• GoHome Professional
stan u beogradu do 2000 evra/m2 renovirano - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • stan u beogradu do 2000 evra/m2 renovirano - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 2000 evra/m2 renovirano

  • Za upit "stan u beogradu do 2000 evra/m2 renovirano" pronađeno 353 nekretnina - prosečna cena 1.515 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 160000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 110.000 € na 108.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 108.000 €, 51,00 m2 cca 2120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 110.000 €
13.05.2026 - 108.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u centru naselja Mirijevo, na odličnoj lokaciji u blizini prodavnica, parka, vrtića, škola i autobuskih stanica. Stan se nalazi u suterenu zgrade, ali nije ukopan ni sa jedne strane, što omogućava prijatan boravak. Raspored prostorija čine hodnik, dnevna soba, spavaća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 80.000 €, 62,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115550, NPR/VI, klima, lift, terasa, luks renoviran, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, dvorište/bašta, može zamena(), pogodan za pp, Adaptibilanu u 3, mogućnost proširenja, stambena zgrada. U ponudi je stan u novogradnji u mirnom delu Žarkova. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 65.000 €, 51,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Funkcionalan, svetao, renoviran, dvostrano orijentisan, u starijoj održavanoj zgradi okruženoj zelenilom. Blizu okretnice autobusa 101 i kompletne infrastrukture. Za stan postoji uredna dokumentacija za overu kod notara, za sada samo keš kupci. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 100.000 €, 80,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117443, I/II, telefon, terasa, renoviran, ulaz dobar, u izgradnji, parking, deljiv, stambena zgrada. Prodaju se tri stana,u Borci kod malog Zbega.Stan na prvom spratu je u procesu sredjivanja,ima pregrade sve uradjene.Na drugom spratu takodje imaju 2 stana,i ona su....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 106.250 €, 85,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviran,trosoban Cvetni trg za izdavanje Cena:1250 Kontakt:+381668091211 Lokacija: Beograd,Cvetni trg, sprat 3. od 6 Struktura: Trosoban stan koji se sastoji od: - velike dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom; - 2 spavaće sobe; - 1 kupatilo; - ostava; - vešeraj; - terasa; - predsoblje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 270.000 €, 127,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da ponudimo odličan stan na idealnoj lokaciji- u Beogradskoj ulici na Slaviji. Pozicija savršena i pruža sve sadržaje koje život u centru grada podrazumeva. Zgrada je strarije gradnje, dobro održavana, bez lifta. U zgradi nekoliko stanova funkcionišu kao poslovni prostor,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 122.000 €, 101,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran odmah useljiv stan podeljen u dve stambene jedinice. Pogodan za porodično stanovanje kao i za investiciju. Vredi pogledati. PROSTORIJE: hodnik, dnevna soba, 2 spavaće sobe, kuhinja kupatilo, 2 terase, ulaz, dnevna osba, kuhinja, kupatilo. Terasa.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 138.000 €, 115,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam izuzetno lep i prostoran stan za izdavanje, smešten na mirnoj lokaciji u srcu Dedinja, u delu Lisičjeg potoka. Ovaj prostrani dupleks od 115m2 prostire se na drugom spratu zgrade, pružajući savršenu harmoniju elegancije i komfora. Stan je pažljivo i kompletno renoviran,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 96.000 €, 80,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 95635, III/VI, klima, lift, terasa, luks renoviran, podrum, stambena zgrada. Predstavljamo vam fantastičnu nekretninu u ponudi za izdavanje, stan na prestižnoj lokaciji centra Beograda, na Vračaru, na pešačkoj razdaljini od trga Slavija, Terazija i Knez Mihailove ulice,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 64.800 €, 54,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 89803, NPR/VII. U ponudi je stan, ili poslovni prostor koji je zbog svoje fenomenalne pozicioniranosti pogodan za raznovrsne delatnosti; za advokatsku kancelariju, zubarsku ordinaciju, računovodstvo. Podovi su u perfektnom stanju, kako parket, tako i postavljene granitne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 103.200 €, 86,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Savski venac,Vojvode Milenka ulica-u blizini Kliničkog centra,4.5,86kvm, renoviran salonac, NOV nameštaj, odvojena kuhinja (mašina za sudove)+ 5 prostorija, 1 kupatilo,2 zastakljene terase, dvostran stan,2 klime , CG (info stan sa održavanjem 15700din), useljiv,u stanu je sve kupljeno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 114.000 €, 95,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

