Maja 2026. . - Dve spavaće sobe. - Dvostran (sever, zapad). - Svetao i sunčan. - Etažno grejanje na gas. . - Prvi sprat od četiri. - Energetski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju stan od 60m² u mirnom i uređenom delu naselja Braće Jerković. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade, što ga čini idealnim kako za porodičan život, tako i za starije osobe ili kao investiciju za izdavanje. Stan ima funkcionalan raspored, sa dosta potencijala za uređenje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 108.000 €, 60,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Pravosnažna građevinska dozvola - Ograničena ponuda. - Kompletna dokumentacija. - Vrhunska novogradnja. - Tarket - Tara concept - Alu roletne - PVC stolarija. - Fasadna izolacija 15 cm stiropor - Izolacija ispod krova debljine 20–25 cm - Parapetni radijatori po principu norveških....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 109.800 €, 60,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Nov stan 60m2 sa terasom, Moderan dizajn, puno svetla i mirna lokacija. Nov stan bez ulaganja, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan raspored, komforan dnevni boravak sa trepezarijom, 2 spavaće sobe, kupatilo, gostinski toalet, hodnik, terasa i pripadajuće parking mesto. Novogradnja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 115.000 €, 60,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na atraktivnoj lokaciji na Cukarici, u Zelezniku, u ulici Svete Milutinovica u ponudi za prodaju je lep neuseljavan stan (sa pripadajucim parking mestom u dvoristu zgrade). Nalazi se na III spratu novoizgradjenog objekta. Orijentisan je ka dvoristu. Sastoji se od: predsoblja, kuhinje,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan u beogradu do 2100 evra/m2 60 m2 novogradnja (183)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>