4.0, 95m2,terasa 4m2, CG, lift, III/VII, telefon, interfon. Uknjiženo 94m2. Izdaje se prostran i svetao stan površine 95 m², u ulici paralelnoj sa Bulevarom Kralja Aleksandra. Nalazi se u centru svih zbivanja, a ipak u mirnoj i tihoj ulici okruženoj zelenilom. Struktura stana: • Ulazni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 165.600 €, 138,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo polunamešten dvoetažni stan na trećem spratu u strogom centru grada, potpuno renoviran. Donja etaža je osmišljena kao dnevna zona koja uključuje dnevnu sobu, kuhinju, trpezariju, dve terase i kupatilo, dok je spavaći deo, sa dve sobe i kupatilom, na drugoj etaži. Stan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 99.600 €, 83,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 88991, II/, klima, salonski, renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je renoviran stan u samom centru grada! Stan je strukturno trosoban, ima odvojenu kuhinju, kupatilo i toalet. Stan je salonskog tipa, a idealan je kako za poslovni, tako i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 79.000 €, 66,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U urbanom naselju Gaj u Barajevu predstavljamo vam ovaj dvoiposoban stan koji je renoviran u zadnjih par meseci. Stan koji gleda ka ulici ima PVC stolariju, a ostala stolarija u stanu je drvena, očuvana, ofarbana. Na podu u stanu je nov laminat, a kuhinja i pločice u kupatilu su u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 135.000 €, 117,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo stan na Medakovicu 3, na opstini Zvezdara. Stan je renoviran, prodaje se u izvornom stanju, sto buducim vlasnicima ostavlja mogucnost da ga urede prema sopstvenim zeljama. Grejanje je na gas, sto doprinosi ekonomicnijem odrzavanju. Dodatna prednost je mogucnost rusenja pregradnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 120.000 €, 56,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je renoviran dvosoban stan u Novom Zelezniku na odlicnoj lokaciji ,udaljen 100m od Postanske stedionice,Lidla,Maksija,osnovne skole,vrtica,prevoza Sastoji se od hodnika,kuhinje,trpezarije,dnevne sobe,spavace sobe i zastakljene terase. Uknjizen na 55m2 sa terasom od 7m2.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 75.000 €, 35,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116753, IV/IV, klima, terasa, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, tavan, stambena zgrada. Prodaje se stan u Borskoj ulici, kompletno renoviran. Bez ulaganja. Zamenjen krov i kompletna stolarija. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, hodnika i jedne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 79.900 €, 70,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban stan veoma lako adaptibilan u trosoban. Stan u prizemlju. Izuzetno veliki dnevni boravak, odvojena spavaća soba, prostrani kuhinjsko trpezarijski deo. Stan je u najvećoj meri upravo renoviran. Odvojen je poseban deo za garderobere duzine 12m i sirine 1.2m. Hitna prodaja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 150,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 5.0, ta, renoviran, 5/5, lift, terasa. Odlličan stan u potkrovlju zgrade sa liftom, u prelepoj prirodi, 150 m2, uknjižen, renoviran, skoro da funkcioniše kao dva stana ima dve kuhinje, dva kupatila, odličan, pogodan za višečlanu porodicu. Mereno ima 169m2, u blizini prevoza,vrtića,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 71, 115.938 €, 54,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renovirano sve (i elektro instalacije) osim prozora ove godine. Grejanje je na struju. Potencijalna mogućnost centralnog grejanja koje je u zgradi. Svi neophodni sadržaji za ugodan život se nalaze u neposrednoj blizini. Mnoštvo uređenih besplatnih parking mesta oko zgrade. Uknjižen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 580.000 €, 270,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2024.,

www.galerijanekretnine.com

4. 5, 270m2 (tri terase od kojih je jedna krovna od 100m2), 2/2, triplex, CG/podno, interfon, internet, ktv, video nadzor, dva parking mesta. U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno luksuznu, vanserijsku nepokretnost koncipiranu kao triplex u ulici Luke Vojvodića na obodu Košutnjaka.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 580.000 €, 270,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.06.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 110789, II/IV, dupleks, klima, telefon, terasa(2), uknjižen, luks renoviran, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Prodaje se luksuzan penthouse na tri nivoa, smešten u srcu šume na Košutnjaku, renoviran u januaru 2024. godine. Stan obuhvata tri....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 580.000 €, 270,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 110789, II/IV, dupleks, klima, telefon, terasa(2), uknjizen, luks renoviran, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Prodaje se luksuzan penthouse na tri nivoa, smesten u srcu sume na Kosutnjaku, renoviran u januaru 2024. godine. Stan obuhvata tri....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 238.500 €, 111,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Odličan stan u Skojevskom naselju. - Uknjižen stan, uredna dokumentacija. - Mirno okruženje sa puno zelenila. - Kompletno renoviran stan. - Uredna zgrada sa liftom. - Izuzetna lokacija za porodičan život. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje, 4 spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 132.000 €, 120,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo izuzetno komforan i luksuzan, dvosoban stan, u jednom od najlepših delova Voždovca i jednoj od najlepših ulica - Koste Jovanovića, koja je udaljena samo 3km od centra grada. U neposrednoj je blizini klinike Bel Medic, Marakane, Atletske dvorane, FONa, Fakulteta političkih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 51.700 €, 47,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo retku priliku, renoviran stan u Dobračinoj ulici u centru grada, nadomak Trga Republike. Nalazi se na 2. spratu/3 u salonskoj zgradi. Ima odličan raspored prostorija,dnevni boravak, kuhinju, komfornu spavaću sobu, kupatilo i ostavu. Stan se izdaje sa namešten. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 215.000 €, 100,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Zvezdarska šuma-Ćalije, Radmile Savićević, 100m2 100m2, 5.0, 4/4, EG, lođa, interfon. Dokumentacija: uknjižen. Stanje: renoviran.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 200.000 €, 93,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.01.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Bogoslovija - Generala Aračića 3. 0, 93m2 (terasa 6m2), 1/3, EG/kotao, telefon, interfon, ostava, parking U ponudi dvostrano orijentisan trosoban stan sa terasom, u zgradi novije gradnje iz 2010. godine. Stan je funkcionalan i svetao, renoviran i odlično održavan. Lako je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 89.900 €, 82,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2023.,

www.oglasi.rs

Na mirnoj i tihoj lokaciji u Zemun polju prodaje se odličan dvoiposoban stan u prizemlju u kvalitetnoj zgradi koja se sastoji od prizemlja i 1. sprata. Poseduje dve bašte - dvorišta, pune zelenila. Stan je renoviran, u dnevnoj sobi, kao i u manjoj spavaćoj je brodski pod, a u drugoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 91.560 €, 84,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2025.,

www.codex.co.rs

Izdaje se odlican 4. 0 stan od 84m2 sa terasom od 26m2 na visokom prizemlju. Stan je kompletno renoviran, kompletno namesten. Zgrada poseduje rampu za invalide. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 84.000 €, 39,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 112162, PR/VI, klima, uknjižen, renoviran, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, lokal. Vlasnik prodaje uknjižen lokal na Miljakovcu 1, pogodan za ordinaciju ili drugu namenu ( poslednja delatnost je bila razrađena stomatološka ordinacija sa izvučenim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 109.999 €, 51,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep stan koji je u visokom prizemlju u izvornom ali izuzetno korektnom stanju. Renoviran pre 2 godine tako da ima open space i dnevnu sobu, trpezariju, kuhinju, kupatilo i 2 spavaće sobe. Ima pripadajući podrum.. Stan je za svaku preporuku. Mogu i kreditni kupci. Prikaz na mapi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 110.000 €, 51,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1320 Za sve informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0633255742. Na prodaju renoviran dvosoban stan od 51 m² u Mirijevu, u blizini ulice Matice srpske. Stan se nalazi u suterenu uredne stambene zgrade sa ukupno 12 spratova i liftom. Funkcionalnog je rasporeda i sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 225.000 €, 104,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen, porodični, četvorosobni stan. Stan je renoviran i bez dodatnih ulaganja. Stan je dupleks, poseduje dva nivoa. Površina stana je 104 m2. U prizemlju se nalazi dnevna soba, na spratu su raspoređene spavaće sobe, stan poseduje 3 kupatila, ostavu, terasu. Stan poseduje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 580.000 €, 268,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Skojevsko naselje, Luke Vojvodica, 5.0, 268 m2 sa 2 terase, II od II sprata, dupleks, cg, telefon, bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, uknjizen na 138 m2, dva natkrivena parking mesta u ceni stana, novija zgrada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 56.000 €, 56,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan stan, kompletno, luksuzno renoviran i kompletno opremljen novim nameštajem i novom tehnikom. Veoma svetao i prijatan, za udoban i opušten život. Fizičko obezbeđenje zgrade 24/7. Izdaje se sa parking mestom u podzemnoj garaži zgrade. Agent izdavanja Svetlana Gvozdenović Tel....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 45.000 €, 45,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 105877, VI/VII, klima, lift, renoviran, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je renoviran i opremljen stan u strogom centru grada sa fantastičnim panoramskim pogledom. Struktuno je dvosoban, čine ga ulazni hodnik, dnevno trpezarijski boravak, kuhinja, spavaća soba....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 50.000 €, 50,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se renoviran stan od 50 m², na 1. spratu, u strogoj centru grada, minut od Obilićevog venca. ✅ Nenamješten, kuhinja i kupatilo potpuno novi i spremni za korišćenje ✅ Miran i funkcionalan, idealan za život u srcu Beograda ✅ Terasa, balkon i podrum ✅ Centralno grejanje, internet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 75.000 €, 75,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116646, I/V, klima, lift, francuski balkon, salonski, terasa, renoviran, ulaz mermerni, ostava, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save, idealno pozicioniran između....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 72.000 €, 72,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Bulevar Despota Stefana, novija zgrada iz 2010/e godine, 72 m2 2/6, useljiv odmah , alu stolarija, renoviran prošle godine. Etažno grejanje, ostava, terasa, dozvoljeni ljubimci, lift. Agencijska provizija iznosi 50 % od dogovorene cene zakupa jednokratno. 066-308-908 Potreban depozit,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno funkcionalan, potpuno renoviran stan na Tašmajdanu. Izuzetno funkcionalan, potpuno renoviran stan na Tašmajdanu. Stan se nalazi se zgradi u kojoj postoje dva lifta (rekonstruisana), vrlo uredna. U stanu je sve što postoji zamenjeno, i vrlo ukusno adaptirano. Stan, kao što....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 354)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>